SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 02.11.2023

  Публічне API для керування онлайн-чатами

  Використовуючи API, ви можете інтегрувати свою систему з онлайн-чатом SendPulse та отримувати детальну інформацію про свій обліковий запис, ботів, підписників, змінні, ланцюжки та чати. Ви також можете створювати кампанії, запускати ланцюжки, призначати та видаляти змінні і теги.

 • 24.10.2023

  Відображення вітального тексту та меню при заході на сайт.

  Вітальний текст та меню онлайн-чату можна показувати одразу після заходу відвідувача на сайт. Користувач може натиснути на кнопки і запустити автоматичні ланцюжки не розкриваючи віджет чату.

 • 06.10.2023

  Отримання файлів від користувачів

  Отримуйте зображення та інші файли від користувачів у онлайн-чаті. Наприклад, вони можуть прикріплювати скріншоти проблеми, з якою потрібна допомога, або фото товару, який їм потрібен.

 • 06.10.2023

  Вітальний текст та вітальне меню в онлайн-чаті

  Вказуйте в налаштуваннях онлайн-чату текст, який буде відображуватись у віджеті чату до початку діалогу. А також додавайте пункти вітального меню які запускатимуть ланцюжки чи відкриватимуть посилання.

 • 14.09.2023

  Фільтри за даними браузера контакта

  Відтепер на вкладці «Аудиторія» вам доступні три нові фільтри: URL поточної сторінки, країна та мова. Також ці дані відображаються на сторінці контакта разом з даними пристрою та операційної системи.

 • 14.09.2023

  Копіювання ланцюжків онлайн-чату в чат-боти й навпаки

  Ви можете заощадити час та перенести ланцюжки бота з будь-якого месенджера до онлайн-чату і навпаки. Наприклад, ви можете скопіювати сценарій чат-бота в Telegram, щоб використовувати його у своєму онлайн-чаті, або використати вдалий сценарій з чату на сайті в Instagram Direct.

 • 21.08.2023

  Автоматична передача UTM-міток для контактів

  Для всіх контактів онлайн-чату, що перейшли на сайт за посиланням з UTM-мітками, мітки автоматично зберігаються як змінні для контакту. Дані збережуться навіть у випадку, якщо діалог в чаті відбудеться не одразу після першого заходу на сторінку з UTM-мітками в URL.

 • 21.08.2023

  Кнопки та швидкі відповіді в онлайн-чаті

  Нові елементи в конструкторі ланцюжків онлайн-чату для сайту: кнопки й швидкі відповіді. Вони слугують для звʼязування елемента «Повідомлення» з іншими елементами ланцюжка, переходу за сторонніми посиланнями, оплати тощо.

 • 19.08.2023

  Трекінг кліків по кнопкам-посиланням

  Відстежуйте кліки по посиланням на кнопках, щоб побачити кількість переходів, а також імена та статуси отримувачів. Додатково ви можете налаштувати продовження ланцюжка по кліку на кнопку-посилання. Вмикати трекінг посилань у налаштуваннях онлайн-чату не потрібно.

 • 18.08.2023

  Темна тема

  Тепер відвідувачам вашого сайту буде зручніше ваємодіяти з чатом на сайті завдяки темній темі. Жодний додаткових налаштувань: темна тема застосовується автоматично при переході операційної системи користувача в темний режим відображення.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні