Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок

У email-сервісі SendPulse є безкоштовні готові шаблони на різні тематики, за допомогою яких ви можете створювати розсилки для своїх клієнтів.

Готові шаблони листів, розроблені дизайнерами, є адаптивними. Це означає, що ваші листи коректно показуються як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.

Щоб вибрати шаблон, перейдіть до «Шаблони повідомлень» (Message Templates) у вкладці «Бібліотека шаблонів» (Template Library). Ви також можете вибрати мову шаблону.

Загалом у сервісі 8 категорій, які постійно оновлюються та доповнюються новими шаблонами листів: «Бізнес» (Business), «Інтернет-магазин» (Online Store), «Ресторан» (Kitchen), «Медицина» (Medicine), «Освіта» (Education), «Загальні» (General), «Свята» (Holidays), «Туризм» (Tourism).

У бібліотеці шаблонів з тегом «Інтернет-магазин» (Online Store) також є шаблони, які дають змогу надсилати динамічні листи, використовуючи дані про клієнтів, отримані від подій через Automation 360. Докладніше: «Як створювати динамічні електронні листи, ініційовані подіями, за допомогою готових шаблонів SendPulse».

Кожен із безплатних шаблонів налаштовується: ви можете змінити посилання, текст, контакти, дизайн або колір та додати зображення.

Якщо ви хочете створити індивідуальний фірмовий шаблон, ви можете використовувати наш зручний та інтуїтивно зрозумілий блоковий конструктор шаблонів з перетягуванням елементів. Читайте докладніше: «Як створити шаблон листа в конструкторі».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні