Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Мобільний додаток спрощує роботу з чатами та ботами у месенджерах

email template save html code html

Будьте завжди на зв’язку з вашими підписниками

Додаток SendPulse Chatbots є мобільною версією сервісу чат-ботів SendPulse для керування чатами з підписниками в Instagram, Viber, WhatsApp, Telegram та Facebook. Тепер ви не пропустите жодного повідомлення від ваших підписників — отримуйте сповіщення про новий чат і одразу ж переходьте до діалогу.

email template save html save html

Керуйте чатами

Використовуючи один додаток, ви зможете підтримувати кілька чатів і управляти чат-ботами в різних месенджерах. Переходьте до потрібного чату, обравши певного бота та застосувавши фільтри статусів у чатах: «всі», «відкриті» або «закриті».

dashboard SendPulse chrome extension

Працюйте з даними підписників

Керуйте значеннями змінних та присвоюйте теги для сегментації підписників чат-бота. Читайте історію повідомлень і переглядайте ім’я, дату підписки, аватар та інші дані. На підставі отриманої інформації ви можете створювати та відправляти релевантні чат-бот повідомлення.

email template audience

Аналізуйте статистику

У додатку у кожному чат-боті відображається кількість надісланих та отриманих повідомлень, а також переходів за посиланнями у них — все це допоможе зрозуміти, який з ботів справляється ефективніше зі своїми завданнями.

FAQ

Використовуйте додаток, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми підписниками. У сервісі ви можете налаштувати та надсилати автовідповіді своїм підписникам в Instagram, WhatsApp, Viber, Telegram та Facebook. Мобільний додаток спрощує роботу з ботами та допомагає швидко відповідати на вхідні повідомлення, управляти даними підписників та переглядати статистику усіх ботах.

Ви можете завантажити додаток SendPulse Chatbot на Google Play або App Store.

Так, користуйтеся додатком абсолютно безплатно.

Зверніть увагу, що діють тарифи на відправку чат-бот повідомлень у самому сервісі SendPulse. Ви можете надіслати до 10 000 безплатних повідомлень вашим підписникам, але якщо плануєте відправляти більше — обирайте платний тариф.

Завантажуйте додаток безплатно та покращуйте ваш месенджер-маркетинг