Конструктор сайтів

Як створити сайт та працювати з елементами конструктора

Структура сайту

 • Як створити сайт

  Оновлено: 14.05.2024

  Ви можете створити односторінковий або багатосторінковий сайт з уже продуманим зручним дизайном за допомогою блокового конструктора сайту без знання коду. Вибирайте готовий шаблон, який підходить саме для вашого бізнесу, кастомізуйте його або створюйте свій сайт із нуля.

 • Як працювати з елементами сайту

  Оновлено: 18.03.2024

  Ви можете створювати багатосторінкові сайти з різними секціями, колонками та віджетами у блоковому конструкторі сайту SendPulse. Розглянемо, з яких елементів складається сайт, як їх додавати, переміщувати та редагувати.

 • Як додати сторінку на сайт

  Оновлено: 18.03.2024

  У SendPulse можна створити сайт з кількома сторінками. Багатосторінкові сайти можна використовувати для створення сайту-портфоліо, сайту-візитки, блогу або оптимізації інформації на вашому сайті.

 • Як додати кастомну 404-сторінку на сайт

  Оновлено: 12.04.2024

  Код помилки 404 генерується, коли користувач намагається отримати доступ до вебсторінки, яка не існує, була переміщена або має непрацююче чи бите посилання.

Зовнішній вигляд сайту

 • Як налаштувати стиль сторінки

  Оновлено: 18.03.2024

  Ви можете налаштувати дизайн вашого сайту під єдиний стиль бренду. Формуйте візуальну ідентичність за допомогою основної палітри кольорів і шрифтів для елементів сайту. Налаштування, які ви вибрали в Стилі сторінки (Page styles), будуть успадковуватися рештою елементів.

 • Як налаштувати мобільну версію сайту

  Оновлено: 05.03.2024

  Адаптація мобільної версії сайту важлива для полегшення навігації користувачів мобільних пристроїв, що сприяє покращенню користувацького досвіду та збільшенню конверсії. Конструктор сайтів SendPulse створює мобільну версію автоматично, але ви можете редагувати окремі елементи, колонки, секції та блоки порізно для мобільної версії сайту.

 • Як налаштувати зовнішній вигляд елементів

  Оновлено: 18.03.2024

  Ви можете редагувати стилі всього сайту, блоку, який складається із секцій та колонок, а також кожної колонки та віджету окремо.

Віджети сайту

 • Як працювати з конструктором сайту

  Оновлено: 15.04.2024

  У конструкторі сайтів ви можете створити ресурс з потрібним дизайном без знання коду або залучення програміста. Для цього вам потрібно додати блоки, секції та віджети та налаштовувати контент відповідно до ваших цілей.

 • Як додавати зображення на сайт

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати віджет Зображення, редагувати його та застосовувати до нього різноманітні ефекти.

 • Як налаштувати кнопку на сайті

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати елемент Кнопка, який забезпечує перехід за посиланням на інші сайти, сторінки, блоки або для зв’язку через телефон або email.

 • Як додати меню

  Оновлено: 16.04.2024

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати елемент Меню — так користувачу буде зручніше орієнтуватися на вашому ресурсі та легше знайти необхідну інформацію.

 • Як додати віджет для авторизації та запису на курс

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі лендингів можете використовувати віджет Авторизація, щоб на сторінку запису на курс зі своїм унікальним дизайном додати кнопки реєстрації на курс або входу до кабінету студента.

 • Як додати на сайт курсу віджет з відгуками

  Оновлено: 27.03.2024

  У статті розглянемо, як додати віджет із відгуками та як налаштувати його відображення.

 • Як додати галерею на сайт

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі лендингів SendPulse можна додати галерею, щоб відобразити кілька зображень у вигляді каруселі, сітки або колажу. Наприклад, ви можете використовувати галерею як портфоліо або, щоб показати товари та скріншоти відгуків.

 • Як додати на сайт віджет Google Maps

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати віджет з картою, щоб користувачі могли знайти адресу вашого офісу, шоуруму, спортивного клубу або іншого закладу за допомогою Google Maps.

 • Як приймати платежі на сайті

  Оновлено: 14.05.2024

  У конструкторі лендингів SendPulse додайте на ваш сайт кнопку оплати, щоб відвідувачі могли сплатити товар в один клік.

 • Як додати таймер на сайт

  Оновлено: 27.03.2024

  У конструкторі лендінгів SendPulse можна додати елемент Таймер (Countdown), щоб задавати зворотний відлік до початку події або закінчення акції на товар або послугу.

 • Як додати FAQ на сайт

  Оновлено: 11.04.2024

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати FAQ — структуровані та розгорнуті відповіді на популярні питання ваших користувачів. На сторінці сайту блок виглядає як список питань. Клікніть на будь-яке питання зі списку — і розкриється текст з відповіддю.

 • Як додати підписку на чат-боти до сайту

  Оновлено: 11.04.2024

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати кнопку на чат-бота, щоб підписати користувача на нього для подальшого спілкування та запустити потрібну вам серію — вітальну або кастомну під певний запит.

 • Як додати соцмережі на сайт

  Оновлено: 11.04.2024

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse ви можете додати посилання на соціальні мережі, щоб запросити користувача на свою сторінку або на сторінку своєї компанії.

 • Як додати форму підписки на сайт

  Оновлено: 11.04.2024

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати форму підписки, щоб збирати дані відвідувачів сайту та підписувати їх на розсилки або створювати угоди.

 • Як додати користувацький код як блок на сайті

  Оновлено: 14.05.2024

  Ви можете додати на сайт блок з HTML, CSS або JavaScript кодом, щоб розширити його базову функціональність і доповнити сторінку інтерактивними елементами та анімацією або, наприклад, прив’язати прев’ю вашого портфоліо, систему коментарів тощо.

 • Які типи користувацьких полів можна налаштувати

  Оновлено: 16.04.2024

  За допомогою форм на сайті можна збирати інформацію від користувачів. Щоб зібрати більше даних користувачів різних типів, ви можете створити поля самостійно у віджетах Форма, Форма оплати та Авторизація.

 • Як додати шапку сайта

  Оновлено: 01.04.2024

  Елемент Шапка сайту (Header) служить для виділення ключової інформації та зручної навігації.

Додаткові можливості

 • Як покращити або згенерувати текст для сайту за допомогою AI

  Оновлено: 12.04.2024

  SendPulse дозволяє протестувати функцію, виконавши 30 безкоштовних запитів. Для того, щоб виконати більше запитів, вам потрібно підключити свій аккаунт від OpenAI.

 • Як налаштувати передачу даних РРО в LiqРay

  Оновлено: 14.05.2024

  РРО є важливим інструментом ведення онлайн-бізнесу, який забезпечує прозорий механізм передачі даних про продаж товарів до податкової служби. Він є обов'язковим в багатьох країнах, оскільки допомагає контролювати обіг грошей, запобігати шахрайству та забезпечувати точність фінансової звітності підприємства.

 • Як налаштувати передачу даних РРО в monopay

  Оновлено: 14.05.2024

  РРО є важливим інструментом ведення онлайн-бізнесу, який забезпечує прозорий механізм передання даних про продаж товарів до податкової служби. Він може бути представлений як фізичний касовий апарат (POS-термінал), термінал у смартфоні, QR-код або інтернет-еквайринг для прийому карток у разі онлайн-торгівлі.

 • Як редагувати зображення в конструкторі сайтів

  Оновлено: 12.04.2024

  Під час роботи з зображеннями в конструкторі сайтів ви можете редагувати кожне зображення окремо прямо в конструкторі сайтів. Наприклад, створити банер із текстом, обрізати картинку або додати фільтр.

 • Як додати кнопку «Вверх» на сайт

  Оновлено: 14.05.2024

  Кнопка «Вверх» полегшує навігацію для відвідувачів і дає їм можливість швидко повертатися з будь-якого місця сторінки до верхньої її частини.

 • Як налаштувати передачу даних РРО в Fondy

  Оновлено: 14.05.2024

  РРО є важливим інструментом ведення онлайн-бізнесу, який забезпечує прозорий механізм передачі даних про продаж товарів до податкової служби. Він є обов'язковим в багатьох країнах, оскільки допомагає контролювати обіг грошей, запобігати шахрайству та забезпечувати точність фінансової звітності підприємства.

 • Як змінювати текст на сайті залежно від параметра URL

  Оновлено: 05.03.2024

  Додавши сторонній код, ви можете використовувати функцію getQueryParam(), щоб відображати різний контент на сайті в залежності від того, за яким параметром перейде користувач за посиланням. Наприклад, ви можете використати цю функцію, щоб повідомляти різні групи відвідувачів сайту про спеціалізовані пропозиції, які стосуються їх.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні