Як відправити SMS розсилку

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

За допомогою майстра створення SMS розсилок ви можете створювати персоналізовані розсилки для сповіщення про зміни у вашому сервісі або промоакції та надсилати їх великому списку одержувачів.

Також ви зможете інтегрувати SMS сервіс із вашою системою та налаштувати моментальну відправку підтвердження замовлення, реєстрації та інші події. Для відправки транзакційних або тригерних SMS рекомендуємо використовувати метод API створення розсилки на один номер або надіслати подію за допомогою API для Automation 360.

Щоб створити розсилку, перейдіть до головного меню і натисніть Відправити SMS (Send SMS).

Заміна тексту та імені відправника буде доступна лише після поповнення балансу облікового запису.

Виберіть ім’я відправника

Для відправки SMS на деякі оператори різних країн вам може знадобитися реєстрація імені.

Читайте також: Як зареєструвати ім'я відправника SMS.

Налаштуйте вміст повідомлення

Ви можете вибрати готовий шаблон повідомлення або ввести текст повідомлення.

Використання шаблону

Використання шаблонів повідомлень дозволяє заощадити час на створення повідомлень та проходження модерації. Також читайте: Як створити шаблон повідомлення.

В полі Шаблон (Template) виберіть шаблон зі списку шаблонів. У списку відображаються лише шаблони статусу Активний.

В полі Текст повідомлення (SMS text) на місці {{var}} виберіть змінні з адресної книги, за якою ви створюєте розсилку.

Додавання свого повідомлення

В полі Текст повідомлення (SMS text) введіть текст повідомлення.

Сервіс підтримує будь-які символи Юнікоду. Ви можете використовувати латинський алфавіт або кирилицю. Одне повідомлення, яке розраховується згідно з тарифами, включає 160 латинських символів або 70 символів Юнікоду.

Пробіли враховуються нарівні з іншими символами. Також забирається по 3 символи на склеювання кількох повідомлень в одне. Максимум ви можете надіслати 6 повідомлень — це 402 символи Юнікоду та 942 символи трансліту.

Ви також можете включати в повідомлення змінні та відправляти кожному одержувачу різну інформацію. Для цього натисніть {} праворуч від вікна вводу та виберіть змінну з адресної книги.

Налаштуйте додаткові атрибути

У повідомлення також можна додати посилання відписки — при переході за ним одержувач буде відключений від подальших розсилок з вашого облікового запису. 

У текст повідомлення ви можете додати посилання та налаштувати збір даних про переходи одержувачів за посиланням. Для цього потрібно конвертувати посилання, що дозволить не лише збирати статистику, а й зменшити довжину посилання.

Додайте в текст потрібне посилання і поставте галочку в чекбоксі Збирати статистику переходів за посиланнями (Collect SMS click-through statistics) і натисніть Конвертувати посилання (Convert links).

Ви можете помістити посилання без https протоколу. Для цього заберіть галочку в чекбоксі Використовувати протокол https (Use the https protocol for links) і натисніть Перетворити посилання (Convert links).

Посилання буде скорочено до стандартного розміру в сервісі SendPulse — 15 символів без https.

Після надсилання розсилки з активною функцією збору переходів за посиланням у статистиці в колонці Статуси (Status) буде відображатися інформація про те, чи перейшов користувач за посиланням, чи ні.

Виберіть одержувачів

Виберіть спосіб вводу одержувачів.

Ручне введення (Додати вручну) Якщо вибрано цю опцію, у наступному вікні потрібно ввести номери одержувачів у міжнародному форматі.
<Назва вашої адресної книги> При виборі адресної книги можна використовувати змінні контакти з книги для персоналізації повідомлення та динамічного списку.

Зверніть увагу, що за відправку на некоректний номер телефону — номер не в міжнародному форматі або неробочий — гроші на баланс не повертаються, тому рекомендуємо ретельно перевіряти списки одержувачів перед відправкою розсилок на них.

При виборі адресної книги ви також можете сегментувати одержувачів за змістом цифр у номері або іншим змінним.

Виберіть час відправки

Виберіть час відправки: зараз або заплановані дату та час за часовим поясом акаунту.

Для запланованого надсилання за адресною книгою можна використовувати динамічний список. До динамічного списку входять контакти, які додалися до книги з часу створення розсилки до надсилання розсилки.

Виберіть Відкласти відправку SMS (Start sending SMS at), виберіть дату відправлення та активуйте Використовувати динамічний список (Use a dynamic list).

Виберіть канал відправки

Для відправки на оператори України та Казахстану є можливість вибору каналу.

Відправте розсилку

Нижче можете переглянути кількість SMS, розраховану за кількістю одержувачів та частин SMS, та ціну відправки на кожен оператор або країну.

Натисніть Відправити (Send) і ваша розсилка буде відправлена після модерації, яка триває до 10 хвилин.

Якщо ви використовували шаблон, який вже був перевірений модерацією при створенні розсилки, розсилка відправиться миттєво.

Перегляд статистики

Після надсилання ви можете переглядати статистику за надісланими, доставленими, кількістю переходів та недоставленими повідомленнями. Також ви можете дізнатися всі деталі про цю розсилку: її статус (надіслано або заплановано), ім'я відправника, дата і час відправки, вартість розсилки, текст повідомлення.

Щоб знайти статистику за певним номером або відсортувати за статусом, скористайтесь фільтром. Виберіть потрібний статус:

Доставлено Одержувачу доставлено повідомлення
Доставлено перехід за посиланням Одержувач перейшов за посиланням у повідомленні
Неправильний номер телефону Повідомлення не було доставлено через неправильний номер
Очікування відправки Повідомлення у черзі на відправку
Очікування звіту про надсилання Повідомлення доставлено, але статистика щодо нього ще не сформована
Не доставлено Повідомлення не доставлено

У таблиці нижче ви можете побачити статус і вартість кожного контакту. Якщо одержувач переходив за посиланням, відповідна інформація з'явиться у стовпчику Статус (Status).

Щоб не надсилати подальші розсилки на певний контакт, натисніть на три точки в кінці відповідного рядка і виберіть Додати у винятки (Add to extentions).

Почніть створювати SMS розсилки вже зараз і сповіщайте користувачів про акції та важливі зміни зручним для них каналом зв'язку. Відправка підтримується на 1,000+ операторів у більш ніж 200 країнах.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як відправити SMS розсилку"

    Оцінка: 4 / 5 (10)

    Назад

    Як зареєструвати ім'я відправника SMS

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні