Мультипосилання — це лаконічна сторінка-візитка, яка привертає увагу потрібної аудиторії

Конструктор для створення мультипосилань уже використовують бізнес-тренери, інструктори з йоги, власники салонів, готелів та інтернет-магазинів. Спробуйте й ви!

constructor modal modal

Розкажіть про свій бренд у соцмережах

Опис у профілі Instagram, Facebook та інших соцмережах вміщує в середньому 150 символів — цього замало, щоб розповісти про себе або свою компанію. Додайте у профіль мультипосилання, яке відкриє міні-сайт з описом вашої компанії та послуг.
browser

Вирішуйте основні завдання бізнесу за допомогою мультипосилання

Приймайте реєстрації та бронювання від клієнтів, створюйте сторінку-презентацію, проводьте регулярні акції або конкурси. На простій сторінці-візитці відвідувач не загубиться і знайде потрібну інформацію або послугу.

browser

Зберіть увесь корисний контент та посилання на одній сторінці

Мультипосилання стане корисним доповненням до повноцінного сайту, а в деяких випадках може навіть замінити його. Така сторінка швидко завантажується на телефоні, завдяки чому клієнтам зручно переглядати її на ходу.

screen browser

Запускайте акції з обмеженням у часі

Акція, що діє тільки певний час, мотивує людей здійснювати покупки прямо тут і зараз. Використовуйте цю тактику і ви — додайте таймер зворотного відліку, вкажіть умови акції та приймайте замовлення й оплати прямо зі сторінки мультипосилання.

liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether
browser modal

Автоматизуйте спілкування та приймайте платежі за допомогою чат‑ботів

Додайте кнопки чат-ботів у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram до свого мультипосилання. Надсилаючи автоматичні ланцюжки повідомлень чат-бота своїм підписникам, ви зможете вести їх вниз воронкою продажів, приймати оплати та закривати більше угод.

Створіть мультипосилання в конструкторі SendPulse лише за три кроки

Створити мультипосилання легко. Не потрібно знати код, занурюватися в основи дизайну та дотримуватися правил верстки.

 • ВИБЕРІТЬ ШАБЛОН ДЛЯ МУЛЬТИПОСИЛАННЯ

  Ви можете використати готові шаблони або скористатись блоковим конструктором, щоб створити свій унікальний макет. Додайте текст, кнопки, зображення, відео та інші елементи.

 • НАЛАШТУЙТЕ ТА ОПУБЛІКУЙТЕ МУЛЬТИПОСИЛАННЯ

  Введіть назву сайту та фавікон, змініть посилання на сайт або підключіть власний домен. У розділі SEO вкажіть ключові слова, щоб оптимізувати мультипосилання під видачу пошукових систем.

 • ПОШИРТЕ МУЛЬТИПОСИЛАННЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ

  Після публікації лендінгу ви зможете додати мультипосилання у профіль Instagram, Facebook та YouTube. Поширюйте мультипосилання в інших соцмережах, месенджерах або email розсилках.

FAQ

Мультипосилання — це односторінковий сайт, за допомогою якого можна просувати свій бренд у соцмережах. Часто використовується для просування в Instagram — мультипосилання розміщують у шапці профілю. Перейшовши за цим посиланням, користувач відкриває міні-лендінг, на якому вказана інформація про компанію, контакти та канали зв'язку. На таку сторінку корисно додати форму підписки на email або SMS та поставити віджет підписки на чат-ботів у різних месенджерах. Зареєструйтесь у SendPulse та створіть мультипосилання у візуальному конструкторі лендінгів.

Додати клікабельне посилання в Instagram можна трьома способами: безплатно в шапку профілю, у сторіс для акаунтів з більше 10 000 підписників та до платної рекламної сторіс. З мультипосиланням в Instagram ви додаєте єдине посилання у свій профіль безплатно, мотивуючи користувача натиснути на нього та перейти на сайт, де зібрана вся важлива інформація про вас та корисний контент.

Якщо у вас немає облікового запису SendPulse, створіть обліковий запис та перейдіть до розділу «Сайти». Візуальний редактор працює за принципом натискання елемента та перетягування його в потрібне місце сторінки мультипосилання. Усі елементи, які можна перетягувати на міні-лендінг, розташовані ліворуч. Макет мультипосилання відображається посередині. Кожен елемент, який ви перетягуєте на макет, настроюється в меню праворуч. Читайте докладну інструкцію про створення мультипосилання в редакторі SendPulse.

На сторінку сайту ви можете додати такі елементи:

 • Текст — розмістіть текстовий блок на макеті мультипосилання. Налаштуйте шрифт та розмір тексту, встановіть фонове зображення, вкажіть відступи та редагуйте інші параметри.
 • Обкладинка — використовуйте її, щоб оформити шапку сайту. Створіть обкладинку самостійно, завантаживши зображення та вказавши його розмір або додавши обкладинку із соцмережі — тоді до неї підвантажиться ваш аватар та скорочене біо.
 • Галерея — завантажуйте одну картинку або вставляйте слайдер із кількома зображеннями. Цей елемент також використовується для додавання відео на міні-лендінг.
 • Кнопка — додавайте кнопки на сторінку, пишіть на них свій текст та встановлюйте потрібний колір. У кнопку можна вставити не тільки посилання, але й телефон або email, щоб користувач міг відразу натиснути «зателефонувати» або «надіслати листа». Якщо метою сторінки є продаж товару, додавайте кнопки оплати поруч із товаром та приймайте платежі від ваших користувачів.
 • Форма підписки — додайте форму підписки, щоб відвідувачі мультипосилання підписувалися на вашу розсилку.
 • Соцмережі — додайте кнопки соцмереж на сторінку мультипосилання, щоб користувачі підписувалися та стежили за новинами вашого бренду в зручній для них соцмережі.
 • Чат-боти — елемент дозволяє додати кнопку чату на сторінку мультипосилання, щоб відвідувачі підписалися на ваш бот у месенджері. Якщо у вас є чат-бот, створений в SendPulse, елемент підтягне посилання на нього. Якщо у вас є чат-бот, створений в іншому сервісі, на нього також можна додати посилання.
 • Відступ та Лінія — служать для поділу контенту на вашій сторінці, наприклад, лінія певного кольору та потрібної товщини.
 • Таймер — використовуйте цей елемент, щоб організувати маркетингову акцію, обмежену за часом, або щоб встановити зворотний відлік до старту події, наприклад, вебінару.
 • Акордеон/FAQ — використовуйте цей блок, щоб відповісти на часті запитання користувачів. Блок додає список запитань, при натисканні на який розкривається текст із відповідями.

Так, за допомогою візуального редактора SendPulse можна безплатно створити мультипосилання.

Створіть мультипосилання за кілька хвилин

Знайомте аудиторію зі своїм брендом та приймайте замовлення і оплати від користувачів, використовуючи мультипосилання