SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 03.10.2023

  Віджет «Відгуки» для сайтів курсів

  Щоб відгуки відображались у віджеті, у налаштуваннях курсу виберіть, які саме відгуки показувати — всі, з оцінкою не нижче 3, 4 або 5, — а потім додайте віджет на сайт курсу та налаштуйте його зовнішній вигляд.

 • 28.09.2023

  Обмеження часу на проходження курсу для окремих студентів

  Задавайте персональні обмеження часу на проходження курсу для одного студента або декількох, а також переглядайте ці зміни у журналі.

 • 25.08.2023

  Оновлений конструктор сертифікатів

  Додавайте власний логотип на сертифікат, розміщуйте довільні текстові блоки та змінюйте порядок їхнього відображення. Ви також можете налаштувати заголовок, якщо плануєте видавати диплом, свідоцтво або інший документ. Також розширився вибір форматів: тепер ви можете використовувати горизонтальний, вертикальний або квадратний сертифікат.

 • 24.07.2023

  Передача UTM-міток в CRM при створенні студента

  Налаштуйте зберігання UTM-міток з форм підписки та оплати сайтів у поля контактів CRM, щоб аналізувати успішність рекламних кампаній та сегментувати аудиторію для подальшої більш персоналізованої взаємодії. Також ви можете вибирати, від чийого імені писати відповідь на запитання студента.

 • 07.07.2023

  Умова проходження курсу "Без закінчення"

  Скористайтеся новою умовою проходження курсу «Без закінчення», щоб студенти, які пройшли всі наявні уроки й тести, залишалися активними й чекали нових завдань. У будь-який момент ви можете змінити умови проходження й завершити курс.

 • 07.07.2023

  Миттєве автоприймання домашніх завдань

  Відтепер експерт може налаштувати автоматичне приймання відповідей без затримки. Опція знадобиться для простих завдань, які не потребують перевірки, чи для отримання від студента згоди з умовами курсу після ознайомчого уроку.

 • 07.07.2023

  Декілька сертифікатів в одному курсі

  Якщо ваш курс складається із кількох самостійних блоків, ви можете підтвердити проходження кожного окремим сертифікатом. Завантажте необхідну кількість персональних сертифікатів для кожного студента, щоб вони стали доступними по закінченню курсу.

 • 19.06.2023

  Посилання для редиректу після оплати курсу

  Ви можете додати посилання для редиректу вручну в налаштуваннях оплати курсу: вказати одне загальне посилання для всіх платіжних систем або ж окреме для кожної.

 • 16.06.2023

  Створення угоди під час платежу за курс

  Тепер ви можете включити створення угоди незалежно від того, де відбулась оплата: на лендингу чи в кабінеті студента. 

 • 15.06.2023

  Просунута історія курсу

  Тепер вам доступна історія курсу з детальним оглядом всіх подій, що відбулися, щоб легко відстежувати зміни програми та прогрес роботи зі студентами.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні