Створюйте успішні розсилки

Статистика

Сервіс надає статистику по відкриттях і кліках у листах, аби ви могли аналізувати і покращувати показники своїх email розсилок.

Докладніше

ЯК ЗРОБИТИ РОЗСИЛКУ

Почати користуватися сервісом дуже легко

 • ДОДАЙТЕ ОТРИМУВАЧІВ

  ДОДАЙТЕ ОТРИМУВАЧІВ

  Завантажте файл з адресами, введіть їх вручну чи імпортуйте з іншого сервісу.

 • ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ ШАБЛОН

  ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ ШАБЛОН

  Створіть свій шаблон у блоковому конструкторі чи виберіть один із 130 шаблонів сервісу.

 • ПОКРАЩУЙТЕ ДОСТАВЛЮВАНІСТЬ

  ПОКРАЩУЙТЕ ДОСТАВЛЮВАНІСТЬ

  На останньому етапі ви можете покращити доставлюваність розсилки за підказками спеціальної системи рекомендацій.

130+ АДАПТИВНИХ EMAIL ШАБЛОНІВ

Ваші розсилки матимуть чудовий вигляд на будь-яких пристроях

template

МОЖЛИВОСТІ СЕРВІСУ

Використовуйте максимум функцій для досягнення
високих результатів у email маркетингу

email statistics iphone

Точна статистика завжди під рукою

Керуйте email маркетингом, навіть якщо ви далеко від робочого місця — вся статистика розсилок доступна у мобільних додатках для iOS та Android.

FAQ

Це лист, який маркетологи відправляють підписникам зі своєї адресної книги. Email розсилка — це прекрасний інструмент для просування ваших продуктів і послуг. Ви можете дізнатися більше про email розсилки за посиланням.

Email маркетинг вважають найпершим в інтернет маркетингу по рентабельності інвестицій, адже він приносить до 40$ прибутку на кожен витрачений долар. Крім того, кількість активних користувачів електронної пошти досягає неймовірних 3,9 млрд.

Це залежить від звичок вашої аудиторії, так що універсального рецепта не існує. Дослідження, проведене SendPulse, показує, що найкращий день для відправки — це п'ятниця, а найкращий час доби — з 9:00 до 11:00.

Найважливіші показники email маркетингу, такі як open rate, сlick-through rate залежать від часу надсилання листа і його теми. В середньому, 20% підписників відкривають лист і близько 5% переходять за посиланням.

Якщо у вашій базі до 500 підписників, ви можете надсилати розсилки безкоштовно. Якщо ж підписників більше, ви можете оформити платну підписку, залежно від кількості користувачів у вашій базі, або платити тільки за відправлені розсилки. У другому випадку, кількість підписників значення не має. Більше інформації на нашій сторінці цін.

Робіть email розсилки безкоштовно

Якщо у вас менше 500 підписників — відправляйте до 15000 листів на місяць абсолютно безкоштовно.