Інформація — це основа кожного бізнесу та життя загалом. Саме тому люди ставляться до своєї конфіденційності дуже серйозно.

SendPulse високо цінує довіру своїх клієнтів і прагне захистити конфіденційні дані вашої компанії так само ретельно, як і свої власні. Наші фахівці постійно працюють над покращенням функцій захисту від можливих онлайн-загроз, щоб ви не турбувалися за збереження своїх особистих даних.

Наша програма безпеки повністю відкрита, щоб ви могли зрозуміти принцип її роботи та впевнено користуватися нашими продуктами та сервісами.

Наші основні методи забезпечення безпеки

Впровадження актуальних механізмів захисту облікових записів

Двофакторна автентифікація

Безпека вашої особистої інформації залежить від того, наскільки вразливий ваш обліковий запис до злому. У зв'язку з тим, що паролі нерідко можуть бути скомпрометовані, ми запровадили два етапи перевірки користувача: крім введення пароля, потрібно також ввести одноразовий код, який надходить на пошту.

Метод двофакторної автентифікації здатний попереджати власника облікового запису про спробу злому, надсилаючи повідомлення, у тому випадку, якщо хтось буде намагатися отримати доступ до вашого особистого кабінету.

Обмеження доступу до входу за допомогою IP-адреси

Ця функція надійно захистить ваш обліковий запис, насамперед, якщо ви використовуєте лише робочий або домашній комп'ютери, де встановлені статичні IP-адреси. Після кожної авторизації надходитиме лист з інформацією про час та IP-адресу входу. Це убезпечить вас і допоможе вчасно зреагувати, якщо треті особи спробують авторизуватися у вашому обліковому записі без доступу до локальної мережі.

Обмеження на надсилання листів через SMTP сервер

SMTP сервер – це поштовий сервер, який підтримує лише надсилання електронної пошти. З його допомогою ви можете відправляти автоматичні та транзакційні повідомлення з будь-якої точки світу.

Щоб унеможливити несанкціоноване надсилання листів від вашого імені у разі крадіжки пароля від SMTP-сервісу, ми впровадили функцію обмеження IP-адрес відправників.

Механізми reCAPTCHA

Механізм, або простими словами, захист від ботів використовується для перевірки особистості та дозволяє підтримувати певний контроль проти постійних атак з боку ботів.

У випадку, якщо дії клієнта здаються підозрілими, йому пропонується пройти тест на розпізнавання зображень або ввести певну комбінацію букв та цифр, яку можуть ідентифікувати лише люди.

Блокування підозрілих авторизацій

Ця процедура захисту допоможе підвищити загальний рівень безпеки вашого облікового запису. Оскільки під час спроби входу до вашого облікового запису з підозрілого пристрою або браузера, авторизація автоматично закриється і ви будете про це оповіщені.

Управління вразливістю

Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити максимальну безпеку та конфіденційність своїх вебсайтів. Для зниження небезпеки появ уразливостей у своїх продуктах та сервісах, наші системи використовують як автоматичні, так і ручні процеси усунення. Для цього ми запустили програму Open Bug Bounty для збору звітів, де кожен може взяти участь та отримати грошову винагороду за знайдені помилки.

Захист платіжних даних

SendPulse використовує надійні сертифіковані платіжні системи. Ми не зберігаємо дані банківських карток клієнтів. Таким чином, всі введені номери кредитних карток надсилаються безпосередньо до платіжної системи з дотриманням усіх заходів безпеки відповідно до SSL-протоколу шифрування даних.

Доступність сервісів

Наші сервери баз даних працюють при повному резервуванні всіх ресурсів, які проводяться щодня. Ці резервні копії використовуються для уникнення втрати даних та своєчасного відновлення інформації основних систем.

Ми цінуємо Вашу довіру до SendPulse і робимо все для забезпечення безпеки Вашої компанії.

Дякую за вашу підтримку!

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні