WEB PUSH СПОВІЩЕННЯ

Web push — канал сповіщення про новини, знижки та розпродажі

Наша статистика показує, що у 44% випадків користувачі натискають на кнопку «дозволити» і підписуються на web push розсилку.

Якщо у вас вже є список web push підписників, ви можете монетизувати ваш сайт за допомогою розсилок вашими push підписникам.

smartphone push message

ЯК МОНЕТИЗУВАТИ WEB PUSH

Відправляйте рекламні web push і отримуйте прибуток

 • icon add site

  Дозвольте запуск web push кампаній вашим підписникам

  Підключіться до рекламної системи в особистому кабінеті і активуйте сайти, підписники яких будуть отримувати повідомлення від рекламодавців.

 • icon frequency messages

  Визначте частоту відправки web push

  Вкажіть інтервал, з яким підписники отримуватимуть рекламу по web push. Дуже рідко — двічі на тиждень, рідко — 1 раз в день, середньо — 2 рази на день, або часто — 6 або більше разів на день.

 • icon monetization webpush

  Заробляйте на відправці рекламних web push

  Web push сповіщення підбираються індивідуально для кожного користувача і відправляються з географічною прив'язкою. Ви отримуєте дохід із кожного переходу за посиланням з такого сповіщення.

КОНТЕНТ СПОВІЩЕНЬ

Ретельний відбір сайтів рекламодавців — гарантія низького відсотка відписок

smartphone

Система монетизації RollerAds перевіряє якість і тематику рекламних повідомлень.

У налаштуваннях сайтів, по яких ви плануєте відправку рекламних web push розсилок, ви можете вказати тип контенту, який отримуватимуть ваші підписники.

Корисний контент і заголовки, на які складно не клікнути

icon useful content

Web push сповіщення — це універсальний формат реклами, який підходить для будь-якого бізнесу, тому повідомлення можуть містити знижки та акції, новини, статті, корисні чек-листи, лотереї, електронні книги та інше.

Моделі монетизації сайту з web push сповіщеннями

RollerAds працює з декількома постачальниками реклами за моделями оплати CPC, CPM та CPA. Ціна за клік або показ визначається на аукціоні, який проводить постачальник реклами.

Аналізуйте ефективність web push ads

В особистому кабінеті доступна статистика за рекламними кампаніями для кожного сайту і зароблена сума.

Performance analysis web push ads

Беріть участь у реферальній програмі

Спільно з партнерським сервісом RollerAds працює реферальна програма. Кожен учасник монетизації отримує унікальне посилання для реєстрації в SendPulse.

Коли за цим посиланням відбувається реєстрація нового користувача, вам, як власнику посилання, додається реферал. Якщо ваші реферали беруть участь у монетизації, ви регулярно будете отримувати 7% від їх доходу.

referral_link
referral_user

Виводьте гроші зручним для вас способом

За бажання, ви можете зберігати кошти в особистому кабінеті на балансі рекламної кампанії. Ви також можете перевести їх на ваш гаманець WebMoney, Payoneer, Paxum, USDT, Capitalist, Paypal, Wire Transfer або PayPal, залежно від вашої країни.

main-responsive

Автоматично

Кошти виводяться раз в тиждень.

main-responsive

Вручну

Кошти виводяться на ваш запит.

WebMoney
PayPal

Монетизуйте сайт за допомогою web push сповіщень