EDU

Конструктор курсу

 • Як створити курс

  Оновлено: 16.08.2023

  За допомогою платформи для курсів SendPulse можна створювати курси будь-якого формату: відеоуроки, аудіоуроки, текстові уроки, а також додавати файли та тести для підтвердження успішного проходження курсу.

 • Як створити урок у конструкторі

  Оновлено: 16.08.2023

  За допомогою блокового конструктора уроків ви можете створити урок із різних медійних матеріалів. Використовуйте різноманітний контент для передачі знань та кращого сприйняття інформації: аудіо та відеолекції, текстові інструкції, пам'ятки в документах, доступних для скачування, приклади робіт і так далі.

 • Як створити розділ

  Оновлено: 16.08.2023

  Діліть уроки на розділи, щоб краще структурувати знання.

 • Як створити тест

  Оновлено: 16.08.2023

  Ви можете розробити тест, щоб оцінити знання та набуті навички студентів за кожен пройдений розділ курсу. Налаштуйте сторінку тесту, додайте запитання та інші медійні матеріали та встановіть бал за кожну правильну відповідь.

 • Як створити LMS проєкт

  Оновлено: 16.08.2023

  У SendPulse ви можете організувати навчальний онлайн-простір для команди, клієнтів та партнерів, щоб ознайомити з вашим продуктом чи системою. LMS допоможе адаптуватися в компанії, вивчити продукт або покращити свої знання та навички.

 • Як налаштувати програму курсу

  Оновлено: 16.08.2023

  Ви можете налаштувати список уроків, який відображатиметься для студентів в кабінеті студента. У такому порядку студентам буде доступне відкриття уроків при настанні дати старту курсу.

 • Як додати до курсу стоп-уроки

  Оновлено: 16.08.2023

  «Стоп-урок» — це контрольна точка курсу, якщо студент його не виконає, то не пройде далі.

Налаштування курсу

 • Як налаштувати параметри навчання

  Оновлено: 15.08.2023

  Для створеного курсу ви можете налаштувати такі умови: коли студент може його проходити, вартість, порядок доступу до уроків, критерії для успішного завершення курсу та отримання сертифіката.

 • Як керувати курсами

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час запуску та проведення курсів ви можете переглядати актуальну інформацію, редагувати її, видаляти чи дублювати курси. Це пришвидшить роботу зі створення навчальних матеріалів.

 • Як налаштувати оплату на сайті курсу

  Оновлено: 15.08.2023

  Для платних курсів ви можете використовувати декілька варіантів зарахування платежів: через кабінет студента, проставляти статус оплати вручну або додати віджет оплати на сайті.

 • Як створити сертифікат

  Оновлено: 04.09.2023

  Ви можете створити сертифікат, який студенти отримають у разі успішного проходження курсу. У сертифікаті буде зазначено, кому він виданий, назва курсу, а також викладачі та дата видачі. Ви зможете налаштувати стиль та додати зображення під тематику курсу.

 • Як завантажити кастомний сертифікат

  Оновлено: 27.07.2023

  У SendPulse ви можете створити єдиний для всього курсу сертифікат і видавати його всім студентам, щоб відзначити їхнє успішне завершення вашого курсу. Але якщо шаблон стандартного сертифіката вам не підходить, ви також можете створити та завантажити персональний сертифікат для кожного студента.

 • Як додати викладача

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додати додаткових користувачів, які будуть займатися проходження курсів студентами: стежити за прогресом студентів, налаштовувати уроки, створювати тести, створювати сертифікати та відповідати на запитання. Також викладачі відображаються на сторінці курсу та в сертифікаті.

 • Як працювати з історією курсу та коментарями

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час навчання на курсі необхідно стежити за прогресом зміни програми та взаємодіяти з іншими викладачами. Для ефективного управління процесом навчання можна використовувати функцію перегляду історії курсу, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення.

 • Як працювати з менеджером файлів

  Оновлено: 27.07.2023

  Менеджер файлів — сховище для зображень, документів, аудіо та відео, які ви завантажуєте у сервіс для відправки користувачам через SendPulse. Для кожного сервісу — «Email», «Сайти» та «Курси» є своя папка у відповідному розділі.

 • Як налаштувати сайт запису на курс

  Оновлено: 26.09.2023

  Для кожного курсу ви можете створити сайт із індивідуальним дизайном, який підходить під ваш корпоративний стиль та відповідає специфіці вашого бізнесу.

 • Як додати адресу відправника

  Оновлено: 27.07.2023

  Комунікація зі студентами налагоджена через email канал — студентам на вказану адресу надсилається лист-запрошення на реєстрацію, дані для входу в особистий кабінет, нагадування про початок курсу та оплату за курс, оновлення уроку, видачу сертифіката та інші повідомлення.

 • Як підключити свій домен на курс

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете змінити адресу, за якою ваші користувачі знаходять ваш сайт для реєстрації на курс і за якою знаходиться кабінет студента. Для цього оберіть або редагуйте субдомени від SendPulse або додайте свій домен, зареєстрований на сторонніх сервісах. Підключення свого домену на ім'я компанії персоналізує вашу сторінку та допомагає користувачам її швидше знайти.

Робота зі студентами

 • Як записати студентів на курс

  Оновлено: 27.07.2023

  Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, студенти мають бути зареєстровані на курс. Ви можете додати їх вручну через особистий кабінет чи студенти можуть записатися на курс самостійно через сайт курсу.

 • Як переглядати інформацію про студентів

  Оновлено: 08.09.2023

  Після запису на курс студенти зберігаються у розділі «EDU» у вибраному курсі у вкладці «Журнал». Паралельно створюються контакти в розділі CRM, щоб ви могли працювати зі студентами через воронку та спілкуватися через різні канали зв'язку.

 • Як переглянути запитання студентів

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час проходження уроків у студентів можуть виникати запитання щодо пройденого матеріалу. Всередині кожного уроку у кабінеті студента є можливість поставити запитання. На кожен урок створюється чат між викладачем та студентом. Також студенти можуть ставити запитання щодо курсу на сайті реєстрації на курс.

 • Як відстежувати активність студентів

  Оновлено: 03.08.2023

  В EDU ви можете переглядати статистику щодо успішності студентів за всіма курсами. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки складним чи легким виявився матеріал, і відстежувати, який прогрес є зараз. Також доступна статистика щодо залучення студентів, оплат, питань, тестів та отриманих сертифікатів.

 • Як працювати з домашніми завданнями студентів

  Оновлено: 03.08.2023

  Ви можете переглядати відповіді на домашні завдання, щоб оцінити, наскільки студенти розібралися в темі та дати їм зворотний зв'язок у розділі «Відповіді на завдання».

 • Як переглянути статистику з курсів

  Оновлено: 31.08.2023

  За допомогою дашборду EDU ви можете отримати інформацію про всі курси: кількість студентів та їхній прогрес у навчанні, питання, інформація про оплати. Це допоможе контролювати роботу учнів та аналізувати, наскільки вони залучені до процесу навчання.

 • Як отримувати зворотний зв'язок про курс від студентів

  Оновлено: 27.07.2023

  У сервісі EDU є модуль отримання зворотного зв'язку від студентів. Усі, хто проходить курс, можуть поставити оцінку кожному уроку та тесту, а по завершенню залишити відгук та загальний бал для курсу. Це допоможе викладачеві чи школі покращувати свою програму.

 • Які листи надсилаються студентам

  Оновлено: 27.07.2023

  Від моменту запису на курс і до закінчення навчання або закриття курсу студенту надсилаються системні листи. Такі повідомлення допомагають студентам бути в курсі подій та змін, відповідей викладача, додаванні уроків та іншого.

 • Як працювати в кабінеті студента

  Оновлено: 27.07.2023

  Після реєстрації на курс студенту відкривається доступ до особистого кабінету. Там він може редагувати свій профіль, проходити курси, ставити запитання викладачам.

 • Як працювати у мобільному додатку Education by SendPulse

  Оновлено: 27.07.2023

  Студенти можуть проходити курси в мобільному додатку Education by SendPulse: виконувати та надсилати домашні завдання, завантажувати матеріали, ставити запитання та редагувати свій профіль. Рішення дозволяє навчатися з комфортом, навіть якщо немає доступу до комп'ютера.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні