ЄДИНА ПЛАТФОРМА

Об’єднуйте канали

SendPulse – це платформа з різними каналами зв’язку із клієнтами: email, web push сповіщеннями, SMS, Viber і чат-бот розсилками. Можна надсилати різноманітні типи повідомлень окремо або ж комбінувати їх у авторозсилки.

Зареєструватися →

Блоковий конструктор листів

Створіть респонсивний макет листа без знання HTML, переміщуючи необхідні блоки у шаблоні.

Адаптивні листи

Адаптивні листи

Email розсилки, створені в редакторі. Виглядають однаково добре на різних пристроях та екранах із будь-якою роздільною здатністю.

130+ безкоштовних шаблонів

130+ безкоштовних шаблонів

Серед усіх шаблонів ви знайдете макет для будь-якої події чи виду діяльності. Створення розсилки не забере більше 10 хвилин.

Automation 360

ТРИГЕРНІ РОЗСИЛКИ

Надсилайте листи залежно від дій клієнта

Проста автоматизація складних ланцюжків

Проста автоматизація складних ланцюжків

За допомогою Automation 360 ви можете налаштовувати тригерні ланцюжки листів з email, web push та SMS повідомлень залежно від дій користувача, змінних або події.

Як це працює?
Форми підписки Зображення 3

Форми підписки

Конструктор дозволяє створити форму підписки будь-якого типу, налаштувати поля, додати картинку та багато іншого.

Докладніше про форми →

ТЕХНОЛОГІЇ

Інтеграція – це просто!

Інтегруйте розсилки у вашу CRM та CMS системи, інтегруйтесь зі скриптами інтернет-магазинів та онлайн-сервісів. Надсилайте розсилки прямо зі свого проекту, відслідковуйте кампанії й проглядайте статистику.

Понад 40 інтеграцій Документація API

FAQ

Це набір інструментів для комунікації з аудиторією. У SendPulse ви можете створювати автоматичні email розсилки, чатбот, SMS розсилки і web push сповіщення — все, що потрібно для автоматизації маркетингу. Стаття за посиланням пропонує більш розгорнуте визначення автоматизації маркетингу.

Автоматизація маркетингу допомагає спростити ключові процеси, наприклад, покупки, розіграші та онбордінг. Потрібно лише один раз налаштувати їх, після чого вони будуть працювати самостійно без постійного нагляду.

Визначтеся з цілями, які плануєте досягти за допомогою автоматизації маркетингу. Потім виберіть відповідні канали продажів і освоюйте їх. За посиланням ви знайдете можливості, які SendPulse надає для автоматизації маркетингу.

Вартість залежить від вибору інструментів, кількості клієнтів і завдань, які ви плануєте вирішувати. Подивіться сторінку цін, щоб обрати відповідний тариф.

НАШІ КЛІЄНТИ

Нам довіряє понад 1 300 000 користувачів

SendPulse рекомендують

Trustpilot rating
High Performer rating
Capterra rating

Великий безкоштовний тариф назавжди

Ми піклуємось про технічний бік розсилок,
аби ви могли зосередитись на спілкуванні з клієнтами