Web push повідомлення

Web push і сайти

Кастомізація web push повідомлень

Налаштування розсилки

 • Як створити та відправити push розсилку

  Оновлено: 01.08.2023

  У SendPulse ви можете створити та відправити push розсилку – повідомлення користувачам на їхній робочий стіл на комп'ютерах або мобільних пристроях. Push розсилки використовують для стимулювання продажів, сповіщення про останні новини чи онлайн заходи.

 • Як додати сайт для відправки push повідомлень

  Оновлено: 01.08.2023

  Push повідомлення — це повідомлення, яке надходить користувачеві з сайту на його робочий стіл на комп'ютері або мобільному пристрої. Такі повідомлення ви можете використовувати для інформування відвідувачів сайту про новини, розпродажі, статус замовлення та інші важливі події.

Загальне

 • Як відстежити статистику по web push розсилкам

  Оновлено: 01.08.2023

  Сервіс SendPulse збирає статистику доставляння web push розсилок та переходів за посиланнями з них. Це допоможе відстежити ефективність маркетингових push-розсилок на вашому сайті.

 • Як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Mozilla Firefox

  Оновлено: 14.09.2022

  Push повідомлення з'являються вгорі (як запит на підписку) або внизу (як розсилка push повідомлення від сайту) вікна браузера, навіть якщо користувач був офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Mozilla Firefox.

 • Як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Google Chrome

  Оновлено: 14.09.2022

  Push повідомлення з'являються вгорі (як запит на підписку) або внизу (як розсилка push повідомлення від сайту) вікна браузера, навіть якщо користувач був офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Google Chrome.

 • Як відписатися від push повідомлень

  Оновлено: 13.09.2022

  Розсилка push повідомлень, на які ви підписалися, з'являється вгорі або внизу вікна браузера, навіть якщо ви були офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як відписатися від push повідомлень у різних популярних браузерах.

 • Приховані дозволи на підписку у Firefox та Chrome

  Оновлено: 13.09.2022

  Популярні браузери Firefox та Chrome змінили політику для показу push повідомлень, зробивши їх прихованими.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні