SMS розсилки

Отримувачі розсилки

 • Як створити адресну книгу

  Оновлено: 14.07.2023

  Адресні книги допоможуть вам створювати, підтримувати та розвивати клієнтську базу. В адресній книзі можна додати телефон підписника та іншу інформацію, таку як місто або номер замовлення, для сегментації та персоналізації SMS розсилок.

 • Як сегментувати за телефоном в адресних книгах

  Оновлено: 01.08.2023

  Сегментуйте списки одержувачів, щоб персоналізувати спілкування з клієнтами під їх переваги. Відправлення на окремі категорії аудиторії буде більш релевантним одержувачам і підвищить залученість. У статті розповімо, як налаштувати сегментацію за номером телефону.

 • Як персоналізувати SMS розсилку

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете персоналізувати SMS повідомлення, щоб надсилати кожному користувачеві релевантну інформацію та підвищувати ефективність розсилок. Наприклад, почати повідомлення зі звернення на ім'я або додати до нього дані про реєстрацію або замовлення.

Відправка SMS розсилок

 • Як оплатити SMS розсилку

  Оновлено: 09.05.2023

  Пакету для масових розсилок немає, ціна формується виходячи з кількості одержувачів, розміру повідомлення, каналу відправки та ціни для відправки до кожної країни.

 • Як відправити SMS розсилку

  Оновлено: 01.08.2023

  За допомогою майстра створення SMS розсилок ви можете створювати персоналізовані розсилки для сповіщення про зміни у вашому сервісі або промоакції та надсилати їх великому списку одержувачів.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні