Створення шаблону

Нюанси оформлення листів та шаблонів, поради щодо використання блочного редактора

 • Як створити шаблон листа у конструкторі

  Оновлено: 03.08.2023

  Вы можете додати шаблон у SendPulse 3 способами: В статті розглянемо, як створити професійний шаблон в блоковому редакторі самостійно.

 • Як створювати респонсивні листи у конструкторі листів SendPulse

  Оновлено: 27.07.2023

  Респонсивна верстка дозволяє листу автоматично підлаштовуватись під екрани смартфонів у мобільному застосунку. І ключову роль може зіграти те, наскільки зручно було дістатися до кнопки та прочитати текст, а також наскільки гармонійно подано лист і чи легко було з ним взаємодіяти.

 • Як керувати шаблонами

  Оновлено: 27.07.2023

  У SendPulse ви можете створювати адаптивні шаблони для оповіщення підписників про якусь подію або надсилання іншої корисної інформації через email.

 • Як редагувати зображення в конструкторі шаблонів

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час роботи з зображеннями в шаблоні ви можете редагувати кожне зображення окремо прямо в конструкторі створення шаблонів. Наприклад, створити банер із текстом, обрізати картинку або змінити її розмір.

 • Як створити шаблон листа з темною темою

  Оновлено: 27.07.2023

  Темна тема листа — це кольорова схема листа, при якій темний текст на світлому фоні замінюється світлим текст на темному фоні.

 • Як додати посилання на подію у календарі до листа

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати до шаблонів листів SendPulse посилання на захід з Google та інших календарів, щоб користувачі додавали події до свого календаря. Наприклад, при бронюванні столика в ресторані або анонсах різних заходів — вебінарів, майстер-класів або початку акції в магазині.

 • Як працювати зі спрощеним редактором

  Оновлено: 27.07.2023

  У SendPulse ви можете створити шаблон листа в блоковому конструкторі або завантажити свій шаблон в HTML редакторі.

 • Перелік СSS та HTML атрибутів, які підтримуються в шаблоні листа

  Оновлено: 27.07.2023

  У SendPulse ви можете додавати та редагувати шаблони ваших листів за допомогою спрощеного редактора HTML. У статті розглянемо, які теги HTML та властивості CSS можна використовувати у шаблонах листів.

 • Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок

  Оновлено: 27.07.2023

  У email-сервісі SendPulse є безкоштовні готові шаблони на різні тематики, за допомогою яких ви можете створювати розсилки для своїх клієнтів.

 • Рекомендації щодо оформлення розсилки

  Оновлено: 27.07.2023

  У статті розглянемо фактори, які впливають на проходження листа через спам-фільтри. Застосовуючи описані рекомендації, ви зможете покращити доставляння листів.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні