Компанія SendPulse розробила довгострокову програму лояльності в якості постійного нарахування цифрових токенів MERCI клієнтам, які регулярно користуються сервісом. Що таке цифровий токен, як його отримати і на що можна витратити, читайте у правилах участі в програмі лояльності «Merci».

Терміни, що використовуються в програмі лояльності

  • Цифровий токен 

Також у значенні як бонусний токен, токен MERCI, криптовалютний токен — це розрахункова одиниця, яка слугує заохоченням клієнтів. Користувачі будуть отримувати токени за реєстрацію в сервісі, активацію і продовження основних тарифів і активне користування іншими функціями. Як тільки накопичиться достатньо токенів, користувач зможе розплатитися ними у сервісі не використовуючи звичайних грошей. Токени нараховуються та списуються з основного балансу токенів у особистому кабінеті користувача згідно із правилами, які прописані у розділі «Як взяти участь у програмі» даних правил.

  • Криптовалюта 

Різновид цифрових грошей на основі технології шифрування даних. Головні особливості криптовалюти — анонімність, децентралізація і захищеність. На 2018 рік топ найпопулярніших криптовалют очолюють Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash та IOTA. З виходом на популярні біржі токен MERCI від SendPulse, який зараз представляє внутрішній актив компанії, буде додано до торговельних пар основних криптовалют і буде мати більш широкий спектр застосування.

  • Криптогаманець 

Альтернатива звичайного електронного гаманця, в якому зберігаються виключно криптовалюти. Принцип роботи криптовалютних гаманців заснований на приватних ключах, які дозволяють розпоряджатися власними коштами.

  • ICO

Це кампанія із залучення інвестицій для розвитку проектів, в ході якої випускають токени і пропонують їх інвесторам. SendPulse випустить токени без проведення ICO, проте кінцева мета буде та ж — зробити свої токени загальноприйнятим і універсальним платіжним інструментом.

  • Біржі криптовалют 

Цифрові майданчики, на яких можна обмінювати одні криптовалюти на інші, а також на реальні гроші.

Як брати участь у програмі

  • Реєстрація

Користувач автоматично стає учасником програми лояльності під час реєстрації у сервісі. Після підтвердження облікового запису в особистому кабінеті у розділі «баланс токенів» користувачеві буде показано поточний баланс токенов.

  • Нарахування токенів

Якщо ви активно користуєтесь email сервісом SendPulse, бонуси будуть нараховуватись щомісячно. За реєстрацію в сервісі токени нараховуються одразу ж. Вся інформація про кількість нарахованих токенів відображається на сторінці історії транзакцій.

Скільки токенів нараховується за дії в сервісі

У таблиці нижче розписано кількість токенів, яку користувач отримає за кожну з учинених дій.

Дія:

Кількість токенів:

Разова виплата
Реєстрація в SendPulse 5 токенів
Нарахування за покупку тарифів
Активація або продовження тарифу email Від ціни обраного вами тарифу розраховується 3% і зараховується вам на рахунок у токенах (читайте докладніше в розділі «Ціна токена і приклад розрахунку вартості тарифів»).
Активація або продовження тарифу SMTP Від ціни обраного вами тарифу розраховується 3% і зараховується вам на рахунок у токенах (читайте докладніше в розділі «Ціна токена і приклад розрахунку вартості тарифів»).
Щомісячне нарахування за використання функціоналу
Відправлення розсилок у кількості від 10 000 листів. Не враховується відправка з використанням Automation 360 і SMTP 30 токенів
Відправлення розсилок із використанням SMTP у кількості від 2 500 листів 30 токенів
Відправлення розсилок із використанням Automation 360 у кількості від 100 листів 60 токенів
Збільшення бази підписників із використанням форм підписки SendPulse. Повинно бути не менше 10 підтверджених контактів. 40 токенів
Відправка push сповіщень у кількості від 5 000 сповіщень. На момент перевірки повинен бути встановлений код на сайті. 40 токенів
  • Списання токенів

Власник токенів зможе витратити їх на покупку тарифних планів. Кількість списаних токенів відображено на сторінці історії транзакцій.

Ціна токена і приклад розрахунку вартості тарифів у токенах

Після активації налічується різна кількість токенів залежно від обраного тарифу email і SMTP. Для нарахування токенів працює наступний алгоритм. Від ціни обраного вами тарифу розраховуються 3%. Отримана сума конвертується в долар за поточним курсом, а долар, у свою чергу — в токен. Ціна токена дорівнює 1 центу.

Наведемо приклад. Ви активуєте email тариф щомісячної підписки на 20 000 підпсників. Його ціна 1 392 грн., 3% від цієї суми — 41,76 грн. Переведемо суму в долари (за поточним курсом $1 = 27,96 грн.) І отримаємо 41,76 грн. = $1,49. У токенах отримуємо 149 токенів.

Саме ця кількість токенів відобразиться в інформації про нарахування токенів за даним тарифом. Коли користувач розплачується токенами за тариф, нараховані раніше токени знімаються з балансу, а в історії транзакцій з'являється відповідний рядок.

Перспективи на майбутнє

Ми будемо вести переговори з іншими онлайн-сервісами та інтернет-магазинами, і в майбутньому на сайті з'явиться цілий список брендів, готових приймати наш токен для оплати товарів і послуг. Таким чином ви зможете розплачуватися накопиченими в сервісі токенами замість звичайних грошей.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні