Допоможіть потенційним клієнтам звʼязатися з вами

Готовий QR-код спрощує початок WhatsApp-комунікації для нових користувачів, а шаблонне повідомлення полегшує початок діалогу.

icon

Різні QR-коди для різних каналів

Створюйте необмежену кількість QR-кодів з різними шаблонними повідомленнями, щоб відстежувати трафік із зовнішньої реклами, сайту тощо.

icon

Зручне посилання для сайту, соцмереж, email

Окрім QR-коду ви можете згенерувати посилання. Розмістіть його на сайті, в соцмережах, email кампаніях, щоб залучити ще більше лідів.

icon

Безплатно та без реєстрації

Створення WhatsApp QR-коду не потребує реєстрації. Для автоматизації діалогів і розроблення чат-боту .

Посилюйте свої комунікації завдяки WhatsApp

Виконуйте повсякденні бізнес-завдання завдяки потужній автоматизації спілкування.

wa link const wa link chain

WhatsApp чат-бот

Залучайте нових клієнтів за допомогою тригерних повідомлень, підключайте операторів для розв’язання нестандартних запитів і ведіть до покупки у WhatsApp. Автоматизуйте збір відгуків і повернення у воронку продажів, щоб посилити свій бізнес. Від SendPulse — 1000 безплатних сесій щомісяця та інтеграція з ChatGPT.

wa link segment1 wa link segment2

Персоналізовані розсилки

У SendPulse є все необхідне для масових комунікацій: зручний конструктор розсилок, можливість надсилати маркетингові кампанії, сегментувати аудиторію та персоналізувати контент.

wa link statistic

Аналітика та відстеження

Ми допоможемо підвищити ефективність WhatsApp-комунікації завдяки детальним звітам відкриттів, кліків та інших показників. Вибирайте лише ефективні гіпотези та масштабуйте успіх!

wa link team team1 team2 team3

Командна робота

Завдяки офіційному WhatsApp Business API ви зможете управляти діалогами з різних пристроїв без обмежень. Розподіліть відповідальність між членами команди та відслідковуйте результативність кожного.

wa link conversion1 wa link conversion2 wa link conversion3 wa link conversion4

Мультиканальні воронки

Побудуйте комплексну стратегію з урахуванням інших каналів звʼязку: будьте на відстані кліку в Instagram, Facebook, Telegram, Viber, надсилайте SMS, email та web push сповіщення. Усі можливості — у єдиному кабінеті, де не потрібні навички програмування та залучення сторонніх спеціалістів.

screen phone modal

Керуйте комунікаціями у WhatsApp зі смартфона

Установіть безплатний додаток, щоб оперативно реагувати на звернення потенційних і наявних клієнтів, аналізувати статистику та працювати з даними підписників.

FAQ

Це безоплатний інструмент, який дає змогу створювати QR-коди для WhatsApp, які полегшують початок діалогу та залучають нових підписників до вашого чат-бота.

У ньому буде ваш номер телефону у WhatsApp та певне слово або фраза. Коли користувач просканує код, на його пристрої відкриється WhatsApp з попередньо встановленим повідомленням, яке можна надіслати в один клік. Далі до діалогу підключиться менеджер або запуститься тригерний ланцюжок чат-бота.

Користувача перенаправить на вебсторінку, де буде два варіанти: завантажити WhatsApp або отримати доступ до чату через браузерну версію — WhatsApp Web.

Новим користувачам незручно розпочинати комунікацію у WhatsApp: потрібно зберегти номер, знайти його в месенджері, написати повідомлення тощо. Готовий QR-код скорочує цей шлях до одного кліка, а шаблонне повідомлення полегшує початок діалогу.

Так, ви можете створити посилання для WhatsApp, яке також кодує ваш номер телефону та попередньо встановлене повідомлення. Ви можете створити необмежену кількість посилань із різними шаблонними повідомленнями, щоб розміщувати їх у соцмережах, розсилках і на сайті.

official-icon
SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business API

Залучайте нових лідів та автоматизуйте комунікацію у WhatsApp за допомогою чат-ботів та розсилок