Надійний SMTP сервер, проста інтеграція. Розсилайте до 12 000 листів на місяць безкоштовно

Використовуйте можливість повної інтеграції SMTP  сервера в CMS, CRM
або інші системи для відправки email повідомлень клієнтам із особистого онлайн-проекту.
Ми надаємо детальну API документацію, а в акаунті SMTP сервісу ви знайдете всі необхідні персональні налаштування SMTP сервера.

МОЖЛИВОСТІ SMTP СЕРВІСУ

immaculate IP

ЧИСТІ IP-АДРЕСИ

Використовуйте виділені IP-адреси для підвищення своєї репутації відправника та уникнення потрапляння вашої IP-адреси в блек-листи через сторонній вплив.

SPF and DKIM

SPF І DKIM ЗАПИСИ

Підтверджуйте справжність вашої компанії й домену відправника, а також зведіть до мінімуму потрапляння листів у спам за допомогою спеціальних криптографічних підписів SPF и DKIM

Servers trust

НАДІЙНІСТЬ СЕРВЕРІВ

Ми з высокою швидкістю відправляємо ваші розсилки через сервери з підтримкою безпечного SSL-з'єднання, які розміщені в датацентрах Європи і не тільки.

statistic

Статистика

Ви можете дізнатися кількість відправлених листів, переходів і кліків на посилання, а також багато іншого, розсилаючи через наш SMTP сервіс.

reports

ЗВІТИ

Сервіс формує звіти з історії відправки і помилок доставки. Всі звіти доступні для завантаження на комп'ютер.

work with data

СПИСОК ВІДПИСАНИХ

Ваші розсилки не буде відправлено на адреси відписаних одержувачів, навіть якщо вони є у списку розсилки..

FAQ

Simple Mail Transfer Protocol це метод обміну інформацією між серверами відправника і одержувача. Ви можете задіяти SMTP сервер від SendPulse, щоб відправляти тільки HTML листи без використання решти функціоналу сервісу — конструктора шаблонів, менеджменту списку розсилок, тощо.

SMTP сервер дозволить вам відправляти різноманітні транзакційні листи, наприклад, листи-підтвердження, листи про покинуті кошики, апдейти про відправку замовлення, та інші. SMTP сервер від SendPulse має надійну репутацію відправника.

Вам потрібно зареєструватися в SendPulse, заповнити просту форму профілю і налаштувати параметри аутентифікації. Пам'ятайте, що команда підтримки завжди готова допомогти.

З SendPulse ви можете кожен місяць відправляти до 12,000 листів безкоштовно. Якщо ж вам потрібно відправляти більше листів через наш SMTP сервер, виберіть один з платних тарифів - "Щомісячна підписка" або "Оплата за відправлені". Дізнайтесь більше про ціни на SMTP сервер.

liki24"/ ukrpost gasua epicentr"/ booklya kiyavia fakty prozorro mctoday mafia ictv

Розсилайте до 12 000 листів на місяць безкоштовно