Чат-бот Facebook

Як налаштувати чат-бота Facebook Messenger та робити розсилки

 • Як створити чат-бота та підключити його до Сторінки Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  За допомогою чат-ботів ви можете налаштувати зв'язок з клієнтами, залучити нових покупців та збільшити продажі вашого бізнесу. Створіть чат-бот для вашої Сторінки у Facebook та автоматизуйте спілкування з підписниками через Facebook Messenger.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для Facebook чат-бота

  Оновлено: 18.04.2024

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування бота, який може вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання підписника в чат-боті. А також збирати дані та відправляти їх у систему для подальшої обробки.

 • Як створити меню чату

  Оновлено: 28.03.2024

  Меню чату — це статичне меню, яке відображається в полі введення повідомлення у веб-версії або під полем введення повідомлення в мобільній версії чату. Залежно від налаштувань, натисніть на елемент меню, відкривається сайт або запускається ланцюжок повідомлень.

 • Як налаштувати привітання чат-бота Facebook

  Оновлено: 28.03.2024

  У SendPulse ви можете додати привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти про користь вашого бота, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

 • Як створити рекламу в Facebook з переходом у Messenger і запуском чат-боту

  Оновлено: 28.03.2024

  Ви можете створити таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів і послуг та запускати чат-бот Facebook для користувачів, які натиснули на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж, залучити нову аудиторію і підтримати спілкування з клієнтами.

 • Як додати ланцюжок до рекламного кабінету Meta

  Оновлено: 29.03.2024

  У SendPulse ви можете додати ланцюжок Instagram або Facebook до рекламного кабінету Meta, щоб створювати кампанії та надсилати повідомлення за заздалегідь підготованим сценарієм. Коли користувач натисне на рекламу, запуститься відповідний ланцюжок, що спрощує і пришвидшує налаштування кампанії.

 • Основні причини блокування надсилання повідомлень від Facebook сторінки

  Оновлено: 16.02.2024

  При порушенні правил політики та умов використання Facebook може заблокувати надсилання повідомлень від імені вашої Facebook сторінки та ви не зможете надсилати повідомлення користувачам.

 • Як перенести підписників чат-бота Facebook з інших сервісів у SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  У статті розглянемо, як легко змінити сервіс створення ботів для надсилання автовідповідей, збору інформації про користувача та інших корисних функцій для Facebook Messenger.

 • Як додати RSS-стрічку для Автопостингу

  Оновлено: 16.02.2024

  Чат-бот може надсилати підписникам авторозсилки з RSS-каналів.

 • Як створити Сторінку у Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  Щоб розвивати вашу компанію в мережі та залучати нових клієнтів, створіть Сторінку у Facebook. Для цього введіть назву, виберіть категорію, вкажіть налаштування Сторінки, а потім додайте всю необхідну інформацію про компанію та її продукти. У статті детально розберемо кожен із цих кроків.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно