Масові повідомлення та спілкування з клієнтами у WhatsApp

Використовуйте WhatsApp Business API для надсилання персоналізованих розсилок від імені вашого бренду та вирішення інших завдань

assistant assistant assistant assistant

Помічник WhatsApp для служби підтримки

Клієнти часто ставлять схожі питання: їх цікавлять ціни, асортимент, характеристики товару, графік роботи, умови доставки — на всі ці питання відповість чат-бот WhatsApp, щоб ваші менеджери мали змогу займатися більш терміновими справами.
assistant assistant

Маркетингові розсилки та сервісні повідомлення

Надсилайте повідомлення щодо поповнення товарів, нових статтей блогу, промокодів, опитувань і конкурсів. Також не забудьте налаштувати тригерні розсилки, щоб вчасно повідомляти про статус замовлення або дату доставки та просити у покупця відгук.
free communication free communication free communication

Безплатне спілкування в рамках 24-годинного вікна

Заощаджуйте свій бюджет на надсилання повідомлень, спілкуючись з клієнтами в рамках відкритого 24-годинного вікна. Ви зможете відправляти повідомлення активним підписникам, які самі пишуть вам, безплатно протягом доби після отримання їхніх повідомлень.
users-request users-request

Отримуйте заявки від користувачів

Користувачі можуть надсилати вам свої дані, наприклад, коли потрібно забронювати столик у ресторані, потрапити на прийом до клініки та записатися на навчальний курс чи вебінар. Ваш чат-бот у WhatsApp зможе отримати та зберегти всі дані, щоб використовувати їх для подальших персоналізованих розсилок.

SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business APІ

Підключіть мобільний або міський номер до WhatsApp Business API та керуйте повідомленнями на будь-якому пристрої, розподіляючи чати між менеджерами

Безплатне підключення номера

Активація каналу WhatsApp відбувається без додаткових витрат з будь-якою платною підпискою в сервісі чат-ботів SendPulse. Читайте більше про умови підключення на сторінці цін.

Детальніше →

Розсилки за готовим шаблоном

Шаблони дозволяють розпочати діалог першим. Кожен шаблон проходить модерацію WhatsApp і не повинен мати будь-якого рекламного вмісту. Як тільки шаблон буде затверджено, ви одразу зможете надсилати розсилки.

Детальніше →

Чат-бот для автоматизації

За допомогою чат-бота, ваша компанія буде увесь час на зв'язку. Ви зможете швидко відповідати на типові питання клієнтів, отримувати зворотний зв'язок, що підвищуватиме лояльність до бренду.

Детальніше →

Відсутність абонплати за підтримку номера

Тепер не потрібно платити за підтримку номера щомісяця. Оплачуйте повідомлення лише тоді, коли вам потрібно розпочати діалог, і спілкуйтеся з підписниками у рамках відкритого 24-годинного вікна безплатно.

Детальніше →

Швидке налаштування та підтримка 24/7

Ви зможете підключитися до каналу всього за 5 хвилин, дотримуючись підказок у вашому акаунті. Якщо виникнуть питання, зверніться до служби підтримки – наші менеджери відповідають цілодобово.

Детальніше →

Усі канали на одній платформі

Ваш месенджер-маркетинг буде працювати не тільки у WhatsApp, а й у Facebook Messenger, Telegram, Instagram та Viber. Ви також зможете налаштовувати чат-ботів та робити розсилки у соцмережах, відправляти email кампанії, SMS та web push повідомлення.

Детальніше →

WhatsApp API — спосіб спілкування з клієнтами для середнього та великого бізнесу

Чим WhatsApp API кращий за звичайний додаток WhatsApp і WhatsApp Business

Додаток WhatsApp

Стандартний додаток частіше використовується для персонального спілкування та дзвінків, що навряд чи підійде для бізнесу.

Додаток WhatsApp Business

Практично не відрізняється від звичайної програми, але має кілька додаткових функцій для малого бізнесу.

WhatsApp Business API

Підходить для компаній, які хочуть автоматизувати відправлення повідомлень та залучати кількох співробітників до спілкування з клієнтами у месенджері.
Працює на мобільному та ПК
Мобільний додаток SendPulse
Колективна робота та спілкування у WhatsApp
Можливість заповнити профіль компанії
Статистика з відправлення
Масові розсилки
До 15 тисяч повідомлень на місяць
Автоматизація та чат-боти
Інтеграція з СRM та іншими проектами
connect chatbot connect chatbot connect chatbot

Як підключити чат-бота у WhatsApp

За допомогою простого та зрозумілого майстра підключення, ви зможете додати канал WhatsApp Business API та підключити бота для месенджера лише за 5 хвилин.

Для налаштування необхідно створити бізнес-акаунти у Facebook та WhatsApp та підключити свій номер до WhatsApp Business API.

Читайте докладну інструкцію щодо підключення WhatsApp →

Інтеграції з іншими системами

api icon

SendPulse API

Підключайтесь до WhatsApp, надсилайте повідомлення чат-бота та керуйте ними через API інтерфейс SendPulse.

SendPulse API →

integromat icon

Інтеграція з Integromat

З інтеграцією ви зможете використовувати більше зв'язків із сервісами, з якими Ви працюєте, та передавати дані з чат-бота до таблиці Google.

Детальніше →

FAQ

На будь-якій платній підписці SendPulse можна безплатно підключитися до WhatsApp Business API на 7 днів. Якщо у вас немає облікового запису, зареєструйтеся на платформі SendPulse і підключіть платний тариф. Потім створіть бізнес-аккаунти у Facebook та WhatsApp та підключіть ваш номер до WhatsApp Business API. Читайте детальніше про те, як безплатно підключитися до WhatsApp Business API лише за кілька хвилин.

Якщо ви використовували номер з WhatsApp Business API, ви можете перенести номер та змінити постачальника (BSP) для створення чат-ботів у конструкторі. Для успішної міграції номера, дотримуйтесь інструкцій.

У політиці WhatsApp є ліміти на кількість одержувачів повідомлень протягом 24 годин, які залежать від рівня відправника. На першому рівні дозволяється надсилати повідомлення 500 унікальним користувачам протягом 24 годин. Читайте більше про те, як працюють ліміти на надсилання повідомлень WhatsApp.

Використовуйте конструктор, щоб створити ланцюжок повідомлень для вашого WhatsApp бота. Розробіть структуру бота, вкажіть ключові слова та налаштуйте автовідповіді. Читайте докладніше про те, як налаштувати ланцюжок повідомлень для WhatsApp бота.

Виберіть підключеного бота та одержувачів, заповніть вміст повідомлення та визначте час надсилання. Після надсилання можна перевірити, скільки повідомлень було доставлено та скільки підписників взаємодіяли з розсилкою. Читайте покрокову інструкцію про створення розсилки в WhatsApp.

Розсилання повідомлень з однаковим контентом усім підписникам можливе за схваленим шаблоном. Такий шаблон можна використовувати лише для транзакційних та тригерних розсилок без рекламного контенту. Створити свої шаблони ви зможете у розділі Чат-боти, у вкладці Шаблони. Кожен шаблон проходить модерацію WhatsApp. Після того, як ваш шаблон отримає статус «Підтверджений», ви зможете почати надсилати розсилки за шаблоном.

Почніть застосовувати месенджер-маркетинг у WhatsApp для залучення нової аудиторії — підключення та налаштування всього за 5 хвилин