laptop

Вебінари — реєструйтесь і дивіться безкоштовно

В Академії SendPulse навчальні вебінари проходять щочетверга. Фахівці діляться своїм досвідом і знаннями, а учасники ставлять питання в чаті й отримують на них відповіді. Приєднуйтесь і ви!

webinar course

Отримайте сертифікат від Академії SendPulse

Безкоштовний авторський відеокурс «Основи email маркетингу»

Пройти курс

Кому підійдуть наші курси

Новачкам

Новачкам

Ви твердо вирішили опанувати нову професію, але не знаєте з чого почати? Навколо стільки незнайомих інструментів і понять. Тут ви отримаєте системні знання з професії маркетолога, що допоможуть розібратися і обрати напрямок.

Маркетологам

Маркетологам

Вам тісно на позиції рядового маркетолога і ви хочете керувати відділом? Але для цього потрібно робити наскрізну аналітику, розуміти принципи performance маркетингу і керувати людьми. Курси допоможуть отримати необхідні знання, адже вашими наставниками будуть досвідчені викладачі-практики.

Власникам бізнесу

Власникам бізнесу

У вас власний бізнес і є передчуття, що маркетологи вас обманюють? Переконайтеся, що витрачаєте бюджет розумно. На курсах ви швидко засвоїте тонкощі роботи маркетологів, аби ефективніше працювати з підрядниками і контролювати бізнес-процеси.

Академія Sendpulse у цифрах

40

експертів виступило з доповідями на вебінарах

730

студентів отримали сертифікати наших курсів

187 130

переглядів набрали навчальні відео на YouTube

Відгуки учасників

Чек-листи та гайди

Величезна база корисної інформаці в безкоштовному доступі для всіх бажаючих

Детальніше
Вебінари — реєструйтесь і дивіться безкоштовно

КЕЙСИ, КОРИСНІ СТАТТІ ТА НОВИНИ

Комусь зручніше дивитися, а комусь — читати. Якщо вам підходить друге, заходьте почитати статті на блозі SendPulse. Наші маркетологи діляться корисними практиками й порадами із запуску розсилок, а також перевіреними інструментами інтернет-маркетингу.