Налаштування курсу

Як налаштувати параметри навчання і сайт реєстрації на курс

 • Як налаштувати параметри навчання

  Оновлено: 06.10.2023

  Для створеного курсу ви можете налаштувати такі умови: коли студент може його проходити, вартість, порядок доступу до уроків, критерії для успішного завершення курсу та отримання сертифіката.

 • Як працювати з промокодами

  Оновлено: 06.11.2023

  Ви можете додати промокоди для курсів, які студенти використовуватимуть під час оплати. Такий інструмент допоможе залучати до курсів більшу аудиторію та стимулювати продажі.

 • Як надсилати push-повідомлення студентам

  Оновлено: 24.10.2023

  Кастомні push-повідомлення дозволяють викладачам сповіщати конкретних студентів або цілі сегменти студентів про важливі зміни у програмі курсу або ефективніше їх залучати до навчання.

 • Як налаштувати вигляд кабінету студента для кожного домену

  Оновлено: 29.09.2023

  Ви можете керувати зовнішнім виглядом особистого кабінету студентів на кожному домені окремо, наприклад, створювати унікальний дизайн курсів або школи відповідно до теми чи аудиторії курсу.

 • Як керувати курсами

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час запуску та проведення курсів ви можете переглядати актуальну інформацію, редагувати її, видаляти чи дублювати курси. Це пришвидшить роботу зі створення навчальних матеріалів.

 • Як налаштувати оплату на сайті курсу

  Оновлено: 09.11.2023

  Для платних курсів ви можете використовувати декілька варіантів зарахування платежів: через кабінет студента, проставляти статус оплати вручну або додати віджет оплати на сайті.

 • Як створити сертифікат

  Оновлено: 04.09.2023

  Ви можете створити сертифікат, який студенти отримають у разі успішного проходження курсу. У сертифікаті буде зазначено, кому він виданий, назва курсу, а також викладачі та дата видачі. Ви зможете налаштувати стиль та додати зображення під тематику курсу.

 • Як завантажити кастомний сертифікат

  Оновлено: 27.07.2023

  У SendPulse ви можете створити єдиний для всього курсу сертифікат і видавати його всім студентам, щоб відзначити їхнє успішне завершення вашого курсу. Але якщо шаблон стандартного сертифіката вам не підходить, ви також можете створити та завантажити персональний сертифікат для кожного студента.

 • Як додати викладача

  Оновлено: 12.10.2023

  Ви можете додати користувачів, які будуть займатися проходження курсів студентами: стежити за прогресом студентів, налаштовувати уроки, створювати тести, створювати сертифікати та відповідати на запитання. Також викладачі відображаються на сторінці курсу та в сертифікаті.

 • Як працювати з історією курсу та коментарями

  Оновлено: 27.07.2023

  Під час навчання на курсі необхідно стежити за прогресом зміни програми та взаємодіяти з іншими викладачами. Для ефективного управління процесом навчання можна використовувати функцію перегляду історії курсу, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні