Як працювати в кабінеті студента

Після реєстрації на курс студенту відкривається доступ до особистого кабінету. Там він може редагувати свій профіль, проходити курси, ставити запитання викладачам.

Як записатися на курс

Реєстрація

Якщо вас запросили на курс, ви отримуєте на пошту лист із посиланням для реєстрації. Перейдіть по ній на сайт курсу. Якщо у вас є посилання на лендинг курсу — перейдіть по ньому, щоб зареєструватися.

Натисніть кнопку «Зареєструватися на курс» (Sign up for a course).

Через лендинг курсу можна поставити запитання. Читайте докладніше: «Де студент може поставити запитання та подивитися відповідь».

Заповніть поля форми для реєстрації: повне ім'я, адресу електронної пошти, придумайте пароль. Натисніть кнопку «Зареєструватися» (Sign up).

Потім на пошту прийде лист із підтвердженням. Вам необхідно перейти за посиланням, яке перенаправить на сторінку входу. Там потрібно ввести свою пошту та пароль, які ви вказували під час реєстрації, та натиснути «Записатися на курс» (Sign up).

Авторизація

Можна увійти до особистого кабінету без реєстрації, якщо ви вже записані на будь-який курс цього ж викладача на тому ж домені. Для цього натисніть кнопку «Увійти» (Sign in).

Введіть логін та пароль, які ви вказували під час реєстрації на один з курсів та натисніть «Увійти» (Sign in).

Як налаштувати особистий кабінет

В особистому кабінеті можна відредагувати ім'я та прізвище, вибрати мову, змінити пароль. Для цього натисніть «Редагувати профіль» (Edit profile).

Як працювати з курсами на етапі ознайомлення

У вкладці «Курси» ви побачите розділ «Мої курси» (My courses), де будуть курси, які на етапі проходження або заплановані. Нижче буде розділ «Завершені курси» (Completed courses) із курсами, які ви вже пройшли.

Перегляд прогресу

Якщо у курсу стоїть позначка «Курс почався» (Course started) — це означає, що курс запущено вчителем і ви можете його проходити. Якщо курс був відкритий хоч раз, ви побачите прогрес проходження.

Початок навчання

Щоб розпочати проходження курсу, куди ви зареєструвалися або вас запросили, натисніть «Записатися» (Enroll).

Потім натисніть курс, щоб відкрити його і перейти до навчання.

Перегляд програми курсу

Коли ви відкриєте курс, ліворуч буде його програма: розділи, уроки, тести. Натисніть перший урок, щоб почати навчання.

Як працювати з курсами на етапі проходження

Щоб перейти до наступного уроку в лінійному проходженні курсу, слід зазначити урок як пройдений або пройти тест, здати завдання. При нелінійному проходженні відзначати урок як пройдений не обов'язково, адже доступ надано одразу до всіх уроків у курсі чи розділі.

Перегляд уроку

У кожному уроці на вас чекають матеріали в різному форматі, найчастіше — відеолекції. Також протягом уроку можуть бути інші корисні матеріали, які можна завантажити, наприклад, гайди, література, презентації. Для цього просто натисніть на файл, і він буде завантажено на ваш пристрій.

Проходження уроку

Після перегляду лекцій та ознайомлення з усіма матеріалами позначте урок як пройдений. Для цього поставте галочку в полі «Відзначити пройденим» (Mark as completed) і поставте оцінку, де 5 — все сподобалося, 1 — нічого не сподобалося. Натисніть стрілочку праворуч — ви перейдете на наступний етап.

Так ви зможете переглядати свій прогрес на сторінці з курсами, а потім отримати сертифікат про проходження. Викладач також може обмежити доступ до наступного уроку, якщо попередній не буде позначений як пройдений.

Проходження тесту

Під час навчання потрібно буде проходити тести, якщо це передбачено викладачем. Результат за набраними балами впливають на успішне завершення курсу та отримання сертифіката.

Щоб відповісти на запитання в тесті, виберіть відповідь і натисніть «Надіслати відповідь».

Якщо викладач у налаштуваннях курсу вказав «Показувати правильну відповідь у разі помилки», то після кожної з відповідей на запитання студент може побачити, які варіанти відповіді були правильні, а які ні.

Якщо викладач додатково вказав «Показувати пояснення до відповіді», то студент ще побачить пояснення до правильної відповіді.

Після завершення тесту ви можете переглянути кількість набраних балів.

Якщо викладач у налаштуваннях тесту «Спроби скласти» поставив дозвіл на більшу кількість спроб, то студент зможе пройти тест повторно. Для цього потрібно натиснути «Повторити» (Repeat).

Виконання домашнього завдання

Відразу після завдання є поле, куди ви можете надіслати результат та прикріпити файл. Натисніть «Надіслати» (Send) після завантаження.

Якщо є завдання до уроку, то його успішним проходженням вважається прийняття вчителем домашнього завдання. Тоді завдання з'являється статус «Прийнято» (Accepted), а також коментарі вчителя.

Питання щодо курсу та перегляд відповідей викладача

Студент може ставити запитання як під час реєстрації на курс, так і до кожного уроку під час проходження.

Читайте також: «Де студент може поставити запитання та подивитися відповідь».

Щоб поставити запитання на сторінці уроку, натисніть іконку листа у правому верхньому куті.

Переглянути всі свої запитання та відповіді викладача можна у вкладці «Питання» (Questions). Якщо викладач написав нову відповідь, ви побачите синю позначку навпроти питання. Також лист із повідомленням прийде на пошту, вказану під час реєстрації.

Щоб переглянути відповідь, натисніть на поле з питанням. Тут ви можете поставити додаткове запитання або написати відповідь. Натисніть стрілку праворуч, щоб відправити.

Як працювати з курсом після завершення

Критерії проходження курсу

Щоб завершити курс та відкрити сторінку результатів, студенту необхідно виконати низку умов (якщо викладач зазначив їх у налаштуваннях курсу):

Коли всі необхідні умови виконані, навпроти уроків та тестів з'явиться галочка. Навпроти розділів, за якими виконані не всі умови, нічого не стоятиме. Таким чином, студент може визначити, які розділи йому ще потрібно пройти.

Перегляд результатів

Сторінка результатів відкриється лише після виконання всіх умов, обраних викладачем.

Щоб перейти на сторінку результатів, натисніть «Результати» (Results) у нижньому лівому куті.

На сторінці можна переглянути загальний набраний бал за всі тести, завантажити сертифікати, залишити відгук про курс та переглянути інші відгуки або рекомендовані курси.

Отримання сертифіката

Перейдіть на сторінку результатів та натисніть «Отримати сертифікат» (Get your certificate). Ви можете завантажити сертифікат у форматі PDF або видрукувати його.

Кнопка з сертифікатом з'явиться лише якщо викладач призначив сертифікат для курсу.

Також ви можете завантажити сертифікати пізніше із галереї сертифіката. Перейдіть на головну сторінку у вкладці «Сертифікати» (Certificates) та виберіть потрібний сертифікат.

Щоб відобразити сертифікат у галереї сертифікатів, на сторінці результатів потрібно натиснути «Отримати сертифікат» (Get your certificate).

Оцінювання курсу

Студент може оцінити кожен урок, тест та весь курс. Так викладачі зможуть отримати фідбек та покращити матеріали чи програму курсу.

Щоб оцінити урок чи тест під час проходження, перейдіть у потрібний розділ і поставте оцінку за п'ятибальною шкалою.

Щоб оцінити весь курс після його проходження, перейдіть в «Результати», поставте оцінку за п'ятибальною шкалою, напишіть відгук та натисніть «Надіслати» (Send).

Також студенти можуть бачити оцінки інших студентів, якщо викладач активував відображення відгуків у налаштуваннях курсу.

Якщо викладач у налаштуваннях курсу вказав показувати рекомендовані курси, студент може переглянути їх на сторінці результатів курсу або на головній сторінці та записатися.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працювати в кабінеті студента"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні