Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Створіть професійний лендинг за допомогою потужних та зрозумілих інструментів

Більше не потрібно шукати дизайнера та програміста — ви можете реалізувати задумане самостійно

useconstructor useconstructor-sm

Використовуйте інтуїтивний конструктор

Усе, що потрібно — відчуття смаку та трохи часу. Перетягуйте елементи в потрібному порядку, змінюйте їх розмір і колір, а ми подбаємо про технічну сторону.

widget widget-1 widget-2 widget-3 widget-4

Створюйте індивідуальний дизайн, комбінуючи готові віджети

Крім текстових і візуальних блоків ви можете підключати оплати, додавати форми підписки, авторизації та запису на курс, таймери, FAQ, посилання на соцмережі, карти, користувацький код тощо. Будь-який блок можна скопіювати або зберегти в бібліотеку для використання в майбутньому.

Окремо ви можете створити унікальну 404-сторінку, щоб утримати на сайті тих, хто намагається отримати доступ до вебсторінки, яка не існує, була переміщена або має неробоче посилання.

adaptive adaptive-1

Насолоджуйтесь адаптивністю свого сайту

Сайт на конструкторі SendPulse чудово відображається на будь-якому пристрої: текст приємно читати, форми та кнопки функціональні, зображення оптимізовані, усі блоки адаптуються до ширини екрану.

За потреби ви можете зробити дизайн сайту гнучкішим, редагуючи певні елементи, колонки, секції чи блоки для мобільної та десктопної версії сайту окремо.

animation animation-1 animation-2 animation-3

Анімуйте ключові елементи вашого сайту

Налаштуйте анімацію появи тексту, кнопок, картинок або колонок під час прокручування сторінки, щоб додати відчуття інтерактивності та руху.

subscribe adaptive-sm adaptive-sm

Додайте мультиканальні форми підписки

Дайте користувачам можливість обрати зручний для них канал зв’язку: email, SMS чи чат-бот у месенджері.

Налаштуйте поведінку, кількість полів і вигляд форми, щоб досягти кращих конверсій.

pay pay-sm adaptive-sm
liqpay
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether

Налаштуйте приймання оплат

Продавайте свої товари або послуги, як в інтернет-магазині: з фото й описом товарів, ціною та кнопкою оплати.

Усі замовлення потраплятимуть у вбудовану CRM від SendPulse. Під час створення контакта ви зможете передавати UTM-мітки, щоб відстежувати інформацію про переходи за посиланнями та глибше аналізувати поведінку відвідувачів і ефективність реклами.

subscribe adaptive-sm

Підключіть штучний інтелект до свого сайту

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ви можете покращувати наявні тексти, перекладати їх або генерувати новий текстовий контент для вашого сайту.

seo seo-ic seo-sm

Приділіть увагу SEO-оптимізації та аналітиці

Ви можете контролювати, як сайт відображається в пошукових системах і соцмережах, щоб отримувати цільовий органічний трафік і підвищувати позиції в результатах пошуку.

Інтеграція з Google Analytics дасть змогу відстежувати й аналізувати відвідуваність і поведінку користувачів сайту. Також ви зможете передавати у Google Analytics та Facebook Pixel цілі з будь-яких форм.

Оцініть конструктор SendPulse в дії

Дієвий спосіб заявити про себе чи про улюблену справу

Оберіть готовий шаблон, щоб створити лендинг, про який ви мріяли

shop
saas
onlinesholl
servicessite
expert site
portfolio
event

Інтегруйте свій сайт із корисними маркетинговими інструментами

Розширюйте функціональність сайту та підключайте необхідні сервіси — усе, що вам потрібно, уже входить до екосистеми SendPulse

Як створити лендинг на конструкторі

Подбайте про наявність свого бренду в інтернеті разом з SendPulse

 • step 1

  Придумайте дизайн і додайте контент

  Використовуйте інтуїтивно зрозумілий блоковий конструктор або виберіть один із готових шаблонів.

  Лендинг автоматично підлаштовується під будь-який екран: ви можете перевірити відображення в режимі реального часу.

 • step 2

  Додайте бізнес-інструменти

  Налаштуйте форми підписки, прийом платежів і кнопки соцмереж, встановіть онлайн-чат, потурбуйтеся про SEO-оптимізацію та аналітику.

 • step 3

  Опублікуйте лендинг і почніть залучати трафік

  Оберіть адресу сайту або додайте власний впізнаваний домен.

  Хостинг не знадобиться — сайт зберігається на нашому захищеному сервері. Гарантуємо швидке завантаження, SSL-сертифікат та захист від DDoS-атак.

 • step 4

  Аналізуйте та підвищуйте конверсії

  Досліджуйте джерела трафіку та взаємодію відвідувачів з вашим сайтом, дізнайтеся більше про аудиторію, тестуйте гіпотези — це допоможе покращити ваш сайт у майбутньому.

Один багатосторінковий сайт безплатно назавжди

Можливостей безплатного тарифу достатньо, щоб створити сайт та розпочати просування компанії чи особистого бренду в інтернеті. У міру зростання вашого бізнесу ви зможете використовувати більше функцій та маркетингових інструментів.

У безоплатному тарифі доступні:

 • 1 сайт або міні-лендинг
 • 50 сторінок з адаптивним дизайном
 • 100 МБ сховища для зображень
 • Вибір домену та SSL-сертифікат
 • 10 000 переглядів сторінок відвідувачами сайту
 • Підтримка 24/7
 • Використовуйте сервіс безоплатно без обмежень у часі або за необхідності перейдіть на платний тариф.

Банківська картка не потрібна

icon free

Допоможемо створити багатосторінковий сайт з нуля новачку й професіоналу

Ми намагалися зробити інтерфейс інтуїтивно зрозумілим та доброзичливим.

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь до служби підтримки або дивіться безплатні навчальні ресурси.

Не маєте часу розбиратися у функціоналі SendPulse самостійно?

Запишіться на безплатне 20-хвилинне демо. Підкажемо, як створити професійний багатосторінковий сайт, налаштувати мультимовність, прийом оплати та інші нюанси, а потім планомірно підвищувати конверсії.

Забронювати демо

Допоможемо створити сайт, щоб отримувати заявки й продажі

FAQ

Конструктор лендингів — це інструмент, який дозволяє створювати лендинги без будь-яких навичок програмування, використовуючи інтуїтивний конструктор та заздалегідь розроблені шаблони. За допомогою лендингу ви можете залучити трафік, генерувати та конвертувати потенційних клієнтів, а також підвищувати впізнаваність бренду.

Конструктор лендингів SendPulse дозволяє створити лендинг без залучення маркетолога, дизайнера чи розробника. Ваш лендинг не поступатиметься професійним проектам. Ви можете використовувати готові шаблони, додати кнопку оплати на свою сторінку, керувати продажами за допомогою нашої вбудованої CRM, відстежувати ефективність SEO та спілкуватися з клієнтами кількома каналами.

Будь-який ентузіаст! Ви можете викладати, продавати домашній хліб, організовувати заходи чи бажаєте продемонструвати своє портфоліо — наш конструктор стане чудовим вибором! Це швидко, легко та недорого. Лендинг буде виглядати чудово на різних екранах, швидко завантажуватись і мати всі необхідні елементи, такі як форми підписки, галереї, текст, кнопки, а також залучати трафік завдяки SEO-оптимізації.

Зареєструйтесь на платформі автоматизації маркетингу SendPulse, оберіть шаблон або почніть створювати лендинг з нуля в інтуїтивно зрозумілому конструкторі. Додайте текст, галерею, форми, кнопки, соцмережі, прийом оплати та інші функції, налаштуйте аналітику та SEO, а потім опублікуйте сторінку та почніть залучати трафік.

Безкоштовний тариф дозволяє створити та просувати один лендинг або 50-сторінковий сайт та інтегрувати його з нашою CRM-системою, сервісом email розсилки та конструктором чат-ботів. Дізнайтесь більше на нашій сторінці цін.

Створіть власний професійний лендинг швидко і легко

Станьте видимим для всіх, хто шукає послуги, товари й інфопродукти в інтернеті. Розкажіть про себе потенційним клієнтам та продавайте більше.

Це безплатно