Як налаштувати сайт запису на курс

Для кожного курсу ви можете створити сайт із індивідуальним дизайном, який підходить під ваш корпоративний стиль та відповідає специфіці вашого бізнесу.

Можна додавати кілька сторінок під різні курси, використовуючи той самий домен — тоді всі сторінки запису на курси будуть прив'язані до одного сайту. У налаштуваннях ви зможете налаштувати адресу сайту курсу, додати фавікон та підключити додаткові скрипти аналітики.

Розглянемо, які параметри доступні для сайту вашого курсу.

Як перейти до налаштувань сайту

Щоб перейти до налаштувань сайту, відкрийте потрібний курс у розділі «EDU». У верхньому правому куті натисніть стрілку і виберіть дію.

Редагувати сайт (Edit website) Перехід у конструктор сторінки сайту в розділі «Сайти». Ви можете відредагувати вміст головної сторінки запису на курс, додавши елементи або змінивши його структуру.
Перейти на сайт (Go to site) Перехід на сторінку сайту запису на курс.
Копіювати посилання на (Copy link to) Отримання прямого посилання на сайт запису на курс або сторінку авторизації чи реєстрації.
Налаштування лендінгу (Page settings) Перехід до налаштувань сайту запису на курс у розділі «Сайти», де ви можете налаштувати назву сайту та фавікон, підключити аналітику та додати кастомний код.
Змінити сайт курсу (Change course site) Зміна сайта реєстрації на курс на іншу сторінку на домені курсу.

При зміні сайту курсу поточну автоматично згенеровану сторінку буде видалено.

Як відредагувати сторінку сайту

Щоб відредагувати вміст сторінки, виберіть «Редагувати сайт» (Edit website).

Можливість переходу до редагування сайту в налаштуваннях курсу доступна лише для нових курсів.

Ви будете перенаправлені у конструктор сайтів розділу «Сайти». У конструкторі ви можете відредагувати сторінку, яку ви зробили за створення курсу за допомогою готового шаблону або з нуля.

За допомогою блоків «Блок», «Секція» та «Колонка» ви можете змінювати структуру. Віджети додають функціональні елементи сайту для взаємодії з відвідувачами.

Наприклад, за допомогою блоку «Текст» ви можете додати назву курсу та скласти програму курсу. А за допомогою блоків "Текст" + "Картинка" ви можете познайомити з викладачами або розповісти більше про переваги.

Щоб змінити елемент, наведіть на нього та виберіть іконку: редагувати, видалити або перемістити. Щоб додати новий елемент, наведіть на потрібне місце у структурі сайту та натисніть «+». Виберіть готовий блок або віджет.

Докладніше про взаємодію елементів у статті «Як працювати з елементами сайту» і призначення кожного віджету у секції «Додати віджети».

Також на сайті має бути віджет для реєстрації та авторизації на курс. Якщо ви створювали сайт за допомогою шаблону, він вже є на сайті. Якщо ні, то вам потрібно буде додати його. Читайте докладніше про додавання та редагування віджету у статті «Як додати віджет для авторизації та запису на курс».

Ви також можете відображати відгуки учнів на цій сторінці. Читайте докладніше: Як додати на сайт курсу віджет з відгуками.

Як додати сторінку на сайт

Ви також можете додати додаткові сторінки для сайту реєстрації на курс і прикріпити їх у меню головну сторінку. Збережіть сторінку у конструкторі сайтів і ви вийдете в меню налаштування сайту.

Натисніть «Додати сторінку» та у конструкторі сайтів створіть структуру сайту та наповніть його потрібними елементами.

Як налаштувати сайт

Щоб перейти до налаштувань сайту, виберіть «Налаштування лендингу» (Page settings).

Вибудете переспрямовані у розділ «Сайти», а саме у вкладку «Загальні» для сайту курсу.

Вкладка «Загальні» (General) У вкладці можете змінити загальні налаштування сайту: відредагувати назву сайту всередині вашого облікового запису, додати домен або відредагувати його, якщо ще жодної сторінки не опубліковано, додати фавікон сайту та прибрати логотип.
Вкладка «Аналітика» (Analytics) У вкладці можете підключити Google Analytics, Facebook піксель та метатег Facebook для додаткового аналізу даних ефективності сайту.
Вкладка «Довільний код» (Custom code) У вкладці можете додати свій код для впровадження аналітики або інших скриптів у HTML свого сайту.

Якщо вам потрібно, щоб створена сторінка була головною сторінкою для реєстрації на курс замість автоматично згенерованої, виберіть її в налаштуваннях лендингу. У полі «Головна сторінка» виберіть потрібний сайт зі списку.

Як змінити сайт курсу

Ви також можете створити іншу посадкову сторінку для реєстрації на курс та прив'язати його до курсу.

Виберіть «Змінити сайт курсу» (Change course site).

Виберіть сторінку, створену на домені курсу, та натисніть «Змінити» (Modify).

Якщо ви ще не створювали сторінку, натисніть«Додати сайт» у модальному вікні або перейдіть до розділу «Сайти» у вкладці «EDU» та виберіть сайт курсу.

Натисніть кнопку «Створити сторінку» і в конструкторі сайтів створіть структуру сайту та наповніть його потрібними елементами.

Після завершення заповнення сторінки натисніть «Опублікувати» і додайте заголовок та адресу нової сторінки.

Поверніться до розділу «EDU», виберіть у налаштуваннях сайту «Змінити сайт курсу» та виберіть створену сторінку.

Як видалити сайт

Ви не можете видалити сайт існуючого курсу окремо від курсів, але ви можете зняти його з публікації у розділі «EDU» або «Сайт», щоб користувачі його не знайшли та не могли самі зареєструватися.

Щоб видалити сайт,спочаткувидаліть курс у розділі «Курси». Перейдіть у курс, під назвою курсу натисніть «Дії» і виберіть «Видалити».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як налаштувати сайт запису на курс"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні