Налаштування

Як налаштувати CRM

 • Як керувати командою

  Оновлено: 01.03.2024

  Ви можете запрошувати команду для спільної роботи над проєктом. Розділяйте роботу з угодами, клієнтами та завданнями між вашими співробітниками, призначаючи відповідального.

 • Як керувати атрибутами угод

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля до угод, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати назву товару, кращий спосіб доставки чи оплати тощо, і навіть використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як керувати атрибутами контактів

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля та теги до контактів, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати розташування вашого контакту, його вподобання, вказати статус клієнта і так далі, а також використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як керувати атрибутами завдань

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля та теги до завдань, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати розташування вашого контакту, його вподобання, вказати статус клієнта і так далі, а також використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як передавати UTM-мітки з форм підписки та оплати сайтів у CRM

  Оновлено: 31.10.2023

  Якщо клієнт заповнив форму підписки, зробив оплату на вашому сайті чи зареєструвався на курсі SendPulse, ви можете налаштувати зберігання UTM-міток в поля контактів у CRM. Це допоможе отримувати додаткову інформацію про клієнтів та створювати окремі сегменти контактів для подальшої взаємодії з ними.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні