Компанія SendPulse розробила довгострокову програму лояльності — нарахування бонусних кредитів клієнтам, які регулярно користуються сервісом. Що таке кредит, як його отримати і на що можна витратити, читайте у правилах участі в програмі лояльності MERCI.

Що таке кредит в рамках програми лояльності MERCI

Кредит — це розрахункова одиниця, яка слугує заохоченням для клієнтів. Користувачі будуть отримувати кредити за реєстрацію в сервісі, активацію і подовження основних тарифів і активне користування іншими функціями. Як тільки накопичилось достатньо кредитів, користувач може розплатитися ними у сервісі, не використовуючи звичайних грошей. Кредити нараховуються та списуються з основного балансу кредитів в особистому кабінеті користувача згідно з принципами, описаними у розділі «Як взяти участь у програмі» даних правил.

Як брати участь у програмі

  • Реєстрація

Користувач автоматично стає учасником програми лояльності під час реєстрації у сервісі. Після підтвердження облікового запису в особистому кабінеті у розділі «Баланс кредитів» користувач буде бачити поточний баланс кредитів.

  • Нарахування кредитів

Якщо ви користуєтесь сервісом SendPulse, бонуси будуть нараховуватись щомісяця. За реєстрацію в сервісі кредити нараховуються одразу ж. Вся інформація про кількість нарахованих кредитів відображається на сторінці історії транзакцій.

Скільки кредитів нараховується за дії в сервісі

Дізнайтеся скільки кредитів ви можете отримати за ваші дії в сервісі із таблиці нижче.

Дія

Кількість кредитів

Разова виплата
Реєстрація в SendPulse 5 кредитів
Нарахування за придбання тарифів
Активація або подовження тарифу email Від ціни обраного вами тарифу розраховується 3%. Ця сума зараховується на ваш рахунок у кредитах — читайте докладніше в розділі «Ціна кредиту і приклад розрахунку кількості кредитів за покупку».
Активація або подовження тарифу SMTP Від ціни обраного вами тарифу розраховується 3%. Ця сума зараховується на ваш рахунок у кредитах — читайте докладніше в розділі «Ціна кредиту і приклад розрахунку кількості кредитів за покупку».
Щомісячне нарахування за використання функціоналу
Відправка понад 10 000 листів. Не враховується відправка з використанням Automation 360 та SMTP 30 кредитів
Відправка понад 2 500 листів із використанням SMTP 30 кредитів
Відправка понад 100 листів із використанням Automation 360 60 кредитів
Збільшення бази підписників із використанням форм підписки SendPulse. Повинно бути не менше 10 підтверджених контактів. 40 кредитів
Відправка понад 5 000 push сповіщень. На момент перевірки на сайті має бути встановлений код. 40 кредитів
  • Списання кредитів

Користувач може витратити кредити, щоб придбати тарифні плани. Кількість списаних кредитів відображається на сторінці історії транзакцій.

Ціна кредиту і приклад розрахунку кількості кредитів за покупку

Після активації нараховується різна кількість кредитів залежно від обраного тарифу email або SMTP. Для нарахування кредитів від ціни обраного вами тарифу вираховується 3%. Якщо ви здійснюєте оплату не в доларах, ця сума конвертується в долар за поточним курсом обміну, а долар в кредит. За один цент ви отримуєте 1 кредит.

Наведемо приклад. Ви активуєте email підписку на 20 000 підписників. Ціна підписки становить 1 392 грн., 3% від цієї суми — 41,76 грн. Конвертуємо суму в долари за поточним курсом $1 = 27,96 грн. і отримаємо $1.49, що у кредитах складає 149. Ви можете витратити нараховані кредити на майбутні покупки в SendPulse. Саме така кількість кредитів відобразиться в інформації про нарахування кредитів.

Коли користувач розплачується кредитами за тариф, нараховані раніше кредити знімаються з балансу, а в історії транзакцій з'являється відповідна інформація.

Контакти

Якщо у вас є питання щодо нашої програми лояльності, ви можете заповнити форму або задати питання в чаті на сторінці підтримки.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні