Отримайте більше клієнтів і заслужіть їхню довіру, маючи підтверджену експертизу в сфері email маркетингу і чат-ботів.

Замовник вибирає агенцію, читаючи відгуки і спираючись на репутацію і сертифікацію. Пройдіть сертифікацію і SendPulse внесе вашу компанію в список сертифікованих агенцій на сайті.

Ми активно рекомендуємо перевірених партнерів, якщо у наших клієнтів є запит на ведення під ключ. У нас ви можете пройти сертифікацію по email маркетингу і чат-ботам, а також стати сертифікованим експертом одночасно за двома напрямками.

Сертифікація по email маркетингу

SendPulse приймає рішення про видачу сертифіката при дотриманні двох стандартних умов.

 1. Подайте заявку через форму на цій сторінці

  Оберіть тип сертифікації: email, чат-бот, обидві категорії.

 2. Підтвердіть знання функціоналу сервісу SendPulse

  Підтвердіть, що ви запускаєте email кампанії для одного або декількох клієнтів на платформі SendPulse і вмієте налаштовувати тригерні розсилки за допомогою інструменту Automation 360.

Якщо у вас залишились питання, пишіть нашому координатору партнерських програм на адресу ok@sendpulse.com або у Telegram.

Сертифікація по чат-ботам

Щоб отримати сертифікат по чат-ботам, пройдіть наступні етапи:

 1. Підтвердіть знання функціоналу чат-ботів 

  Покажіть готові проекти по запуску кількох чат-ботів для ваших клієнтів.Чат-бот повинен бути розроблений на базі сервісу SendPulse і мати більше 50 підписників, яким відправляється ланцюжок з не менше 7 повідомлень.

 2. Пройдіть інтерв'ю з нашими маркетологами

  Після відправлення всіх даних для проходження сертифікації, наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб поставити кілька запитань по розробці чат-ботів.

Сертифікація експерта в email маркетингу і чат-ботах

Якщо ви розбираєтеся в створенні маркетингових стратегій та чат-ботів, можете претендувати на звання експерта. Для того щоб пройти сертифікацію, необхідно:

 1. Підтвердити знання функціоналу сервісу SendPulse 

  Підтвердіть, що ви запускаєте email кампанії для одного або декількох клієнтів на платформі SendPulse і вмієте налаштовувати тригерні розсилки за допомогою інструменту Automation 360.

 2. Підтвердити знання функціоналу чат-ботів

  Покажіть готові проекти по запуску кількох своїх чат-ботів для ваших клієнтів. Чат-бот повинен бути розроблений на базі сервісу SendPulse і мати більше 50 підписників, яким відправляється ланцюжок з не менше 7 повідомлень.

 3. Пройдіть інтерв'ю з нашими маркетологами

  Після відправлення всіх даних для проходження сертифікації, наші маркетологи зв'яжуться з вами, щоб більше дізнатися про ваш досвід в маркетингу і визначити ваш рівень.

Не можете підтвердити досвід роботи з SendPulse?

Пройдіть безкоштовне online-навчання від Академії SendPulse. Ви можете вибрати курс, який підходить вам за формою навчання. Ці два курси будуть корисні для проходження сертифікації:

1. Повне керівництво по сервісу SendPulse

На уроках ви навчитеся розробляти ефективну стратегію email маркетингу для бізнесу, створювати форми підписки і email шаблони, налаштовувати триггерні розсилки. Обов'язкових домашніх завдань у тренінгу немає. При цьому ми рекомендуємо відразу ж застосовувати інструкції викладача.

2. Онлайн-курс «Чат-бот власноруч»

В результаті тритижневого курсу ви зрозумієте логіку побудови воронок в месенджері і зробите чат-бота своїми руками.

Приклади сертифікатів SendPulse

Після того, як ви підтвердили свої знання в email маркетингу і чат-ботах, ви отримуєте сертифікат SendPulse. Серед сертифікованих агенцій: Marketorium, Mailfit, Roman.ua, Сергій Аліксюк та інші.

Офіційний партнер

Приклад сертифіката від SendPulse для маркетингового агентства.

Приклад сертифіката від SendPulse

Чат-боти

Приклад сертифіката від SendPulse, який отримують фахівці з чат-ботів.

Приклад сертифіката від SendPulse

Email маркетинг

Приклад сертифіката, який отримують фахівці після того, як підтвердили свою експертизу в знанні сервісів для створення email розсилок.

Приклад сертифіката від SendPulse

Заповніть форму і дізнайтеся подробиці

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні