Чат-боти

Чат-бот Facebook

 • Як створити чат-бота та підключити його до Сторінки Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  За допомогою чат-ботів ви можете налаштувати зв'язок з клієнтами, залучити нових покупців та збільшити продажі вашого бізнесу. Створіть чат-бот для вашої Сторінки у Facebook та автоматизуйте спілкування з підписниками через Facebook Messenger.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для Facebook чат-бота

  Оновлено: 16.02.2024

  Сервіс SendPulse дозволяє створювати автоматизовані серії повідомлень, коли бот надає підписнику інформацію про заздалегідь заданий сценарій.

 • Як створити меню чату

  Оновлено: 16.02.2024

  Меню чату — це статичне меню, яке відображається в полі введення повідомлення у веб-версії або під полем введення повідомлення в мобільній версії чату. Залежно від налаштувань, натисніть на елемент меню, відкривається сайт або запускається ланцюжок повідомлень.

 • Як налаштувати привітання чат-бота Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  У SendPulse ви можете додати привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти про користь вашого бота, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

 • Як створити рекламу в Facebook з переходом у Messenger і запуском чат-боту

  Оновлено: 16.02.2024

  Ви можете створити таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів і послуг та запускати чат-бот Facebook для користувачів, які натиснули на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж, залучити нову аудиторію і підтримати спілкування з клієнтами.

 • Основні причини блокування надсилання повідомлень від Facebook сторінки

  Оновлено: 16.02.2024

  При порушенні правил політики та умов використання Facebook може заблокувати надсилання повідомлень від імені вашої Facebook сторінки та ви не зможете надсилати повідомлення користувачам.

 • Як перенести підписників чат-бота Facebook з інших сервісів у SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  У статті розглянемо, як легко змінити сервіс створення ботів для надсилання автовідповідей, збору інформації про користувача та інших корисних функцій для Facebook Messenger.

 • Як додати RSS-стрічку для Автопостингу

  Оновлено: 16.02.2024

  Чат-бот може надсилати підписникам авторозсилки з RSS-каналів.

 • Як створити Сторінку у Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  Щоб розвивати вашу компанію в мережі та залучати нових клієнтів, створіть Сторінку у Facebook. Для цього введіть назву, виберіть категорію, вкажіть налаштування Сторінки, а потім додайте всю необхідну інформацію про компанію та її продукти. У статті детально розберемо кожен із цих кроків.

 • Типи розсилок чат-ботів у Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  Під час підготовки розсилки Facebook Messenger важливо вибрати правильний тип розсилки.

 • Як надіслати розсилку Facebook

  Оновлено: 16.02.2024

  Розсилки у Facebook використовуються компаніями для реклами товарів чи послуг, для інформування людей про будь-яку подію, запрошення чи привітання. У SendPulse можна створювати та надсилати розсилки підписникам бота або окремій аудиторії.

Чат-бот Telegram

 • Як створити чат-бот у Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Чат-бот — це автоматизований багатофункціональний помічник, який може збирати та показувати інформацію підписникам за їхнім запитом згідно зі заздалегідь підготовленим сценарієм.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для Telegram чат-бота

  Оновлено: 16.02.2024

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який може вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання підписника в чат-боті. А також збирати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки.

 • Як налаштувати привітання чат-бота Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Ви можете додати привітання до свого чат-бота — повідомлення, за допомогою якого можна розповісти, чим чат-бот корисний, описати його функції та зацікавити потенційного підписника.

 • Як створити постійне меню для Telegram чат-бота

  Оновлено: 13.09.2022

  Використовуйте меню бота, щоб допомогти користувачам знайти потрібну інформацію у вашому боті. Створюйте команди, які запускають певні ланцюжки. Відкрити меню можна натиснувшина іконку зі знаком «/» у полі введення повідомлень.

 • Як заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу в Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  За допомогою чат-ботів Telegram можна заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу. Наприклад, ви можете заблокувати учасників групи, від яких не надійшла плата за замовлений товар чи послугу.

 • Як відформатувати текст у Telegram

  Оновлено: 17.11.2022

  Telegram дозволяє надсилати користувачам відформатований текст у повідомленні. Ви можете виділяти текст жирним шрифтом або курсивом, додавати стиль коду або гіперпосилання для кращого візуалізації важливої інформації.

 • Як перенести підписників бота Telegram з інших сервісів у SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  У статті розглянемо, як легко змінити сервіс зі створення автовідповідей, збору інформації про користувача та використання інших корисних функцій для робота Telegram.

 • Як створювати пости в Telegram каналі та групі за допомогою чат-бота SendPulse

  Оновлено: 16.02.2024

  Конструктор чат-ботів від SendPulse дозволяє не тільки створювати чат-боти з автовідповідями для Telegram, але й створювати корисні пости та відправляти в канал та групу від бота. Ви зможете створювати заплановані дописи або відправляти їх одразу, робити гарне візуальне оформлення, додаючи кнопки з посиланнями, картинки та файли.

 • Як створити розсилку в Telegram

  Оновлено: 16.02.2024

  Розсилки в Telegram використовується бізнесом для реклами товарів або послуг, інформування людей про будь-яку подію, запрошення, або привітання. В SendPulse ви можете відправляти розсилки в Telegram з текстом, зображенням, файлом та кнопкою переходу на свій ресурс або запуску ланцюжка для масового оповіщення по всій базі або сегментованій групі підписників.

Чат-бот WhatsApp

 • Як створити WhatsApp чат-бота

  Оновлено: 01.08.2023

  Щоб автоматизувати процес комунікації з користувачами в WhatsApp, вам потрібно створити бізнес облікові записи в Facebook і WhatsApp і підключити ваш номер до WhatsApp Business API. За допомогою простого майстра підключення WhatsApp чат-бота ви зможете зробити це за чотири кроки.

 • Причини, з яких не надходить код реєстрації

  Оновлено: 13.09.2022

  Причин, з яких ви могли не отримати код для завершення реєстрації в WhatsApp Business, зазвичай дві: ваш телефон прив'язаний до мобільного додатку (WhatsApp або WhatsApp for Business) або ви вже підключали цей номер до WhatsApp Business API через іншого провайдера.

 • Як працює чат-бот WhatsApp без верифікації бізнесу Facebook

  Оновлено: 11.05.2023

  Відразу після реєстрації вашого облікового запису ви зможете: Актуальні ліміти за кількістю сесій на день можна переглянути на сторінці WhatsApp Manager.

 • Як підтвердити компанію у Facebook Business Manager

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете підтвердити свою компанію у Facebook Business Manager, щоб отримати доступ до певних продуктів та інструментів для вашого бізнесу та повноцінно використовувати канал WhatsApp Business API для створення чат-ботів. Також підтверджена компанія викликає більшу довіру у користувачів.

 • Як додати шаблон для розсилок WhatsApp

  Оновлено: 15.03.2023

  Користувачі, які підключили свій номер до WhatsApp Business API, можуть надсилати розсилки аудиторії. Розсилка всім підписникам можлива лише за схваленим шаблоном.

 • Як створити розсилку WhatsApp

  Оновлено: 19.05.2023

  Розсилки в месенджерах — це надійний спосіб залучати нових клієнтів та втримувати увагу лояльних покупців. Підтримуйте контакт з клієнтом, повідомляйте йому про важливі події та зміни щодо статусу замовлення та призначених заходів, на які він підписувався.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для WhatsApp чат-бота

  Оновлено: 18.12.2023

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який вітатиме нових підписників, консультуватиме їх, продаватиме товари та повідомлятиме менеджера про питання підписників в чат-боті. А також збирає та фільтрує дані та відправляє їх до вашої системи для подальшої обробки.

 • Як створити рекламу в WhatsApp для запуску чат-бота

  Оновлено: 10.11.2023

  Ви можете налаштувати таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів та послуг через WhatsApp та запустити ланцюжки чат-бота користувачам, які відгукнулися на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж компанії, залучити нову аудиторію та підтримати комунікацію з клієнтами.

 • Як додати картку товару у чат-боті WhatsApp

  Оновлено: 14.11.2023

  Якщо у Facebook Commerce Manager у вас налаштований каталог з товарами, то в чат-ботах WhatsApp ви можете додати картку або список товарів, щоб привернути увагу користувача та переконати його купити товар. Картки товару можна використовувати, наприклад, для реклами готелю, авіарейсів, туристичних напрямів та транспортних засобів.

 • Як перейти до SendPulse з інших провайдерів WhatsApp

  Оновлено: 15.03.2023

  Ви можете перенести номер WhatsApp Business API та змінити постачальника (BSP) для створення чат-ботів у конструкторі. У статті розповімо, як перенести номер у SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business API — та створити оточення для чат-бота на цьому номері.

 • Статуси WhatsApp Business облікового запису та ліміти на відправку повідомлень

  Оновлено: 04.08.2023

  У статті розглянемо, які бувають у WhatsApp ліміти на відправку повідомлень, де подивитися свій поточний ліміт та рейтинг, а також як підвищити рівень.

 • Ціни та правила тарифікації повідомлень WhatsApp

  Оновлено: 19.05.2023

  WhatsApp встановлює ціни та правила тарифікації повідомлень, що відправляються через WhatsApp Business Platform та WhatsApp Business API, залежно від ініціатора діалогу та теми листування.

 • Як імпортувати підписників WhatsApp

  Оновлено: 15.03.2023

  Ви можете завантажити свою базу підписників, які давали попередню згоду на надсилання їм повідомлень згідно з політикою WhatsApp, і робити їм розсилки за схваленим шаблоном або працювати з контактом за сценарієм чат-бота.

Чат-бот Instagram

 • Як створити Instagram чат-бота

  Оновлено: 21.08.2023

  Чат-бот — це автоматизований багатофункціональний помічник, який може показувати інформацію підписникам, збирати інформацію на запит, оформляти замовлення відповідно до заздалегідь підготовлених сценаріїв.

 • Перелік можливих проблем при підключенні Instagram чат-бота та способи їх розв’язання

  Оновлено: 02.11.2023

  Якщо у вас виникли проблеми з підключенням Instagram чат-бота або надсилання повідомлень через чат-бот, виконайте такі дії, щоб переконатися, що ви все налаштували правильно.

 • Як створити сценарій ланцюжка для Instagram чат-бота

  Оновлено: 18.12.2023

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який може вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання підписника в чат-боті. А також збирати та фільтрувати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки.

 • Як створити вітальне меню для Instagram чат-бот

  Оновлено: 27.07.2023

  Використовуйте вітальне меню чат-бота, щоб відповісти користувачам на часті питання, допомогти зв'язатися з менеджером, або запустити ланцюжки повідомлень.

 • Як створити постійне меню для Instagram чат-бота

  Оновлено: 27.07.2023

  Використовуйте меню бота, щоб допомогти користувачам знайти потрібну інформацію у вашому боті. Створюйте команди, які запускають певні ланцюжки.

 • Як створити рекламу в Instagram та запустити чат-бота

  Оновлено: 09.11.2023

  Ви можете налаштувати таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів та послуг через Instagram та запускати ланцюжки чат-бота користувачам, які відгукнулися на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж, залучити нову аудиторію та підтримати комунікацію з клієнтами.

 • Як створити розсилку в Instagram

  Оновлено: 27.07.2023

  Розсилки в Instagram — це спосіб просування бренду або компанії для розширення цільової аудиторії. У SendPulse ви можете надсилати розсилки підписникам бота Instagram з текстом, зображенням, карткою та кнопкою оплати, кнопкою переходу на свій ресурс або запуску ланцюжка для масового сповіщення по всій базі або сегментованій групі підписників.

 • Як скинути налаштування доступу для бізнес-додатків у Facebook

  Оновлено: 27.07.2023

  Для роботи інтеграцій Facebook створює тимчасовий токен, який дозволяє програмам вносити зміни до сторінки.

 • Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів

  Оновлено: 04.08.2023

  У Instagram існує три типи облікових записів.

Чат-бот Viber

 • Як створити Viber чат-бота

  Оновлено: 15.02.2024

  Чат-бот Viber — це простий у використанні маркетинговий інструмент, який може показувати інформацію підписникам, збирати дані за запитом, оформляти замовлення відповідно до заздалегідь підготовлених сценаріїв.

 • Як створити сценарій ланцюжка для Viber чат-бота

  Оновлено: 18.12.2023

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який буде вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання клієнтів у чат-боті. А також збирати, фільтрувати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки.

 • Як зібрати аудиторію для Viber чат-бота

  Оновлено: 23.08.2023

  Ви можете сформувати аудиторію Viber бота за допомогою самостійних підписок або через імпорт файлу з даними користувачів.

 • Як створити розсилку у Viber

  Оновлено: 20.10.2023

  Ви можете надсилати розсилки до Viber з текстом, картинкою, файлом, а також кнопкою переходу, запуску ланцюжка для оповіщення по всій базі або сегментованій групі підписників.

Чат для сайту

 • Як спілкуватись із відвідувачами сайту в онлайн-чатах

  Оновлено: 20.10.2023

  Використання онлайн-чатів на сайтах є інструментом для покращення комунікації з відвідувачами. Це не тільки полегшує процес взаємодії, але й допомагає покращити задоволеність клієнтів та збільшити їхню лояльність.

 • Як підключити онлайн-чат

  Оновлено: 20.10.2023

  За допомогою онлайн-чатів ви можете налаштувати зв'язок із відвідувачами сайту, залучити нових покупців та, відповідно, збільшити продаж вашого бізнесу. Підключіть чат до вашого сайту, запросіть операторів та автоматизуйте спілкування, використовуючи автовідповіді бота.

 • Як створити автоматизований ланцюжок для онлайн-чату на сайті

  Оновлено: 29.12.2023

  Автоматичний ланцюжок онлайн-чату дозволяє допомогти клієнтам у виборі програми або товару на вашому сайті, а також відповісти на поширені запитання. Відвідувачам сайта не треба шукати інформацію самостійно, вони можуть одразу написати в чат.

 • Як додати код чату на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Оновлено: 20.10.2023

  Якщо у вас немає доступу до початкового коду сайту або ви хочете відокремити скрипти, пов'язані з трекінгом та маркетингом, ви можете додати код онлайн-чата за допомогою Google Tag Manager.

 • Як налаштувати привітання бота для чату на сайті

  Оновлено: 28.11.2023

  Привітання бота — це меню, яке показується, коли користувач вперше відвідує чат на сайті. Вітальне меню може запускати ланцюжок чи відкривати посилання. Ця функція корисна для вказання типових питань, на які є відповіді або для направлення аудиторії до конкретних посилань чи тем.

Інтеграції

Загальне

Елементи ланцюжка

 • Як працювати з конструктором ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 17.10.2023

  За допомогою сервісу SendPulse можна створювати автоматизовані ланцюжки повідомлень для ваших чат-ботів, які будуть запускатися за встановленими тригерами, та відповідати на запитання або збирати інформацію користувачів за заздалегідь заданим сценарієм.

 • Як керувати тригерами ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 14.11.2023

  Сервіс SendPulse надає змогу створювати автоматизовані ланцюжки повідомлень для чат-ботів, коли бот надає інформацію підписнику за заздалегідь заданим сценарієм і запускати за встановленими тригерами.

 • Як використовувати елементи конструктора ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 17.10.2023

  У SendPulse ви можете створити чат-бота, який буде вітати нових підписників, консультувати, продавати ваші товари, а також збирати та фільтрувати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки. Усі елементи ланцюжка можна перетягувати в робоче поле, натискаючи на них лівою кнопкою миші.

 • Як використовувати елемент «Дія»

  Оновлено: 12.01.2024

  За допомогою елемента «Дія» ви можете виконувати різні дії з даними підписника, який проходить ланцюжок за сценарієм.

 • Як використовувати елемент «Фільтр» у конструкторі ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 28.11.2023

  Використовуйте фільтр та сегментуйте свою аудиторію за інтересами, статусом клієнта та іншими персональними даними. Це дасть змогу вам взаємодіяти з контактом залежно від даних: відправляти більш таргетовані повідомлення, відправляти вебхуки у свою систему, відкривати чат із менеджером, надавати або оновлювати змінні та теги, починати інші ланцюжки.

 • Як налаштувати ручне введення змінних користувачів

  Оновлено: 12.01.2024

  У конструкторі автоматизованих ланцюжків можна додавати можливість вільного введення даних та зберігати відповіді підписників у змінні для подальшого застосування.

 • Як приймати платежі в чат-ботах

  Оновлено: 26.02.2024

  Реалізуйте оплату за товар в одне натискання — додайте кнопку оплати в повідомлення за сценарієм чат-бота та автоматизуйте процес покупки.

 • Як використовувати елемент «Випадковий вибір»

  Оновлено: 01.08.2023

  Ви можете налаштувати рандомну відправку елементів чат-бота, розгалужуючи сценарій за допомогою елемента «Випадковий вибір» (Randomize). Налаштуйте величину групи одержувачів кожного варіанта та надсилайте випадкову інформацію або тестуйте різні сценарії чат-бота.

 • Як налаштувати відправку вебхука в чат-ботах

  Оновлено: 04.12.2023

  Ви можете налаштувати відправку вебхука за сценарієм ланцюжка вашого чат-бота або активувати глобальні вебхуки за різними подіями вашого чат-бота та отримувати інформацію у своїй системі.

 • Як надсилати та отримувати дані із зовнішніх джерел

  Оновлено: 29.12.2023

  Автоматизувати процес стало ще простіше з API запитами. За допомогою цього функціоналу ви зможете, наприклад, за назвою міста повідомляти погоду, за назвою товару здійснювати пошук та виводити результат у чат-бот, за даними підписника реєструвати його на захід або створювати замовлення.

 • Як продовжити ланцюжок чат-бота без дії користувача

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете продовжити сценарій ланцюжка, не очікуючи взаємодії від користувача, і надсилати наступні повідомлення відразу чи через вибрані проміжки часу.

 • Як надсилати картки повідомлень у чат-ботах

  Оновлено: 31.07.2023

  Ви можете використовувати отриманий масив даних у блоці «Запит API» для створення карток повідомлення. Наприклад, ви можете представити галерею популярних товарів або послуг вашого магазину, список доступних категорій або останніх записів в блозі.

Статистика та аудиторія

 • Як додати код віджета підписки за допомогою Google Tag Manager

  Оновлено: 21.02.2023

  Якщо у вас немає доступу до початкового коду сайту або ви хочете відокремити скрипти, пов'язані з трекінгом та маркетингом, ви можете додати код віджета підписки за допомогою Google Tag Manager.

 • Як працювати з підписниками бота в чатах

  Оновлено: 28.11.2023

  За допомогою «Чати» у вас є доступ до чатів ваших чат-ботів з усіх каналів прямо з облікового запису SendPulse — у браузерній версії або через програму на смартфон. Тут ви можете відповідати на повідомлення підписників з усіх підключених чат-ботів.

 • Як керувати підписниками та їхніми даними в аудиторії чат-бота

  Оновлено: 15.01.2024

  У статті розглянемо всі джерела, з яких користувачі можуть перейти до чат-бота та стати його підписником у Facebook, Telegram, WhatsApp, Instagram, а також усі способи додавання та редагування змінних та тегів.

 • Як встановлювати теги підписникам чат-бота

  Оновлено: 17.12.2023

  Ви можете встановлювати теги до ваших підписників, коли вони натискають на потрібну кнопку або проходять певну гілку сценарію ланцюжка.

 • Як створити змінну в аудиторії чат-бота

  Оновлено: 29.12.2023

  Ви можете додати змінні з різним типом даних в аудиторії чат-ботів, щоб використовувати ці дані для фільтрації підписників та надсилання персональних повідомлень

 • Як створити глобальну змінну для підписників у боті

  Оновлено: 19.05.2023

  У налаштуваннях чат-бота можна додати глобальні змінні. З їхньою допомогою ви зможете використовувати повідомлення із заздалегідь заданими значеннями, спільними для всіх підписників. Наприклад, назва та адреса вашої компанії, посилання на групи в соцмережах або ім’я менеджера.

 • Як перевірити статистику взаємодії користувачів із чат-ботом

  Оновлено: 01.06.2023

  Ви завжди можете відстежувати, скільки контактів пройшло через певні блоки та отримало певні повідомлення або скільки контактів натиснуло певні кнопки у ваших ланцюжках. Ви можете переглядати графіки та зведення даних за певні проміжки часу для аналізу інформації індивідуально для кожного сценарію в чат-ботах.

 • Як створити віджет підписки на чат-бота

  Оновлено: 21.02.2023

  За допомогою SendPulse ви можете створити та додати віджет підписки на ваш сайт. Таким чином відвідувачі сайту зможуть підписуватись на ваші чат-боти.

 • Як передавати користувацькі змінні при підписці на чат-бота

  Оновлено: 12.05.2023

  Інтеграція SendPulse з месенджерами дозволяє передавати власні змінні в обліковий запис SendPulse під час підписки через віджет або по переходу за посиланням. За допомогою цього функціонала ви можете передавати значення для існуючих змінних в «Аудиторії» чат-бота.

Додаткові можливості

 • Як налаштувати додаткові опції бота

  Оновлено: 15.01.2024

  Щоб ваш бот надсилав повідомлення, відстежував переходи, показував підказки, виводив привітання та меню, ви можете використовувати додаткові опції. Наприклад, глобальні змінні та теги допоможуть персоналізувати повідомлення, а вебхуки та інтеграції дадуть вам можливість обмінюватися даними з іншими сервісами.

 • Як редагувати мінілендинг чат-ботів

  Оновлено: 06.01.2024

  У статті розглянемо, для чого потрібен мінілендинг та як його налаштувати для власних потреб.

 • Як створити ланцюжок чат-боту за шаблоном

  Оновлено: 14.11.2023

  Ланцюжки допомогають оптимізувати час й автоматизувати комунікацію та роботу з клієнтами з різних питань. В SendPulse ви можете знайти шаблони ланцюжків з різних тем: від обробки запитів клієнтів до надання послуг за допомогою штучного інтелекту, які допоможуть розв'язувати рутинні задачі.

 • Як тарифікуються підписники у чат-ботах

  Оновлено: 10.08.2023

  Розглянемо принципи тарифікації підписників чат-бота за кількістю підписників.

 • Як налаштувати запуск чат-бота

  Оновлено: 12.01.2024

  За допомогою сервісу SendPulse можна створювати автоматизовані ланцюжки повідомлень для ваших чат-ботів, які будуть запускатися за встановленими тригерами, та спілкуватися з підписниками за підготованим сценарієм.

 • Як генерувати ланцюжки за допомогою штучного інтелекту від OpenAI

  Оновлено: 21.07.2023

  За допомогою штучного інтелекту від OpenAI в комбінації з сервісом SendPulse ви можете прискорити процес створення контенту, зменшивши час, необхідний для написання або генерації тексту. Ви також можете автоматизувати повторювані завдання зі створення шаблонних повідомлень.

 • Як працювати з ботом SendPulse Notifications

  Оновлено: 14.02.2024

  За допомогою бота SendPulse Notifications ви можете налаштувати сповіщення для адміністратора чат-бота про проходження ланцюжка та отримувати повідомлення від підписників і відповідати на них. Це дозволить не пропускати запити від клієнтів та швидко давати зворотній зв'язок.

 • Як перенести ланцюжок чат-бота з одного месенджера в інший

  Оновлено: 20.10.2023

  Чат-боти дозволяють відповідати на поширені запитання ваших користувачів, спрямовувати їх дії, приймати запити та передавати дані у внутрішню систему для подальшої обробки. Послідовність виведення повідомлень та кнопок дій користувача визначається сценарієм ланцюжка повідомлень.

 • Як використовувати модифікатори змінних у чат-ботах

  Оновлено: 18.08.2023

  У чат-ботах SendPulse можна використовувати модифікатори для змінних, які перетворюють їх значення за заданими вами правилами. Наприклад, форматувати текст, дати, номери телефонів та URL-адреси.

 • Як використовувати регулярні вирази в чат-ботах

  Оновлено: 09.08.2023

  Регулярні вирази — це шаблони, які використовуються, коли недостатньо встановлених способів валідації для порівняння отриманого значення підписника з шаблонним значенням.

 • Як додати посилання на подію в календарі до чат-бота

  Оновлено: 28.02.2023

  Ви можете додавати до чат-ботів SendPulse посилання на захід з Google та інших календарів, щоб користувачі додавали події до свого календаря. Наприклад, під час бронювання столика в ресторані або анонсах різних заходів — вебінарів, майстер-класів або початку акції в магазині.

 • Як копіювати сценарій ланцюжка

  Оновлено: 23.10.2023

  Ви можете скопіювати ланцюжок до іншого месенджера, всередині одного месенджера або всередині одного бота.

 • Як запустити бота за подією А360

  Оновлено: 01.08.2023

  Ви можете надіслати користувачу повідомлення у месенджер з підтвердженням броні або з інформацією про його замовлення: номер замовлення, кількість товару, назва кожного продукту тощо.

 • Запуск бота за посиланням або QR-кодом

  Оновлено: 26.10.2023

  У сервісі можна створити посилання, при переході через яке відкриється чат спілкування зі сторінкою месенджера і запуститься тригерний ланцюжок.

 • Як керувати чат-ботами

  Оновлено: 14.11.2023

  У цьому розділі ви можете керувати чат-ботами: відв'язувати сторінки, обліковий запис каналу, оновлювати права доступу. А також додавати нові сторінки до підключеного облікового запису або новий обліковий запис замість відв'язаного.

 • Сегментація розсилки для чат-ботів

  Оновлено: 23.08.2023

  На основі даних про підписників можна надсилати розсилку на окремі категорії аудиторії. Така розсилка буде більш релевантною обраному сегменту одержувачів і принесе більший відгук завдяки своїй персоналізованості.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно