SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 18.05.2023

  Валідація листів у Automation 360

  Тепер система автоматично перевіряє тему й тіло листа, попереджає про можливі помилки в змінних і регулярних виразах та пропонує варіанти виправлення.

 • 18.04.2023

  Шаблони WhatsApp тепер у автоворонках

  Автоматично відправляйте повідомлення за шаблоном підписникам свого WhatsApp чат-бота за настання заданих умов завдяки інструментам Automation 360.

 • 30.12.2022

  Оновлення в сервісі автоматичних воронок

  Реалізували нові можливості сервісу для автоматизації воронки продажів: до 5 змінних в блоці «Фільтр», тригери для запуску ланцюжків за розділами, оновлений інтерфейс конструктора, можливість відправляти ланцюжки на основний email користувача та інші нові фічі.

 • 29.12.2022

  Інтеграція EDU та Automation 360

  Додані нові тригери для запуску воронки та нові можливості для блоку «Дія». Опції орієнтовані на роботу з курсами та студентами. Експерти можуть автоматизувати основні етапи воронки продажів та комунікації.

 • 20.12.2022

  Automation 360 в мобільному додатку SendPulse

  Запускайте раніше створені воронки через додаток, зупиняйте їх або ставте на паузу. А також працюйте з аналітикою воронок та фільтруйте потрібні результати. Оновіть додаток, щоб вже зараз почати користуватися новим функціоналом.

 • 11.11.2022

  ​​Нові можливості у роботі з елементами всередині воронки Automation 360

  Тепер можна копіювати окремі блоки та групи елементів з усіма налаштуваннями та зв'язками між ними. Також ви можете швидко редагувати блоки під час перегляду статистики.

 • 03.11.2022

  Копіювання та зручне редагування блоків в Automation 360

  Тепер ви можете копіювати один або декілька блоків у ланцюжку з налаштуваннями та звʼязками, легко переміщувати вибрані елементи у робочій зоні, а також редагувати потрібні блоки при перегляді статистики.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні