SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 09.11.2023

  Створення та використання промокодів у конструкторі курсу

  Налаштуйте промокоди, щоб запропонувати потенційним студентам знижки на ваші онлайн-курси. Це допоможе залучити більше охочих до навчання.

 • 30.10.2023

  Кастомні push-сповіщення студентів курсу

  Мобільні push-повідомлення дозволяють викладачам сповіщати конкретних студентів або цілі сегменти про важливі зміни у програмі курсу чи залучати слухачів до навчання ефективніше.

 • 13.10.2023

  Додавання на курс студентів з інших курсів

  Відтепер ви можете запросити до проходження студентів з інших курсів, щоб якомога більше людей дізналося про ваш новий курс. Також ви можете деактивувати збір оцінок і відгуків в налаштуваннях курсу, а додавати викладачів у налаштуваннях акаунта, а не в журналі курсу, як це було раніше.

 • 03.10.2023

  Віджет «Відгуки» для сайтів курсів

  Щоб відгуки відображались у віджеті, у налаштуваннях курсу виберіть, які саме відгуки показувати — всі, з оцінкою не нижче 3, 4 або 5, — а потім додайте віджет на сайт курсу та налаштуйте його зовнішній вигляд.

 • 28.09.2023

  Обмеження часу на проходження курсу для окремих студентів

  Задавайте персональні обмеження часу на проходження курсу для одного студента або декількох, а також переглядайте ці зміни у журналі.

 • 25.08.2023

  Оновлений конструктор сертифікатів

  Додавайте власний логотип на сертифікат, розміщуйте довільні текстові блоки та змінюйте порядок їхнього відображення. Ви також можете налаштувати заголовок, якщо плануєте видавати диплом, свідоцтво або інший документ. Також розширився вибір форматів: тепер ви можете використовувати горизонтальний, вертикальний або квадратний сертифікат.

 • 24.07.2023

  Передача UTM-міток в CRM при створенні студента

  Налаштуйте зберігання UTM-міток з форм підписки та оплати сайтів у поля контактів CRM, щоб аналізувати успішність рекламних кампаній та сегментувати аудиторію для подальшої більш персоналізованої взаємодії. Також ви можете вибирати, від чийого імені писати відповідь на запитання студента.

 • 07.07.2023

  Умова проходження курсу "Без закінчення"

  Скористайтеся новою умовою проходження курсу «Без закінчення», щоб студенти, які пройшли всі наявні уроки й тести, залишалися активними й чекали нових завдань. У будь-який момент ви можете змінити умови проходження й завершити курс.

 • 07.07.2023

  Миттєве автоприймання домашніх завдань

  Відтепер експерт може налаштувати автоматичне приймання відповідей без затримки. Опція знадобиться для простих завдань, які не потребують перевірки, чи для отримання від студента згоди з умовами курсу після ознайомчого уроку.

 • 07.07.2023

  Декілька сертифікатів в одному курсі

  Якщо ваш курс складається із кількох самостійних блоків, ви можете підтвердити проходження кожного окремим сертифікатом. Завантажте необхідну кількість персональних сертифікатів для кожного студента, щоб вони стали доступними по закінченню курсу.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні