Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Навіщо використовувати ланцюжки автовідповідей чат-бота

Хоч робот і не замінить персонал, але допоможе упоратися з великою кількістю завдань. Що вміє чат-бот?

Впроваджуйте месенджер-маркетинг у декількох соцмережах завдяки платформі SendPulse

Використовуйте конструктор чат-ботів SendPulse, щоб створити автоматизовані ланцюжки повідомлень для Instagram, WhatsApp, Viber, Facebook Messenger та Telegram на одній платформі. Ви зможете розробити сценарій повідомлень для кожного месенджера. Копіюйте ланцюжки всередині одного або між різними месенджерами, щоб автоматизувати спілкування у будь-якому каналі. Мультиканальний віджет підписки допоможе користувачам вибрати зручний для них спосіб зв'язку.

app icon
Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

Встановіть додаток, щоб оперативно відповідати на повідомлення підписників у месенджерах.

Використовуйте готові шаблони ланцюжків бота для легкого старту

На всіх тарифах, включно з безплатним, доступні готові шаблони ланцюжків. Вони підходять для різних месенджерів та сфер бізнесу

Ручний запит ChatGPT
Запис на прийом до лікаря
Доступ до групового чату на місяць
Реєстрація на вебінар
Лічильник учасників
Лід-магніт в Instagram
Автовідповідь у неробочий час
Знижка на честь особливої дати

Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки

Відразу після створення чат-бота система автоматично генерує мінілендінг, з якого відвідувач може перейти в месенджер та підписатися. Розмістіть посилання на сторінку в соцмережах, email розсилці тощо, щоб легко отримувати нових підписників.

Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки Залучайте аудиторію завдяки зручним лендінгам підписки

Автоматизуйте рутину завдяки штучному інтелекту

Під'єднайте інструменти OpenAI до свого чат-бота.

icon

AI-генерація відповідей

Надавайте користувачам ще більш поглиблені, автоматизовані відповіді та допомагайте їм вирішувати різні додаткові завдання.

icon

AI-генерація ланцюжків

Будуйте нові ланцюжки чат-бота на основі текстових інструкцій природною мовою у будь-якому месенджері за лічені хвилини.

icon

AI-розпізнавання голосу

Розпізнавайте та транскрибуйте голосові повідомлення, щоб підписники могли взаємодіяти з вашим ботом за допомогою голосу.

Як створити ланцюжок повідомлень чат-бота

1. Створюємо тригер

Тригер — це умова, за якою відправляється автовідповідь або запускається ланцюжок повідомлень у чаті з користувачем. Існує декілька тригерів, які ви можете налаштувати:

trigger add trigger

Підписка

Використовуйте тригер, щоб відправити welcome-повідомлення після підписки через вказаний інтервал у хвилинах, годинах, днях.

Ключові слова

Придумайте, які ключові слова можуть писати ваші користувачі до чату, наприклад «ціна», «доставка». Саме вони стануть тригером для автовідповідей у чаті.

Стандартна автовідповідь

Створіть тригер, за яким спрацює універсальна відповідь на будь-яке ключове слово, для якого ще не прописана команда.

Повідомлення про відписку

Налаштовуйте тригер, щоб користувач отримав повідомлення після введення команди відписки.

2. Пишемо автовідповідь

Пишіть автовідповіді коротко й змістовно, щоб привести людину до цільової дії.

panel content type content

Додавайте контент

Повідомлення можуть складатися з декількох текстових блоків. Ви можете додавати до них зображення, файли або списки. До повідомлень Facebook чат-бота можна також додавати картки.

panel quick answers quick answers

Прикріплюйте швидкі відповіді

Використовуйте швидкі відповіді як підказки користувачеві для вибору відповіді. В одне повідомлення можна додати до десяти таких підказок.

user-input screen user input message user input

Додавайте блок введення даних

Зберігайте у змінну текст, який користувачі самі надіслали до чату, та використовуйте отримані дані у наступних повідомленнях ланцюжка. За допомогою запита на введення даних ви можете отримувати заповнені заявки й анкети від користувачів.

create button button

Вставляйте кнопки

Кнопка використовується як сполучна ланка з наступним повідомленням. Ви можете додати посилання для кнопки, щоб користувач перейшов на потрібний розділ сайту.

panelsettings arrow bubble

Підключіть штучний інтелект до свого чат-бота

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ваш бот може взаємодіяти з підписниками у форматі живого спілкування, а ви — генерувати контент у ланцюжках повідомлень.

Система автоматичного розпізнавання мови Whisper від OpenAI надає можливість підписникам надсилати в чат голосові повідомлення та миттєво отримувати відповіді, а операторам — бачити транскрибований штучним інтелектом текст.

Дізнатися більше
screen user input take api request take api response

Отримуйте інформацію з зовнішніх джерел

Відправляйте запити сторонньому серверу, отримуйте дані та використовуйте їх у чат-боті. Запишіть дані у вигляді змінної або додавайте одразу у повідомлення.

Наприклад, за назвою міста ви можете повідомити про погоду, за назвою товару — здійснити пошук і вивести результат у бот, за даними підписника — зареєструвати його на захід.

Дізнатися більше →
screen phone

Налаштуйте оплату

Перетворіть чат-бота на ефективний канал продажів для вашого бізнесу. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати до ланцюжків повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення у чаті.

Дізнатися більше →
liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether
screen phone button delay setting delay

Установлюйте затримку

Додайте затримку, щоб додати паузу між повідомленнями. Користувач буде бачити індикатор друкування рівно стільки секунд, скільки ви вкажете.

3. Налаштовуємо логіку роботи бота

Наступні повідомлення відправлятимуться залежно від того, яку кнопку або швидку відповідь натисне користувач. Щоб розвивати ланцюжок автовідповідей, використовуйте функціональні блоки.

icon message

Повідомлення

Прикріплюйте стільки повідомлень, скільки знадобиться для інформативного діалогу.

icon flow

Ланцюжок

Спрямовуйте користувача до існуючого ланцюжку, щоб не створювати дублюючі блоки повідомлень.

icon action

Дія

За допомогою цього блоку ви можете переводити чат на адміністратора, призначати тег користувачеві або встановлювати змінну, щоб сегментувати вашу аудиторію. Також налаштовуйте вебхук для відправки даних про подію в ланцюжку бота до вашої системи CRM або CMS.

icon pause

Пауза

Установлюйте затримку надсилання наступного повідомлення. Вказуйте інтервал від декількох хвилин до одного дня.

icon random

Випадковий вибір

Розділіть сценарій на різні ланцюжки в заданому співвідношенні. Можна використовувати для створення квізів і для тестування різних сценаріїв вашого чат-бота.

icon apirec

Запит API

Надсилайте запити даних до зовнішньої системи, щоб отримати інформацію та розмістити її у повідомленнях бота з вашими підписниками.

screen logic chatbot

4. Тестуємо та запускаємо бота

Щоб перевірити правильність відправки повідомлень для кожного окремого ланцюжка, збережіть ланцюжок автовідповідей та відправте його собі. Після перевірки запускайте ланцюжок усім підписникам.

start chatbot

Статті та новини

У нашому блозі ви знайдете цікаві кейси по впровадженню чат-ботів у різних сферах бізнесу, а також поради з налаштування автовідповідей у різних месенджерах.

Безплатні курси зі створення власного чат-бота

Проходьте безплатні курси зі створення чат-бота в Академії SendPulse та використовуйте його можливості для бізнесу.

Дізнатися більше

Розсилка повідомлень за номером телефону

Налаштовуйте чат-бота та надсилайте повідомлення клієнтам у WhatsApp та Viber.

screen phone modal hide modal

Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

Встановлюйте додаток, щоб оперативно відповідати на повідомлення з Instagram, WhatsApp, Viber, Facebook та Telegram, працювати з даними підписників та аналізувати статистику.
Командна робота з чат-ботами image list of contacts

Командна робота з чат-ботами

Запросіть колег до роботи з чатами, щоб швидше та ефективніше обробляти вхідні звернення

icon experts

Керування ролями

Запрошуйте операторів та надавайте їм потрібні рівні доступу, щоб обмежити доступ до інших розділів платформи та забезпечити збереження даних

icon operator

Призначення відповідальних

При появі нового чату призначайте відповідального, щоб відстежувати прогрес. Оператор отримає сповіщення та зможе миттєво перейти до діалогу

icon comments

Коментарі для учасників команди

Додавайте невидимі підписникам бота коментарі просто в ланцюжок, щоб занотувати ідею чи пояснити команді, як працює окремий блок чи ланцюжок у цілому

Автоматизуйте комунікації, продаж та маркетинг завдяки екосистемі SendPulse image chatbots new deal image chatbots deal

Автоматизуйте комунікації, продаж та маркетинг завдяки екосистемі SendPulse

Створюйте та змінюйте угоди просто в чаті, щоб потім відстежувати їх в CRM, вбудовуйте повідомлення чат-ботів у авторозсилки та додавайте віджети підписки на сайт. Інструменти SendPulse інтегровані між собою, щоб вам було легше формувати бездоганний користувацький досвід і продавати.

FAQ

В акаунті SendPulse перейдіть до розділу «Чат-боти» і підключіть чат-бот до обраного каналу. У нашій базі знань є окремий розділ для кожного месенджеру із детальними інструкціями підключення та статтями про налаштування чат-бота.

Збирайте базу контактів за допомогою віджета на сайті. Для створення віджета підписки, в акаунті SendPulse перейдіть у розділ «Чат-боти» та відкрийте «Віджети підписки». Виберіть тип віджета із представлених варіантів. Далі налаштуйте його зовнішній вигляд у редакторі. Коли віджет готовий, натисніть «Зберегти та отримати код». Вставте отриманий код у потрібне місце на сайті. Читайте детальніше про те, як створити віджет підписки.

Налаштуйте автовідповіді й ланцюжки автовідповідей чат-бота у SendPulse за допомогою редактора. Редактор дозволяє прописати сценарій комунікації чат-бота з користувачем. Використовуйте блоки «Повідомлення», «Ланцюжок», «Дія», «Фільтр», «Запит API», «Пауза», «Випадковий вибір». Пов'язувати елементи ви можете за допомогою кнопок та швидких відповідей, які користувач натискатиме у чаті. Читайте більше про те, як створити ланцюжок повідомлень чат-бота для Instagram, WhatsAppViberFacebook Messenger i Telegram.

Так, щоб не дублювати блоки повідомлень, всередині кожного ланцюжка ви можете перенаправляти користувача до іншого ланцюжку.

В акаунті SendPulse, у структурі бота, натисніть кнопку «Створити ланцюжок» і налаштуйте ланцюжок повідомлень. Після того як ви збережете ланцюжок, можна прив'язати його до будь-якого створеного тригера. Ви також можете перенаправляти користувачів з інших ланцюжків до неприв'язаного ланцюжка.

Ви можете додати в повідомлення різні елементи:

  • текст — наберіть потрібний текст повідомлення;
  • картинку — використовуйте для відправки зображення у повідомленні;
  • картку — додавайте до десяти карток товару, щоб повідомлення виглядало, як міні-каталог.
  • файл — прикріпіть до повідомлення потрібні документи;
  • затримку — вкажіть інтервал в секундах, аби користувач бачив, що йому друкують відповідь.

Лише окремі слова бот розпізнає як тригери. Скажімо, якщо підписник напише кілька ключових слів або ключове слово у контексті цілої фрази, то у такому випадку чат-бот надасть автовідповідь. Наприклад, підписник відправляє повідомлення «Вітаю! Хочу записатися до стоматолога». У цьому повідомленні одразу два ключових слова: «Вітаю» і «Записатися». Чат-бот розпізнає їх як тригери та надсилатиме швидкі відповіді у чаті. Користувач зможе клікнути на відповідний варіант, тим самим запустивши відповідний ланцюжок із відповідями.

Розпізнавання команди не залежать від реєстру, в якому користувач пише ключові слова у чат. Бот зрозуміє як слово «доставка», так і «Доставка».

Налаштуйте чат-бота для свого бізнесу вже зараз