Статистика та аудиторія

Як працювати з підписниками та відслідковувати їхню взаємодію з вашим чат-ботом

 • Які змінні використовуються в ботах

  Оновлено: 26.03.2024

  Використання змінних в чат-ботах допомагають зберігати важливу інформацію про користувачів, а потім використовувати її для персоналізації під час взаємодії з ними.

 • Як додати код віджета підписки за допомогою Google Tag Manager

  Оновлено: 21.02.2023

  Якщо у вас немає доступу до початкового коду сайту або ви хочете відокремити скрипти, пов'язані з трекінгом та маркетингом, ви можете додати код віджета підписки за допомогою Google Tag Manager.

 • Як працювати з підписниками бота в чатах

  Оновлено: 27.02.2024

  За допомогою «Чати» у вас є доступ до чатів ваших чат-ботів з усіх каналів прямо з облікового запису SendPulse — у браузерній версії або через програму на смартфон. Тут ви можете відповідати на повідомлення підписників з усіх підключених чат-ботів.

 • Як керувати підписниками та їхніми даними в аудиторії чат-бота

  Оновлено: 15.01.2024

  У статті розглянемо всі джерела, з яких користувачі можуть перейти до чат-бота та стати його підписником у Facebook, Telegram, WhatsApp, Instagram, а також усі способи додавання та редагування змінних та тегів.

 • Як встановлювати теги підписникам чат-бота

  Оновлено: 17.12.2023

  Ви можете встановлювати теги до ваших підписників, коли вони натискають на потрібну кнопку або проходять певну гілку сценарію ланцюжка.

 • Як створити змінну в аудиторії чат-бота

  Оновлено: 29.12.2023

  Ви можете додати змінні з різним типом даних в аудиторії чат-ботів, щоб використовувати ці дані для фільтрації підписників та надсилання персональних повідомлень

 • Як створити глобальну змінну для підписників у боті

  Оновлено: 19.05.2023

  У налаштуваннях чат-бота можна додати глобальні змінні. З їхньою допомогою ви зможете використовувати повідомлення із заздалегідь заданими значеннями, спільними для всіх підписників. Наприклад, назва та адреса вашої компанії, посилання на групи в соцмережах або ім’я менеджера.

 • Як перевірити статистику взаємодії користувачів із чат-ботом

  Оновлено: 01.06.2023

  Ви завжди можете відстежувати, скільки контактів пройшло через певні блоки та отримало певні повідомлення або скільки контактів натиснуло певні кнопки у ваших ланцюжках. Ви можете переглядати графіки та зведення даних за певні проміжки часу для аналізу інформації індивідуально для кожного сценарію в чат-ботах.

 • Як створити віджет підписки на чат-бота

  Оновлено: 21.02.2023

  За допомогою SendPulse ви можете створити та додати віджет підписки на ваш сайт. Таким чином відвідувачі сайту зможуть підписуватись на ваші чат-боти.

 • Як передавати користувацькі змінні при підписці на чат-бота

  Оновлено: 12.05.2023

  Інтеграція SendPulse з месенджерами дозволяє передавати власні змінні в обліковий запис SendPulse під час підписки через віджет або по переходу за посиланням. За допомогою цього функціонала ви можете передавати значення для існуючих змінних в «Аудиторії» чат-бота.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно