Конструктор міні-лендінгів

Як створили міні-лендінгів та працювати з елементами конструктора

 • Як створити міні-лендінг

  Оновлено: 16.04.2024

  Ви можете створити односторінковий або багатосторінковий міні-лендінг із продуманим зручним дизайном навіть без знання коду — за допомогою конструктора міні-лендінгів. Вибирайте готовий шаблон, який відповідає потребам саме вашого бізнесу, кастомізуйте його або створіть міні-лендінг з нуля.

 • Як додати сторінку на міні-лендінг

  Оновлено: 22.09.2022

  У SendPulse можна створити міні-лендінг з кількома сторінками. Багатосторінкові міні-лендінги можна використовувати для створення міні-лендінгу-портфоліо, міні-лендінгу-візитки, блогу або оптимізації інформації на вашому сайті.

 • Як додати меню в міні-лендінг

  Оновлено: 22.09.2022

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse ви можете додати елемент «Меню» — так користувачу буде зручніше орієнтуватися на вашому ресурсі та легше знайти необхідну інформацію.

 • Як приймати платежі у міні-лендингах

  Оновлено: 07.03.2024

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse додайте на ваш міні-лендинг кнопку оплати, щоб відвідувачі могли сплатити товар в один клік.

 • Як додати таймер до міні-лендінгу

  Оновлено: 15.03.2023

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse можна додати елемент «Таймер» (Countdown), щоб задавати зворотний відлік до початку події або закінчення акції на товар або послугу.

 • Як додати FAQ у міні-лендінг

  Оновлено: 15.03.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати FAQ — структуровані та розгорнуті відповіді на популярні питання ваших користувачів. На сторінці міні-лендінгу блок виглядає як список питань. Клікніть на будь-яке питання зі списку — і розкриється текст з відповіддю.

 • Як додати підписку на чат-боти в мінілендинг

  Оновлено: 23.03.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати кнопку на чат-бота, щоб підписати користувача на нього для подальшого спілкування та запустити потрібну вам серію — вітальну або кастомну під певний запит.

 • Як додати соцмережі до міні-лендінгу

  Оновлено: 22.09.2022

  У конструкторі лендінгів SendPulse ви можете додати посилання на соціальні мережі, щоб запросити користувача на свою сторінку або на сторінку своєї компанії.

 • Як додати форму підписки до міні-лендингу

  Оновлено: 07.03.2024

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати форму підписки, щоб збирати дані відвідувачів міні-лендингу та підписувати їх на розсилки або створювати угоди.

 • Як додати посилання на подію в календарі у лендінг

  Оновлено: 13.11.2023

  Ви можете додавати до лендінгів SendPulse посилання на захід з Google та інших календарів, щоб користувачі додавали події у свій календар. Наприклад, при бронюванні столика в ресторані або анонсах різних заходів — вебінарів, майстер-класів або початку акції в магазині.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні