SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 28.05.2024

  Розділ «Аудиторія» в курсах

  У цьому розділі відображається список усіх активних студентів, які підпадають під тарифний план, із зазначенням курсів, тегів, статусу, оплат, промокодів. Для зручності доступна фільтрація та сортування.

 • 24.05.2024

  Декілька домашніх завдань до одного уроку

  Перетягніть необхідну кількість елементів «Завдання» під основний матеріал потрібного уроку, щоб додати кілька завдань. Студент зможе виконати, а викладач — прийняти кожне окремо.

 • 17.05.2024

  Генерація платіжних посилань для курсів

  Створюйте посилання для оплати курсів просто в CRM та діліться ними з потенційними студентами. Нові студенти після оплати отримають email з логіном та паролем для доступу до курсу, наявні — підтвердження оплати та доступ до курсу в кабінеті студента.

 • 22.04.2024

  Групи студентів на платформі для курсів

  Розподіліть студентів на кілька груп, щоб спростити та прискорити роботу з журналом. Також ви можете закріпити групу або окремих студентів за викладачем і надсилати web push лише певній групі студентів.

 • 26.03.2024

  Редагування домашніх завдань студентами

  Відтепер студент може редагувати домашнє завдання, що очікує перевірку викладачем. Опція доступна лише для завдань зі статусом «Чекає на перевірку».

 • 24.03.2024

  Згорнута або розгорнута структура курсів

  Щоб студентам було зручніше орієнтуватися в програмі обʼємних курсів, ви можете вказати згорнуте відображення структури курса у кабінеті студента. Опція не застосовується для мобільного додатку.

 • 26.02.2024

  Планування доступу до розділів, уроків і тестів за часом

  Управляйте часом публікації розділів, уроків і тестів в налаштуваннях: ви можете встановити дату, час і часовий пояс, щоб матеріали стали доступні в зазначений час.

 • 23.02.2024

  Відкриття доступу до курсу в задану дату й час

  Ви можете вказати час старту й закінчення курсу в налаштуваннях з урахуванням часового поясу, щоб синхронізувати свої маркетингові активності з платформою для онлайн-курсів.

 • 28.12.2023

  Приймання домашніх завдань від імені викладача

  Ви можете вибирати, приймати домашні завдання студентів анонімно чи від імені одного з викладачів. Це персоналізує взаємодію та покращить залученість студентів до навчання.

 • 09.11.2023

  Створення та використання промокодів у конструкторі курсу

  Налаштуйте промокоди, щоб запропонувати потенційним студентам знижки на ваші онлайн-курси. Це допоможе залучити більше охочих до навчання.

 • 30.10.2023

  Кастомні push-сповіщення студентів курсу

  Мобільні push-повідомлення дозволяють викладачам сповіщати конкретних студентів або цілі сегменти про важливі зміни у програмі курсу чи залучати слухачів до навчання ефективніше.

 • 13.10.2023

  Додавання на курс студентів з інших курсів

  Відтепер ви можете запросити до проходження студентів з інших курсів, щоб якомога більше людей дізналося про ваш новий курс. Також ви можете деактивувати збір оцінок і відгуків в налаштуваннях курсу, а додавати викладачів у налаштуваннях акаунта, а не в журналі курсу, як це було раніше.

 • 03.10.2023

  Віджет «Відгуки» для сайтів курсів

  Щоб відгуки відображались у віджеті, у налаштуваннях курсу виберіть, які саме відгуки показувати — всі, з оцінкою не нижче 3, 4 або 5, — а потім додайте віджет на сайт курсу та налаштуйте його зовнішній вигляд.

 • 28.09.2023

  Обмеження часу на проходження курсу для окремих студентів

  Задавайте персональні обмеження часу на проходження курсу для одного студента або декількох, а також переглядайте ці зміни у журналі.

 • 25.08.2023

  Оновлений конструктор сертифікатів

  Додавайте власний логотип на сертифікат, розміщуйте довільні текстові блоки та змінюйте порядок їхнього відображення. Ви також можете налаштувати заголовок, якщо плануєте видавати диплом, свідоцтво або інший документ. Також розширився вибір форматів: тепер ви можете використовувати горизонтальний, вертикальний або квадратний сертифікат.

 • 24.07.2023

  Передача UTM-міток в CRM при створенні студента

  Налаштуйте зберігання UTM-міток з форм підписки та оплати сайтів у поля контактів CRM, щоб аналізувати успішність рекламних кампаній та сегментувати аудиторію для подальшої більш персоналізованої взаємодії. Також ви можете вибирати, від чийого імені писати відповідь на запитання студента.

 • 07.07.2023

  Умова проходження курсу "Без закінчення"

  Скористайтеся новою умовою проходження курсу «Без закінчення», щоб студенти, які пройшли всі наявні уроки й тести, залишалися активними й чекали нових завдань. У будь-який момент ви можете змінити умови проходження й завершити курс.

 • 07.07.2023

  Миттєве автоприймання домашніх завдань

  Відтепер експерт може налаштувати автоматичне приймання відповідей без затримки. Опція знадобиться для простих завдань, які не потребують перевірки, чи для отримання від студента згоди з умовами курсу після ознайомчого уроку.

 • 07.07.2023

  Декілька сертифікатів в одному курсі

  Якщо ваш курс складається із кількох самостійних блоків, ви можете підтвердити проходження кожного окремим сертифікатом. Завантажте необхідну кількість персональних сертифікатів для кожного студента, щоб вони стали доступними по закінченню курсу.

 • 19.06.2023

  Посилання для редиректу після оплати курсу

  Ви можете додати посилання для редиректу вручну в налаштуваннях оплати курсу: вказати одне загальне посилання для всіх платіжних систем або ж окреме для кожної.

 • 16.06.2023

  Створення угоди під час платежу за курс

  Тепер ви можете включити створення угоди незалежно від того, де відбулась оплата: на лендингу чи в кабінеті студента. 

 • 15.06.2023

  Просунута історія курсу

  Тепер вам доступна історія курсу з детальним оглядом всіх подій, що відбулися, щоб легко відстежувати зміни програми та прогрес роботи зі студентами.

 • 14.06.2023

  Детальна аналітика проходження уроків і тестів

  У вкладці «Аналітика» тепер можна відслідковувати успішність кожного уроку й тесту. Натисніть на назву уроку чи тесту, щоб ознайомитися зі списком студентів, які пройшли або переглядали матеріали, а також успішно чи неуспішно пройшли тест.

 • 06.06.2023

  Завантажуйте кастомні сертифікати в SendPulse

  Відтепер ви можете завантажити в SendPulse унікальний сертифікат, створивши його у будь-якій зручній для вас сторонній програмі. Завантажте персональний сертифікат для кожного студента у форматі PNG або PDF, щоб відзначити успішне завершення курсу.

 • 01.06.2023

  Надсилайте email розсилки студентам свого курсу швидше

  Більше не потрібно експортувати список студентів, щоб створити адресну книгу для розсилки — достатньо вибрати курс, прогрес і теги студентів, а система самостійно передасть email адреси в сервіс розсилок.

 • 21.04.2023

  Оплата курсів без реєстрації

  Відтепер отримувати оплати стає ще легше: студенти можуть оплачувати ваш курс без реєстрації просто на лендінгу. Після оплати на вказаний email студент отримає лист із логіном та паролем для входу в особистий кабінет.

 • 05.04.2023

  Доступ до курсу з обмеженням у часі

  Додавайте обмеження часу, протягом якого студент матиме доступ до курсів. Дедлайн підвищує залученість, мотивує студентів не відкладати проходження, робить навчання більш продуктивним та сфокусованим.

 • 04.04.2023

  Галерея сертифікатів студента

  Для зручності студентів усі сертифікати тепер відображаються в єдиній галереї, де їх можна відсортувати, завантажити або роздрукувати.

 • 27.03.2023

  Блок «Рекомендовані курси»

  Залучайте випускників до проходження ваших наступних онлайн-курсів, щоб стимулювати продажі й заробляти більше. Якщо у вас більше одного курсу, налаштуйте блок «Рекомендовані курси» — це найлегший спосіб повернути тих, хто закінчив один з ваших курсів, до воронки продажів.

 • 15.03.2023

  Оновлення в додатку Education by SendPulse

  Тепер студент може додавати декілька доменів з курсами і перемикатись між ними. В додатку буде відображатись відео, яке додано в курси через html. А також провели допрацювання, які покращили зручність роботи з додатком.

 • 09.03.2023

  Кастомні лендинги для курсів

  Створюйте для своїх курсів лендинги з фірмовим дазайном. Додавайте потрібні блоки, меню, форми оплати та інші необхідні елементи. А також використовуйте готові шаблони лендингів з галереї.

 • 31.01.2023

  Додаток для студентів Education by SendPulse

  У додатку студенти можуть: реєструватися на курси, проходити уроки, складати тести та виконувати домашні завдання, залишати запитання для експертів та отримувати від них фідбек.

 • 30.01.2023

  Оцінка курсів та уроків від студентів

  Отримуйте оцінки від студентів за курс, окремі уроки та тести. Оцінки, відгуки та аналітика відображаються в окремій вкладці. Ви можете обирати чи показувати оцінки студентів іншим учасникам, а також фільтрувати, які саме оцінки та відгуки відображати.

 • 12.01.2023

  Нові можливості платформи для курсів

  Для зручності роботи ми додали: можливість копіювати уроки та тести між курсами, обирати та видаляти декілька файлів одразу та реалізували в кабінеті експерта розділ з інформацією про студента.

 • 26.12.2022

  Внутрішня аналітика курсів

  Експерт може детально аналізувати навчальний процес: переглядати оплати, залученість студентів, статистику уроків і тестів, кількість виданих сертифікатів та скільки запитань від студентів чекають вирішення.

 • 07.12.2022

  Сторінка статистики платежів за курси

  Аналізуйте всі оплати за ваші онлайн-курси. Використовуйте зручний фільтр, щоб переглядати статистику за потрібними курсами, іменами та прізвищами студентів, статусами платежів і валютою.

 • 01.12.2022

  Домашні завдання на платформі для курсів

  Тепер експерти можуть додавати завдання до уроків, приймати або відхиляти їх виконання, прикріплювати файли до завдань та писати коментарі у відповідь на виконані студентами роботи.

 • 01.11.2022

  Дата відкриття уроку або розділу

  Відкривати доступ до розділу, уроків та тестів тепер можна у потрібний для вас час: плануйте відкриття на конкретну дату або через вказану кількість днів після проходження попереднього розділу чи уроку.

 • 29.09.2022

  Дашборд для платформи візуалізації показників онлайн-курсів

  Дашборд складається з блоків: блок з активністю студентів, блок з інформацією про платежі, блок з деталізацією кожного курсу і блок з питаннями від студентів.

 • 25.07.2022

  Нова платформа для створення онлайн-курсів

  Створюйте навчальні програми у конструкторі онлайн-курсів, стежте за процесом навчання та відповідайте на запитання студентів у будь-який час. А також просувайте свої курси за допомогою лендингів та автоматизуйте продажі у безкоштовній CRM.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні