Статистика та аналітика

Як переглядати трафік на сайті та підключити аналітику

 • Як переглянути статистику сайту

  Оновлено: 29.05.2024

  Переглядайте дані про відвідуваність вашого сайту та аналізуйте його ефективність. Ви можете переглядати графіки та загальні показники кількості переглядів та переходів.

 • Як індексувати сайт у Google

  Оновлено: 29.05.2024

  Щоб ваш сайт показувався користувачам у результатах пошуку, вам потрібно додати інформацію про сайт у SEO налаштуваннях сайту та індексувати сайт.

 • Як додати метатег та підтвердити домен на Facebook

  Оновлено: 29.05.2024

  Щоб використовувати сайти для таргетованої реклами у Facebook та Instagram з метою конверсії (Conversion goal), потрібно підтвердити домен у вашому бізнес-менеджері Facebook.

 • Як підключити піксель Facebook до сайту

  Оновлено: 13.06.2024

  Ви можете підключити піксель Facebook та відстежувати трафік на сайті чи міні-лендингу, а також отримати додаткову статистику для аналізу.

 • Як підключити Google Analytics до сайту

  Оновлено: 13.06.2024

  Ви можете підключити Google Analytics та відстежувати трафік на сайтах та міні-лендингах, а також отримати додаткову статистику для аналізу.

 • Як додати спеціальну подію відстеження до віджета

  Оновлено: 27.12.2023

  Google Tag Manager (GTM) — це система керування тегами, яка дає змогу керувати та розгортати маркетингові та аналітичні теги на вашому сайті. Теги — це фрагменти коду, які використовуються для відстеження поведінки користувачів, збору даних та доставки персоналізованого досвіду.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні