Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Будуйте ефективні стосунки з користувачами завдяки цілодобовій підтримці

Зробіть свій бізнес доступнішим для клієнтів за допомогою Viber

trigger first trigger second trigger third

Автоматизуйте відповіді на популярні запитання

Розвантажте свою службу підтримки — відповідайте на однакові запитання про наявність асортименту, послуги та ціни через Viber чат-бот.

Для цього потрібно налаштувати автоматичні ланцюжки повідомлень з ключовими словами та фразами, щоб користувач зміг легко знайти відповіді, та додати до меню кнопки-підказки.

support support first

Надавайте цілодобову онлайн-підтримку

Обслуговуйте одночасно кількох клієнтів та оперативно надавайте зворотний зв'язок незалежно від часу доби.

Якщо користувачу знадобиться консультація, бот збере всю необхідну інформацію про проблему та підключить до чату потрібного оператора.

segment first trigger second

Надсилайте персональні та масові розсилки

Робіть масову розсилку по всій базі підписників у Viber та інформуйте про новинки, акції та знижки.

За допомогою чат-боту збирайте всю необхідну інформацію про підписників, їхні замовлення та вподобання. Отримані дані ви можете використовувати при додаванні змінних та тегів, щоб сегментувати аудиторію та персоналізувати повідомлення.

sale sale first

Продавайте прямо у чат-боті

Перетворіть чат-бота на ефективний канал продажу для вашого бізнесу. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати до ланцюжків повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення у чаті.

liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether

Використовуйте чат-ботів для маркетингу у своїй бізнес-стратегії

sale

Діалогові сесії з користувачами у чат-боті

Надавайте своїм клієнтам автоматичні відповіді завдяки діалоговим сесіям у чат-боті. Щойно користувач розпочне розмову, ви можете безплатно надсилати необмежену кількість відповідей упродовж 24 годин після першого повідомлення.

sale

Вихідні повідомлення, ініційовані чат-ботом

Привертайте увагу підписників за допомогою вихідних повідомлень, які розпочинає чат-бот. Ви можете надсилати 10 000 безплатних ініційованих повідомлень.
Повідомлення, надіслані після 24-годинної сесії, також вважаються ініційованими чат-ботом.

sale

Автоматичні розсилки

Визначте свою цільову аудиторію та cегментуйте її за персональними даними та діями у чат-боті, щоб заздалегідь налаштувати таргетовані розсилки та надсилати відповідну інформацію своїм підписникам.
Також ви можете надсилати розсилки за номерами телефонів.

Створюйте Viber чат-ботів за допомогою ефективних інструментів

constructor constructor first constructor first constructor first constructor first constructor first

Використовуйте візуальний конструктор

Налаштовуйте ланцюжок відповідей у системі чат-бота, щоб привести користувача від першого контакту до оформлення замовлення.

deal deal first deal first

Зберігайте інформацію про користувачів

Збирайте контакти та email адреси, які вводять підписники, за допомогою ботів та відправляйте їх у CRM-систему. Отримані дані ви зможете використовувати для персоналізації повідомлень і сегментації аудиторії.

content content first

Додавайте мультимедійний контент у повідомлення

Використовуйте файли, зображення, аудіо, відео та емодзі у чаті, щоб урізноманітнити спілкування з підписниками.

subscribers subscribers first subscribers second

Збирайте підписників бота у Viber

Повідомте користувачів про те, що тепер вони можуть взаємодіяти з вами у Viber, додавши посилання на ваш чат-бот у канал або розсилку за номером телефону.

Також ви можете ділитися QR-кодом або посиланням на автозгенерований лендінг з кнопкою підписки, щоб клієнти могли його відсканувати та миттєво підписатися на вашого бота.

Полегшуйте старт взаємодії з чат-ботом

Полегшуйте старт взаємодії з чат-ботом

Додавайте привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти про користь чат-бота, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

Привітальне повідомлення відображається над кнопкою «Запустити» у вікні чату для всіх відвідувачів, перш ніж вони почнуть спілкування з вашим чат-ботом.

panelsettings arrow bubble

Підключіть штучний інтелект до свого чат-бота

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ваш бот може взаємодіяти з підписниками у форматі живого спілкування, а ви — генерувати контент у ланцюжках повідомлень.

Система автоматичного розпізнавання мови Whisper від OpenAI надає можливість підписникам надсилати в чат голосові повідомлення та миттєво отримувати відповіді, а операторам — бачити транскрибований штучним інтелектом текст.

Дізнатися більше

Використовуйте готові шаблони ланцюжків бота для легкого старту

На всіх тарифах, включно з безплатним, доступні готові шаблони ланцюжків. Вони підходять для різних месенджерів та сфер бізнесу.

Ручний запит ChatGPT
Запис на прийом до лікаря
Прогноз погоди
Реєстрація на вебінар
Лічильник учасників
Сегментація підписників бота
Автовідповідь у неробочий час
Циклічна покупка
screen phone modal hide modal

Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

За допомогою додатка ви можете оперативно відповідати на повідомлення з Viber, Instagram, WhatsApp, Telegram та Facebook, працювати з даними підписників та аналізувати статистику.

Як підключити чат-бота у Viber за допомогою SendPulse

 • step 1

  Отримайте секретний ключ для підключення

  Отримайте секретний ключ доступу (токен) для ідентифікації в обліковому записі Viber. Токен дозволить підключити чат-бота до Viber API.

 • step 2

  Підключіть нового Viber бота у вашому обліковому записі SendPulsе

  Додайте цифровий токен, який ви отримали під час створення бота, та розпочинайте налаштування ланцюжків повідомлень.

 • step 3

  Створіть ланцюжки за допомогою нашого конструктора

  Вкажіть відповіді на запитання, на які чат-бот відповість у розмові з клієнтом.

 • step 4

  Слідкуйте за статистикою та історією повідомлень

  Аналізуйте статистику та вдосконалюйте свого бота.

multichannel

Мультиканальне спілкування з підписниками

Окрім чат-бота в Viber, налаштуйте чат-бота для маркетингу і на інших каналах. У SendPulse ви можете побудувати свою стратегію комплексно: підключати ботів і надсилати повідомлення в Instagram, WhatsApp, Telegram і Facebook.

FAQ

Viber чат-бот – це віртуальний помічник, який взаємодіє з активними користувачами у месенджері Viber. Він розуміє запити користувачів, надає відповіді та підтримку. Чат-бот може використовувати штучний інтелект, що допомагає маркетологам економити час, пропонувати персоналізовані пропозиції та покращувати користувальницький досвід.

Чат-боти допомагають розвантажити маркетологів. Вони доступні цілодобово, скорочують час відповіді та дозволяють миттєво реагувати на запити клієнтів. З Viber чат-ботом ви можете автоматизувати рутинні завдання, звільнивши таким чином час для ваших фахівців підтримки, щоб вони могли зосередитись на важливіших завданнях.

Чат-боти функціонують з урахуванням заздалегідь заданих сценаріїв чи алгоритмів штучного інтелекту. Вони розуміють запити користувача та аналізують їхні наміри, щоб надати потрібну інформацію. Ланцюжок чат-бота запускається, коли користувачі виконують тригер, наприклад, роблять замовлення або ставлять питання, яке включає ключове слово. При інтеграції з CRM-системою чат-боти зберігають дані про користувача та інформацію про його історію покупок у CRM, щоб ви могли використовувати їх для персоналізації комунікації.

Viber пропонує зручну платформу для взаємодії з користувачами по всьому світу. Чат-боти дозволяють бізнесам робити персоналізовані пропозиції на основі переваг та поведінки користувача та надавати підтримку 24/7. Чат-боти в Viber автоматизують рутинні завдання, такі як відповіді на питання і прийняття замовлень, повернення та обміни. Мультимедійні функції Viber дозволяють урізноманітнити комунікацію за допомогою зображень, відео та інтерактивних елементів.

Створіть чат-бота на сайті Viber Admin Panel і ви отримаєте ключ доступу (токен). Потім підключіть свій бот до вашого облікового запису SendPulse. Підпишіться на свій чат-бот і перевірте, як він працює. Після цього ви можете створити ланцюжок. Слідуйте інструкціям в цій статті.

Ви можете імпортувати файл з інформацією про підписників, додати пряме посилання на ваш Viber чат-бот або поділитися ним у соціальних мережах або на вашому сайті. Підписники додаються за їх Viber ID, а не за номерами телефонів.

Ви можете створити до 3-х чат-ботів абсолютно безкоштовно.

Ви можете надіслати до 10 000 повідомлень на місяць безкоштовно. Якщо ви бажаєте приймати платежі у Viber чат-боті, використовувати автоматичне розпізнавання мови з інтеграцією Whisper від OpenAI та доповнити вашого бота функціоналом ChatGPT, перейдіть на тарифний план PRO вартістю 380 грн на місяць. Детальніше про тарифи тут.

Так! SendPulse подбає про це. Ви можете вибрати будь-яку стратегію. Оскільки наша платформа дозволяє інтегрувати ваші чат-боти у Viber, Instagram, Telegram, Facebook Messenger та WhatsApp, а також автоматизувати їх за допомогою Automation 360, CRM, email розсилок, SMS та push-повідомлень на сайті, ви можете створювати мультиканальні стратегії. Запропонуйте вашим email підписникам приєднатися до чат-боту Viber, щоб отримувати своєчасну інформацію про спеціальні пропозиції. Додайте пряме посилання Viber на свій сайт, щоб користувачі могли відстежувати статус замовлення. Як спікер на конференції, надайте QR-код вашого чат-бота для зручного зв'язку з брендом.

Cтворити Viber чат-бота безплатно

Зробіть ваш сервіс доступним цілодобово