Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ medcard"/ osvitaua"/ liki24"/ booklya kiyavia fakty prozorro mctoday mafia ictv tezua misteram marksandspencer meest renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster emba barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson solncesvet letgo naked-science jackwolfskin stihl buki wargaming

Набір інструментів для контролю процесів продажу та маркетингу

crm xxl crm sm icon crm

Вибудовуйте маркетинг та продажі на одній платформі

Повна картина бізнес-процесів: доступ до контактів, історія угод, групова робота у системі — і все це в одному простому та зрозумілому сервісі.

visibility icon

Перетворюйте лідів на покупців

Використовуйте чат-ботів, форми підписки та лендінги, щоб збирати контакти. Додавайте контакти в свою СRM автоматично і супроводжуйте їх до успішного завершення угоди.

communication icon

Автоматизуйте комунікацію

Завдяки безшовній інтеграції CRM з іншими сервісами SendPulse, ви зможете спілкуватися з клієнтами електронною поштою або через чат-бота прямо з картки контакта у вашій СRM.

decisions icon

Приймайте рішення на основі даних

Уся історія взаємодій із клієнтом у вас завжди під рукою. Користуйтеся всіма даними, щоб успішно вести продажі та скорочувати час на укладання угод.

decisions icon

Працюйте у команді злагоджено

Запрошуйте колег і розподіляйте права доступу, щоб призначати відповідальних за виконання завдань та відстежувати ефективність роботи з розсилками або угодами в СRM.

index edu index edu index edu
PayPal
stripe
fondy
wayforpay
liqpay
monobank
mercadopago
flutterwave

Навчайте онлайн та монетизуйте свої знання

Створюйте професійні онлайн-курси у зручному блоковому конструкторі уроків, додавайте тести, домашні завдання та видавайте сертифікати.

Набирайте студентів через автоматично згенерований лендинг з можливістю приймати онлайн-оплати та просувайте свої курси за допомогою інструментів від SendPulse.

expert icon

Кабінет експерта

Зручне налаштування курсів, вибір формату і порядку проходження курсів, додавання викладачів, встановлення вартості та контроль залучення студентів до навчання.

student icon

Кабінет студента

Зручне проходження доступних курсів, онлайн оплата через популярні платіжні системи, спілкування з викладачами та отримання сертифікатів.

auto

Поставте виконання повторюваних завдань на автопілот

Заощаджуйте час та ресурси, необхідні для виконання рутинних завдань, за допомогою інструментів автоматизації SendPulse.

visibility icon

Automation 360

Створюйте автоматичні ланцюжки листів та комбінуйте їх з повідомленнями чат-ботів та SMS, щоб плавно та ефективно просувати користувача від етапу до етапу угоди.

communication icon

Транзакційні повідомлення

Налаштовуйте автоматичні повідомлення у відповідь на цільові дії користувача — завдяки своєчасності такі листи демонструють надійність бренду та допомагають мінімізувати кількість незадоволених клієнтів.

decisions icon

Чат-боти

Запускайте чат-ботів у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram — вони можуть консультувати, продавати, збирати відгуки та брати участь у простих комунікаціях. Ви заощадите час співробітників, а користувачі швидко отримають відповіді на свої запитання.

decisions icon

CRM

Додайте угоди в свою CRM з розсилок, чат-ботів та лендінгів автоматично. Це дозволить вчасно запустити процес продажів та не втратити жодного потенційного клієнта.

Підвищуйте лояльність клієнтів

Заслужіть довіру покупців, проявляючи зацікавленість у них: відповідайте швидко та персоналізуйте контент повідомлень відповідно до інтересів людини.

crm ill

CRM

Аналізуйте взаємодію з клієнтом на кожному етапі шляху покупця та надсилайте повідомлення залежно від дій та переваг клієнтів.

Дізнатися більше →
chatbot ill

Чат-боти

Якісний сервіс — це насамперед своєчасне обслуговування. Використовуйте чат-боти в месенджерах, щоб клієнти могли отримати миттєву відповідь навіть у неробочий час.

Дізнатися більше →
segmentation ill

Сегментація

Сегментуйте отримувачів, щоб доставляти повідомлення з релевантним контентом потрібній авдиторії на конкретному етапі шляху покупця.

