Чат-бот Facebook

Як налаштувати чат-бота Facebook Messenger та робити розсилки

 • Як створити чат-бота та підключити його до Сторінки Facebook

  Оновлено: 31.07.2023

  За допомогою чат-ботів ви можете налаштувати зв'язок з клієнтами, залучити нових покупців та збільшити продажі вашого бізнесу. Створіть чат-бот для вашої Сторінки у Facebook та автоматизуйте спілкування з підписниками через Facebook Messenger.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для Facebook чат-бота

  Оновлено: 29.11.2023

  Сервіс SendPulse дозволяє створювати автоматизовані серії повідомлень, коли бот надає підписнику інформацію про заздалегідь заданий сценарій.

 • Як створити меню чату

  Оновлено: 13.09.2022

  Меню чату — це статичне меню, яке відображається в полі введення повідомлення у веб-версії або під полем введення повідомлення в мобільній версії чату. Залежно від налаштувань, натисніть на елемент меню, відкривається сайт або запускається ланцюжок повідомлень.

 • Як налаштувати привітання чат-бота Facebook

  Оновлено: 13.09.2022

  У SendPulse ви можете додати привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти про користь вашого бота, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

 • Як створити рекламу в Facebook з переходом у Messenger і запуском чат-боту

  Оновлено: 08.11.2023

  Ви можете створити таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів і послуг та запускати чат-бот Facebook для користувачів, які натиснули на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж, залучити нову аудиторію і підтримати спілкування з клієнтами.

 • Основні причини блокування надсилання повідомлень від Facebook сторінки

  Оновлено: 13.09.2022

  При порушенні правил політики та умов використання Facebook може заблокувати надсилання повідомлень від імені вашої Facebook сторінки та ви не зможете надсилати повідомлення користувачам.

 • Як перенести підписників чат-бота Facebook з інших сервісів у SendPulse

  Оновлено: 17.11.2022

  У статті розглянемо, як легко змінити сервіс створення ботів для надсилання автовідповідей, збору інформації про користувача та інших корисних функцій для Facebook Messenger.

 • Як додати RSS-стрічку для Автопостингу

  Оновлено: 13.09.2022

  Чат-бот може надсилати підписникам авторозсилки з RSS-каналів.

 • Як створити Сторінку у Facebook

  Оновлено: 01.09.2023

  Щоб розвивати вашу компанію в мережі та залучати нових клієнтів, створіть Сторінку у Facebook. Для цього введіть назву, виберіть категорію, вкажіть налаштування Сторінки, а потім додайте всю необхідну інформацію про компанію та її продукти. У статті детально розберемо кожен із цих кроків.

 • Типи розсилок чат-ботів у Facebook

  Оновлено: 25.04.2023

  Під час підготовки розсилки Facebook Messenger важливо вибрати правильний тип розсилки.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно