Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Конвертуйте підписників Instagram у постійних клієнтів

Як налаштувати чат-бот маркетинг в Instagram за допомогою SendPulse:

meaningful chain meaningful chain

Налаштуйте автовідповіді чат-бота для Instagram

Користувачі часто запитують про наявність товарів, ціни, строки виконання та місцезнаходження. Пропишіть відповіді на усі типові запитання. Ви також можете формувати сценарій повідомлень за допомогою кнопок швидких відповідей, які залучатимуть користувачів до діалогу. У разі потреби чат завжди можна перевести з бота на оператора.
multiple operators multiple operators multiple operators multiple operators

Працюйте у команді, долучаючи декілька операторів до чатів у Instagram

Ведіть кілька чатів одночасно та підключайте всіх ваших менеджерів до роботи. Для цього треба лише запросити колег, як нових користувачів, до вашого акаунту SendPulse.
users stories users stories

Реагуйте на всі згадування вашої компанії

Не втрачайте шанс відповісти користувачам, які позначили ваш бренд у своїх історіях, лишили коментар під публікацією чи під час прямого ефіру. Ви можете налаштувати повідомлення з подякою, надіслати лід-магніт, запустити сегментаційний ланцюжок. У відповідь на позитивне згадування варто дарувати знижку, адже відмітки працюють як сарафанне радіо — сьогодні вас згадали в одній історії, а завтра ви отримаєте п'ять замовлень з новими позначками в соцмережі.
multiple operators multiple operators multiple operators

Проcувайте чат-бота в Instagram Direct за допомогою реклами

Розкажіть про свої товари та послуги за допомогою Instagram-бота. Щоб залучити до нього користувачів, запустіть таргетовану рекламу з метою «Instagram Direct». Налаштуйте вітальне повідомлення у рекламному кабінеті Facebook і визначте ключові фрази, які стануть тригером для запуску діалогу. Користувач вибере актуальну для нього відповідь і почне рухатися за ланцюжком. Якщо в ході переписки з ботом людині знадобиться консультація, перемкніть чат на менеджера.
screen phone

Приймайте оплати

Перетворіть чат-бота на ефективний канал продажів для вашого бізнесу. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та представте продукцію в форматі карток товарів з кнопками оплати, щоб покупці могли швидко та безпечно оформити замовлення у чаті.

Як додати?
liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether

Використовуйте готові шаблони ланцюжків Instagram чат-бота для легкого старту

На всіх тарифах, включно з безплатним, доступні готові шаблони ланцюжків. Вони підходять для різних месенджерів та сфер бізнесу

Ручний запит ChatGPT
Генерація зображень за допомогою AI
Запис на прийом до лікаря
Автовідповідь у неробочий час
Реєстрація на вебінар
Лічильник учасників
Лід-магніт в Instagram
Запит у службу підтримки

Все для ефективної роботи з чатами в Instagram

subscription widgets subscription widgets subscription widgets

Віджети підписки

Збирайте базу підписників чат-бота на своєму сайті. За бажанням ви зможете створити віджет підписки не тільки для Instagram, але й для інших каналів — WhatsApp, Telegram та Facebook.

Дізнатися більше →

editor
editor btn 1 editor btn 2 editor btn 3 editor btn 4

Візуальний конструктор бота

Створіть структуру бота, написавши детальний сценарій ваших повідомлень. Вам потрібно вказати ключові слова або задати інші тригери та додати до ланцюжка елементи, які будуть визначати умови їхньої відправки та відображення.

Дізнатися більше →

subscription widgets subscription widgets

Запит АPI для отримання даних із зовнішніх джерел

Надсилайте запити даних у зовнішні системи, щоб отримувати інформацію й одразу відображати її у повідомленні користувачеві. Таким чином, за назвою міста можна повідомляти погоду, а за назвою товару здійснювати пошук і виводити результат у чат-бот.

setting filters setting filters

Установка фільтрів для таргетованих розсилок

Використовуйте фільтр, щоб відправляти повідомлення в залежності від інтересів, статусу клієнта та інших даних. За допомогою фільтра ви також зможете відправляти вебхуки у свою систему, відкривати чат з менеджером, призначати або оновлювати змінні та теги і запускати інші ланцюжки автовідповідей.
user data user data

Збереження даних користувачів

Отримуйте дані про користувачів, додаючи у сценарій спеціальний блок «Введення даних». Отримані дані ви зможете використовувати для персоналізації повідомлень і сегментації аудиторії.

Дізнатися більше →

add files add files

Файли, зображення, аудіо, відео та емодзі

Використовуйте у повідомленнях різні види контенту, щоб урізноманітнити спілкування з підписниками.

panelsettings arrow bubble

Підключіть штучний інтелект до свого чат-бота

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ваш бот може взаємодіяти з підписниками у форматі живого спілкування, а ви — генерувати контент у ланцюжках повідомлень.

Система автоматичного розпізнавання мови Whisper від OpenAI надає можливість підписникам надсилати в чат голосові повідомлення та миттєво отримувати відповіді, а операторам — бачити транскрибований штучним інтелектом текст.

Дізнатися більше

Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки

Відразу після створення Instagram чат-бота система автоматично згенерує мінілендінг з кнопкою підписки. Розмістіть посилання на сторінку в соцмережах, email розсилці тощо, щоб легко отримувати нових підписників.

Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки
app

Мобільний додаток для керування чат-ботами в Instagram

Відповідайте підписникам, використовуючи мобільний додаток, — так ви зможете управляти чат-ботом та одночасно підтримувати декілька чатів.

multichannel communication

Мультиканальне спілкування з підписниками

Окрім чат-бота в Instagram, налаштуйте чат-бот маркетинг і для інших каналів. У SendPulse ви можете побудувати свою стратегію комплексно: підключати ботів і відправляти повідомлення до Instagram, Viber, WhatsApp, Telegram і Facebook.

FAQ

Увійдіть до свого облікового запису SendPulse, перейдіть до розділу «Чат-боти» та додайте свою сторінку Instagram, щоб підключити чат-бота.

Чат-боти будуть корисними для будь-якого бізнесу. Якщо ви приймаєте й обробляєте десятки або сотні замовлень у Direct, отримуєте однакові питання від лідів та клієнтів щодня - делегуйте ці завдання на чат-бота. Таким чином вам не доведеться наймати людину для роботи з Direct, адже ці рутинні процеси можна легко автоматизувати.

Вам потрібно заздалегідь прописати сценарій чат-бота для різних дій підписника, наприклад, оформлення замовлення, обміну, повернення, постановки актуальних запитань. Відтепер кожного разу, коли користувач буде виконувати цільову дію, чат-бот автоматично відповідатиме йому за написаним сценарієм, без вашої участі. Він також надішле дані клієнта у CRM і відсортує по заданому вами фільтру.

Створивши чат-бот, вам не доведеться наймати менеджера, що приймає замовлення у Direct, що дозволить заощадити ваш бюджет. Чат-бот працює 24/7 і без вихідних — це означає, що користувач отримуватиме миттєві відповіді. Таким чином, вам вдасться підвищити продажі, бо покупцеві не доведеться йти до іншого магазину у пошуках швидкої відповіді.

Щоб налаштувати автоматичний ланцюжок повідомлень, спершу задайте потрібний тригер для його відправки — це може бути ключове слово, яке пише користувач у чат або певна подія, наприклад, підписка на сторінку. Далі пропишіть сценарій і умови відправки для кожної автовідповіді.

Перейдіть до «Налаштувань облікового запису», відкрийте вкладку «Користувачі» і натисніть «Запросити користувача». Читайте детальну інструкцію про надання доступу до свого облікового запису SendPulse.

За допомогою конструктора чат-ботів SendPulse, ви можете налаштувати ботів для InstagramWhatsAppViberFacebook Messenger i Telegram.

Підключайте бота до Instagram та звільніть себе від рутинних відповідей

Створіть бота, щоб забезпечити цілодобову взаємодію з вашою аудиторією в Instagram