Дізнатися більше →
crm xxl

Конвертуйте користувачів у клієнтів

Усі необхідні інструменти для збору лідів та розробки шляху користувача — від пошуку інформації та оцінки варіантів до купівлі.

crm icon

CRM

Слідкуйте за найефективнішими угодами в СRM. Таким чином, ви зможете виділяти в окремий сегмент найактивніших клієнтів та заохочувати їх за відданість бренду.

forms icon

Форми підписки

Маркетингова активність розпочинається з якісної бази підписників. Створюйте власні адаптивні форми, щоб збирати та поповнювати свою базу контактів.

Landingpages icon

Лендінги

Створюйте лендінги, не освоюючи ази програмування. Привабливий дизайн та корисний контент лендінгу допоможуть мотивувати потенційних клієнтів до цільової дії.

Chatbots icon

Чат-боти

Використовуйте чат-ботів у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram, щоб генерувати нових лідів, додатково підігрівати їх інтерес та наближати до угоди.

push icon

Web push повідомлення

Доповніть свої кампанії web push повідомленнями, щоб повертати відвідувачів на свій сайт та інформувати їх, наприклад, про новини та нові розпродажі.

sms icon

SMS

Зробіть SMS розсилку частиною воронки продажів. Швидко доставляйте підписникам актуальну інформацію про вигідні акції, майбутні заходи, доставку або зберігання товару.

email icon

Email

Створюйте окремі сегменти авдиторії, аналізуйте взаємодію підписників з вашим брендом, щоб вчасно усувати можливі сумніви, налагоджувати контакт та збільшувати продажі.

crm xxl

Створюйте лендінги та шаблони швидко та легко

Використовуйте конструктор листів та лендінгів, а також готові шаблони, щоб створювати ефективні розсилки та лендінги лише за кілька хвилин.

crm icon

Блоковий конструктор листів

Робіть естетичні розсилки швидко та якісно — без дизайнера чи програміста.

forms icon

Готові шаблони листів

Заощаджуйте свій час та гроші, використовуючи безкоштовні шаблони листів. У нашій бібліотеці є понад 130 варіантів шаблонів для будь-якого бізнесу — обирайте потрібний та змінюйте його відповідно до стилю вашого бренду.

Landingpages icon

Конструктор лендінгів

Сміливо використовуйте інтуїтивний конструктор лендінгів, навіть якщо ви не знайомі з HTML кодуванням. Залучайте більше відвідувачів та збільшуйте продажі.

Збирайте інсайти про своїх клієнтів та аналізуйте результати кампаній

Зробіть пошук інсайтів частиною своєї маркетингової стратегії — вони допоможуть виявити основні бар'єри продажів та знайти вигідні рішення для роботи з клієнтами.

reports ill
Дізнатися більше →
abtest ill
Дізнатися більше →
crm-card ill
Дізнатися більше →

Використовуйте інтеграції, щоб вводити функції SendPulse у свої проекти

Автоматизуйте передавання даних, надсилайте розсилки безпосередньо зі свого проекту та відстежуйте статистику. Ознайомтеся зі списком CRM, SMS та eСommerce систем, які можна інтегрувати з SendPulse.

Понад 40 інтеграцій Документація API

FAQ

Це набір інструментів для спілкування з авдиторією. У SendPulse ви можете створювати автоматичні email розсилки, чат-боти, SMS розсилки та web push повідомлення — усе, що потрібно для автоматизації маркетингу. Читайте докладніше про автоматизацію маркетингу в нашому глосарії.

Автоматизуйте маркетинг, щоб спростити та зробити просування бренду ефективнішим. Використовуйте автоматичні ланцюжки email повідомлень, а також автовідповіді чат-ботів у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram, щоб збільшити залучення клієнтів та їх лояльність до бренду.

Визначтеся з цілями, які плануєте досягти за допомогою автоматизації маркетингу. Потім оберіть відповідні канали продажів та освоюйте їх один за одним. Ознайомтеся з усіма можливостями, які надає SendPulse для автоматизації маркетингу.

Вартість залежить від вибору інструментів та кількості підписників у вашій базі. Перегляньте сторінку цін, щоб вибрати потрібний тариф.

Розвивайте бізнес та збільшуйте продажі

Використовуйте email маркетинг, чат-боти в месенджерах та СRM