Загальне

Загальна інформація про сервіс web push розсилок

 • Як підключити власний Firebase акаунт

  Оновлено: 12.01.2024

  Підключення власного акаунту для push-сповіщень дає змогу ефективніше працювати з аудиторією вашого проєкту. Ви зможете експортувати користувачів та використовувати ці дані для подальших маркетингових активностей.

 • Як відстежити статистику по web push розсилкам

  Оновлено: 12.01.2024

  Сервіс SendPulse збирає статистику доставляння web push розсилок та переходів за посиланнями з них. Це допоможе відстежити ефективність маркетингових push-розсилок на вашому сайті.

 • Як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Mozilla Firefox

  Оновлено: 12.01.2024

  Push повідомлення з'являються вгорі (як запит на підписку) або внизу (як розсилка push повідомлення від сайту) вікна браузера, навіть якщо користувач був офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Mozilla Firefox.

 • Як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Google Chrome

  Оновлено: 12.01.2024

  Push повідомлення з'являються вгорі (як запит на підписку) або внизу (як розсилка push повідомлення від сайту) вікна браузера, навіть якщо користувач був офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як увімкнути та вимкнути push повідомлення у Google Chrome.

 • Як відписатися від push повідомлень

  Оновлено: 11.01.2024

  Розсилка push повідомлень, на які ви підписалися, з'являється вгорі або внизу вікна браузера, навіть якщо ви були офлайн на момент відправки. У цій статті розглянемо, як відписатися від push повідомлень у різних популярних браузерах.

 • Приховані дозволи на підписку у Firefox та Chrome

  Оновлено: 12.01.2024

  Популярні браузери Firefox та Chrome змінили політику для показу push повідомлень, зробивши їх прихованими.

 • Як додати відстеження подій показу, підписки та закриття запиту на підписку

  Оновлено: 28.11.2023

  Збирайте додаткову інформацію про поведінку користувача за допомогою push сповіщень. Ви можете відстежувати, скільки користувачів отримує та відкриває ваші запити на підписку на отримування push сповіщень, а також клікає на них. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки ефективні ваші налаштування та які теми або формати найбільше цікавлять користувачів.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні