Інтеграції

Інструкції щодо використання email сервісу зі сторонніми продуктами.

 • Як налаштувати інтеграцію SendPulse з Facebook Lead Ads

  Оновлено: 05.01.2024

  Facebook Lead Ads – це сервіс, який допомагає підприємствам генерувати потенційних клієнтів з Facebook та Instagram. Використовуючи сервіс, компанії можуть створювати оголошення для збору контактної інформації користувача, наприклад, імені, email адреси, номеру телефону.

 • Як налаштувати інтеграцію з Creatio

  Оновлено: 06.01.2024

  У статті розглянемо, як налаштувати інтеграцію та запускати розсилки.

 • Як інтегрувати SendPulse із додатками через Make (попередньо Integromat)

  Оновлено: 05.01.2024

  Сервіс Integromat змінив адресу сайту, дизайн і назву на Make. Можливості інтеграцій залишилися такими ж, але дизайн може відрізнятися від скриншотів, наведених у статті.

 • Як налаштувати інтеграцію SendPulse з програмами через Zapier

  Оновлено: 05.01.2024

  Інтеграція SendPulse із Zapier необхідна для того, щоб передавати email адреси клієнтів із різних джерел в адресні книги сервісу SendPulse. Такі інтеграції допомагають автоматизувати збір адресної бази для розсилок

 • Як налаштувати інтеграцію Horoshop та SendPulse

  Оновлено: 24.02.2024

  Horoshop – платформа для створення та управління інтернет-магазином. Ви зможете вибрати адаптивний дизайн для кожної секції сайту інтернет-магазину, відстежувати інформацію щодо клієнтів, доданих товарів та досконалих замовлень. А також сервіс пропонує інструменти, що полегшують просування магазинів в Інтернеті та інтеграцію з іншими сервісами.

 • Як підключити плагін Contact Form 7 для передачі контактів з WordPress

  Оновлено: 05.01.2024

  Contact Form 7 to Any API — це плагін для WordPress, призначений для передачі даних з контактних форм на різні сторонні сервіси, такі як CRM через REST API. Також плагін автоматично зберігає дані з форм Contact Form 7 в базі даних з розширеними можливостями, включаючи функції пошуку та експорту у форматах CSV або Excel.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні