Чат-бот Telegram

Як налаштувати Telegram чат-бота, створювати розсилки та автоматизованi вiдповiдi

 • Як створити чат-бот у Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Чат-бот — це автоматизований багатофункціональний помічник, який може збирати та показувати інформацію підписникам за їхнім запитом згідно зі заздалегідь підготовленим сценарієм.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для Telegram чат-бота

  Оновлено: 16.02.2024

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який може вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання підписника в чат-боті. А також збирати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки.

 • Як налаштувати привітання чат-бота Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Ви можете додати привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти, чим чат-бот корисний, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

 • Як створити постійне меню для Telegram чат-бота

  Оновлено: 13.09.2022

  Використовуйте меню бота, щоб допомогти користувачам знайти потрібну інформацію у вашому боті. Створюйте команди, які запускають певні ланцюжки. Відкрити меню можна натиснувшина іконку зі знаком «/» у полі введення повідомлень.

 • Як заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу в Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  За допомогою чат-ботів Telegram можна заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу. Наприклад, ви можете заблокувати учасників групи, від яких не надійшла плата за замовлений товар чи послугу.

 • Як відформатувати текст у Telegram

  Оновлено: 17.11.2022

  Telegram дозволяє надсилати користувачам відформатований текст у повідомленні. Ви можете виділяти текст жирним шрифтом або курсивом, додавати стиль коду або гіперпосилання для кращого візуалізації важливої інформації.

 • Як перенести підписників бота Telegram з інших сервісів у SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  У статті розглянемо, як легко змінити сервіс зі створення автовідповідей, збору інформації про користувача та використання інших корисних функцій для робота Telegram.

 • Як створювати пости в Telegram каналі та групі за допомогою чат-бота SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  Конструктор чат-ботів від SendPulse дозволяє не тільки створювати чат-боти з автовідповідями для Telegram, але й створювати корисні пости та відправляти в канал та групу від бота. Ви зможете створювати заплановані дописи або відправляти їх одразу, робити гарне візуальне оформлення, додаючи кнопки з посиланнями, картинки та файли.

 • Як створити розсилку в Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Розсилки в Telegram використовується бізнесом для реклами товарів або послуг, інформування людей про будь-яку подію, запрошення, або привітання. В SendPulse ви можете відправляти розсилки в Telegram з текстом, зображенням, файлом та кнопкою переходу на свій ресурс або запуску ланцюжка для масового оповіщення по всій базі або сегментованій групі підписників.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно