Мобільний додаток спрощує роботу з чатами та ботами у месенджерах

email template save html code html

Будьте завжди на зв’язку з вашими підписниками

Додаток SendPulse Chatbots є мобільною версією сервісу чат-ботів SendPulse для керування чатами з підписниками у Telegram та Facebook Messenger. Тепер ви не пропустите жодного повідомлення від ваших підписників — отримуйте сповіщення про новий чат і одразу ж переходьте до діалогу.

email template save html save html

Керуйте чатами

Використовуючи один додаток, ви зможете підтримувати кілька чатів і управляти чат-ботами в різних месенджерах. Переходьте до потрібного чату, обравши певного бота і застосувавши фільтри статусів у чатах: «всі», «відкриті» або «закриті».

dashboard SendPulse chrome extension

Працюйте з даними підписників

Керуйте значеннями зміннних та присвоюйте теги для сегментації підписників чат-бота. Читайте історію повідомлень та переглядайте ім’я, дату підписки, аватар та інші дані. На підставі отриманої інформації ви можете створювати і відправляти релевантні повідомлення чат-бота.

email template audience

Аналізуйте статистику

По кожному боту у додатку відображається кількість надісланих і отриманих повідомлень, а також переходів за посиланнями у них — все це допоможе зрозуміти, який з ботів справляється ефективніше зі своїми завданнями.

FAQ

Використовуйте додаток, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми підписниками. У сервісі ви можете налаштувати та надсилати автовідповіді своїм підписникам у Facebook Messenger та Telegram. Мобільний додаток спрощує роботу з ботами та допомагає швидко відповідати на вхідні повідомлення, управляти даними підписників та переглядати статистику усіх ботах.

Ви можете завантажити додаток SendPulse Chatbot на Google Play або App Store.

Так, користуйтеся додатком абсолютно безкоштовно.

Зверніть увагу, що діють тарифи на відправку чат-бот повідомлень у самому сервісі SendPulse. Ви можете надіслати до 10 000 повідомлень вашим підписникам безкоштовно, але якщо плануєте відправляти більше — обирайте платний тариф.

Завантажуйте додаток безкоштовно та покращуйте ваш месенджер-маркетинг