Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Надсилайте маркетингові розсилки всім підписникам або спілкуйтеся з кожним клієнтом особисто

Чим більше каналів комунікації використовує компанія, тим швидше зростає кількість її лояльних клієнтів.

Збільшуйте ефективність свого бізнесу за допомогою SMS маркетингу Зображення 1 Збільшуйте ефективність свого бізнесу за допомогою SMS маркетингу Зображення 2 Збільшуйте ефективність свого бізнесу за допомогою SMS маркетингу Зображення 3

Збільшуйте ефективність свого бізнесу за допомогою SMS маркетингу

Підсилюйте свій маркетинг, надсилаючи пропозиції потрібній аудиторії у правильний час. Cегментуйте отримувачів, персоналізуйте текст повідомлення за допомогою змінних та виключайте небажані номери перед відправленням, покращуючи якість розсилок.
Створюйте автоматичні розсилки Зображення 1 Створюйте автоматичні розсилки Зображення 2

Створюйте автоматичні розсилки

Повідомляйте про те, що корисно: нагадуйте поповнити баланс, даруйте знижку до дня народження, підтверджуйте реєстрацію, надсилайте посилання на відстеження замовлення. Користувачі оцінять вашу турботу.

Персоналізоване повідомлення буде надіслано автоматично після потрібної дії чи події. Інтегруйте SMS сервіс із вашою CRM, CMS або eCommerce системою через API.

Підвищуйте конверсії за допомогою мультиканальних зв'язок Зображення 1 Підвищуйте конверсії за допомогою мультиканальних зв'язок Зображення 2 Підвищуйте конверсії за допомогою мультиканальних зв'язок Зображення 3 Підвищуйте конверсії за допомогою мультиканальних зв'язок Зображення 4

Підвищуйте конверсії за допомогою мультиканальних зв'язок

Прискорюйте зростання бізнесу за допомогою взаємодії SMS зі звичними маркетинговими каналами: email, web push і Viber. Для реалізації мультиканальності використовуйте систему тригерних повідомлень Automation 360.

Мультиканальні зв'язки є більш дієвими завдяки варіативності комунікації: наприклад, якщо людина не прочитає SMS, то отримає інформацію у браузерному сповіщенні або електронною поштою.

Будуйте комунікацію з користувачами без занурення у технічні нюанси Зображення 1 Будуйте комунікацію з користувачами без занурення у технічні нюанси Зображення 2

Будуйте комунікацію з користувачами без занурення у технічні нюанси

Створюйте SMS розсилки у простому конструкторі, фокусуючись на тексті повідомлень. Пишіть інформативно, просто та ємно — усі технічні моменти ми беремо на себе.

Гарантуємо швидкість 200-500 SMS/сек та надсилання повідомлень абонентам понад 1000 операторів з усього світу.

Всього від $0,11 за SMS Україною

За більші обсяги розсилки пропонуємо індивідуальні оптові ціни

Дізнатись ціну

Перші 10 SMS безплатно

Як створити SMS розсилку

Додати отримувачів

Додати отримувачів

Завантажте вже наявну базу або зберіть номери телефонів за допомогою безплатних форм підписки від SendPulse.

Наявні контакти можна ввести вручну, імпортувати з іншого сервісу або завантажити у файл.

Введіть ім'я відправника

Введіть ім'я відправника

Придумайте унікальне ім'я відправника, що складається з 11 латинських літер та цифр.

Деякі оператори вимагають зареєструвати ім'я відправника. Для цього заповніть спеціальну форму та дочекайтеся підтвердження.

Напишіть текст повідомлення

Напишіть текст повідомлення

Перші 10 SMS зі стандартним текстом можна використати безплатно. Надалі потрібно поповнити рахунок, щоб відредагувати повідомлення.

Використовуйте будь-які символи будь-якою мовою: латиницю, кирилицю, цифри, емоджі. Пам'ятайте, що пробіли враховуються разом з іншими символами.

Надішліть та проаналізуйте результати

Надішліть та проаналізуйте результати

Відслідковуйте співвідношення надісланих та доставлених SMS, а також переходи за посиланнями та кількість відписок.

Результати попередніх розсилок допоможуть вдосконалити вашу SMS стратегію.

Дивіться відео, як запустити масові SMS розсилки в SendPulse

Дивіться відео, як запустити масові SMS розсилки в SendPulse

Поліпшуйте вашу SMS стратегію для майбутніх продажів

Використовуйте максимум можливостей платформи SendPulse

Збирайте нові контакти за допомогою безплатних форм

Збирайте нові контакти за допомогою безплатних форм

Налаштуйте вигляд та поведінку форм на сайті, щоб отримати більше телефонних номерів ваших потенційних клієнтів. Також ви можете запитувати додаткові дані: ім'я, стать, інтереси. Надалі ця інформація допоможе персоналізувати та сегментувати ваші розсилки.

Надсилайте повідомлення тим, хто в них зацікавлений

Надсилайте повідомлення тим, хто в них зацікавлений

Поділяйте аудиторію на сегменти за статтю, інтересами, віком, щоб зробити цінну пропозицію. Наприклад, пропонуйте студентам навчальну літературу, а батькам — дитячі книжки. Чим більше сегментів ви виділите, тим релевантнішими будуть ваші SMS.

Плануйте надсилання SMS

Плануйте надсилання SMS

Керуйте SMS маркетингом навіть поза робочим місцем: налаштовуйте розсилку повідомлень у заданий час та відстежуйте результати кампанії зі смартфона.

Привчіть аудиторію до регулярної SMS комунікації

Чергуйте сервісні розсилки із рекламними анонсами, щоб зробити комунікацію очікуваною та корисною. Не втрачайте нагоди заявити про себе за допомогою SMS.

Результати вже після місяця регулярних розсилок

Допоможемо розібратись, як використовувати сервіс SendPulse

Ми намагалися зробити інтерфейс інтуїтивно зрозумілим та доброзичливим.

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь до служби підтримки або дивіться безплатні навчальні ресурси.

Не маєте часу розбиратися у функціоналі SendPulse самостійно?

Запишіться на безплатне 20-хвилинне демо. Підкажемо, як SMS маркетинг посилить вашу воронку продажів, і допоможемо швидко розпочати роботу.
Забронювати демо
Комфортні умови для старту

FAQ

Увійдіть в SendPulse, якщо у вас ще немає особистого кабінету. Натисніть на кнопку «Створити розсилку» і виберіть опцію «Відправити SMS». Перед вами відкриється форма, в якій потрібно заповнити поля з назвами «SMS від», «Текст SMS», «Одержувачі» і «Надіслати SMS». Як це зробити правильно, читайте в цій інструкції.

У головному меню виберіть розділ «Налаштування сервісу», перейдіть у вкладку «Ім'я відправника SMS» і натисніть на кнопку «Подати на реєстрацію».

Ви можете відправити SMS розсилку абонентам 1 000 операторів в 200 країнах світу. Ознайомтеся з усім списком країн.

В SMS сервісі натисніть на кнопку «Нова адресна книга» і придумайте їй назву. Додайте номери телефонів вручну, завантажте файл або імпортуйте базу номерів з іншого сервісу. Детальніше читайте у цій статті.

Ви можете персоналізувати повідомлення, додаючи в текст ім'я одержувача, день його народження, стать, інтереси і іншу інформацію. Для початку потрібно зібрати подібну інформацію про користувачів і зберегти в адресній книзі за допомогою змінних. Як персоналізувати SMS, дізнайтеся з цієї статті.

Якщо у вас немає зареєстрованих імен відправника для деяких мобільних операторів, вам буде корисно зробити вибірку по потрібним операторам. Вкажіть початок номерів оператора в налаштуваннях сегментації. Як це зробити правильно, дізнайтеся з цієї статті.

Ознайомитися з цінами на SMS сервіс ви можете на сайті в розділі «Ціни».

Впроваджуйте SMS маркетинг та відстежуйте зростання продажів

Створіть першокласну комунікаційну стратегію, щоб підвищити лояльність,
конверсії та середній чек. Спробуйте цей інструмент просто зараз.

Перші 10 SMS для тестування безплатно