Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Набір інструментів для контролю процесів продажу та маркетингу

crm xxl crm sm icon crm

Вибудовуйте маркетинг та продажі на одній платформі

Повна картина бізнес-процесів: доступ до контактів, історія угод, групова робота у системі — і все це в одному простому та зрозумілому сервісі.

visibility icon

Перетворюйте лідів на покупців

Використовуйте чат-ботів, форми підписки та лендінги, щоб збирати контакти. Додавайте контакти в свою СRM автоматично і супроводжуйте їх до успішного завершення угоди.

communication icon

Автоматизуйте комунікацію

Завдяки безплатній інтеграції CRM з іншими сервісами SendPulse, ви зможете спілкуватися з клієнтами електронною поштою або через чат-бота прямо з картки контакта у вашій СRM.

decisions icon

Приймайте рішення на основі даних

Уся історія взаємодій із клієнтом у вас завжди під рукою. Користуйтеся всіма даними, щоб успішно вести продажі та скорочувати час на укладання угод.

decisions icon

Працюйте у команді злагоджено

Запрошуйте колег і розподіляйте права доступу, щоб призначати відповідальних за виконання завдань та відстежувати ефективність роботи з розсилками або угодами в СRM.

index edu index edu index edu
liqpay
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether

Навчайте онлайн та монетизуйте свої знання

Створюйте професійні онлайн-курси у зручному блоковому конструкторі уроків, додавайте тести, домашні завдання та видавайте сертифікати.

Набирайте студентів через автоматично згенерований лендинг з можливістю приймати онлайн-оплати та просувайте свої курси за допомогою інструментів від SendPulse.

expert icon

Кабінет експерта

Зручне налаштування курсів, вибір формату і порядку проходження курсів, додавання викладачів, встановлення вартості та контроль залучення студентів до навчання.

student icon

Кабінет студента

Зручне проходження доступних курсів, онлайн оплата через популярні платіжні системи, спілкування з викладачами та отримання сертифікатів.

auto

Поставте виконання повторюваних завдань на автопілот

Заощаджуйте час та ресурси, необхідні для виконання рутинних завдань, за допомогою інструментів автоматизації SendPulse.

Підвищуйте лояльність клієнтів

Заслужіть довіру покупців, проявляючи зацікавленість у них: відповідайте швидко та персоналізуйте контент повідомлень відповідно до інтересів людини.

crm ill

CRM

Аналізуйте взаємодію з клієнтом на кожному етапі шляху покупця та надсилайте повідомлення залежно від дій та переваг клієнтів.

Дізнатися більше →
chatbot ill

Чат-боти

Якісний сервіс — це насамперед своєчасне обслуговування. Використовуйте чат-боти в месенджерах, щоб клієнти могли отримати миттєву відповідь навіть у неробочий час.

Дізнатися більше →
segmentation ill

Сегментація

Сегментуйте отримувачів, щоб доставляти повідомлення з релевантним контентом потрібній авдиторії на конкретному етапі шляху покупця.

Дізнатися більше →
crm xxl

Конвертуйте користувачів у клієнтів

Усі необхідні інструменти для збору лідів та розробки шляху користувача — від пошуку інформації та оцінки варіантів до купівлі.

crm xxl

Створюйте лендінги та шаблони швидко та легко

Використовуйте конструктор листів та лендінгів, а також готові шаблони, щоб створювати ефективні розсилки та лендінги лише за кілька хвилин.

Збирайте інсайти про своїх клієнтів та аналізуйте результати кампаній

Зробіть пошук інсайтів частиною своєї маркетингової стратегії — вони допоможуть виявити основні бар'єри продажів та знайти вигідні рішення для роботи з клієнтами.

reports ill
Дізнатися більше →
abtest ill
Дізнатися більше →
crm-card ill
Дізнатися більше →

Використовуйте інтеграції, щоб вводити функції SendPulse у свої проекти

Автоматизуйте передавання даних, надсилайте розсилки безпосередньо зі свого проекту та відстежуйте статистику. Ознайомтеся зі списком CRM, SMS та eСommerce систем, які можна інтегрувати з SendPulse.

Понад 40 інтеграцій Документація API

Розвивайте бізнес та збільшуйте продажі

Використовуйте email маркетинг, чат-боти в месенджерах та СRM