Як працювати з ботом SendPulse Notifications

За допомогою бота SendPulse Notifications ви можете налаштувати сповіщення для адміністратора чат-бота про проходження ланцюжка та отримувати повідомлення від підписників і відповідати на них. Це дозволить не пропускати запити від клієнтів та швидко давати зворотній зв'язок.

В статті розглянемо, як налаштувати роботу з ботом, щоб отримувати сповіщення про відкриті чати та проходження підписником елемента в ланцюжку.

Як відповідати у відкритих чатах через бот

Ви можете відповідати прямо з бота SendPulse Notifications на всі відкриті чати.

Відкриті чати — це чати з тими підписниками, які розпочали діалог, написали повідомлення, а потім отримали стандартну відповідь бота. Чат вважається відкритим, якщо підписник не отримав відповіді.

Активуйте отримання сповіщень

Перейдіть в налаштування бота та активуйте чек-бокс «Повідомляти мене в боті про відкриті діалоги» (Notify me in messenger about open chats).

Підпишіться на бота або додайте його в групу

Щоб отримувати сповіщення через бот, вам треба підписатися на Telegram бот SendPulse Notifications (@sendpulse_notifications_bot). Натисніть на посилання «Підписатись на бота» (Subscribe to the bot), яке перенаправить вас в додаток Telegram, і в діалозі з ботом натисніть «START».

Щоб додати бот в існуючу групу, натисніть на посилання «Додати в групу» (Add to a group), перейдіть в додаток Telegram і оберіть групу зі списку доступних. Наприклад, це може бути група менеджерів, які будуть контролювати вхідні повідомлення.

Відповідайте на повідомлення в боті

Коли вам прийде сповіщення в бот про те, що до вас звернувся підписник, ви зможете відкрити чат в акаунті SendPulse — для цього натисніть «Go to chat».

Щоб відповісти прямо в боті, натисніть «Reply» та дочекайтесь автоматичного повідомлення про те, що ви можете відправити відповідь «Please write text reply». Далі напишіть повідомлення підписнику та відправте його в бот. Ця відповідь з’явиться в чат-боті, куди звертався підписник.

Як підключити бот до ланцюжка

Якщо ланцюжок запускається за певним тригером, ви зможете отримувати сповіщення про вхідні повідомлення, але не відповідати на нього. Для відповіді вам необхідно перейти в чати SendPulse.

Додайте елемент «Дія» та налаштуйте сповіщення

Перетягніть елемент «Дія» (Action) з лівої панелі та з’єднайте його з елементом, після проходження якого вам потрібно отримати сповіщення.

Оберіть дію

У правій панелі, що відкриється, оберіть дію «Сповістити мене» (Notify me).

Створіть повідомлення

Ви можете сформувати повідомлення, яке буде передаватися в бот SendPulse Notifications. Це допоможе зрозуміти запит, з яким звернувся підписник. Для цього можна використовувати змінні та додавати текст до 1024 символів.

Щоб додати змінну, натисніть на значок дужок в полі введення тексту та оберіть потрібну зі списку. Наприклад, системна змінна {{last_message}} передає останнє повідомлення від підписника, {{$current_datetime}} — час, коли надіслано повідомлення. Також ви можете додавати користувацькі змінні.

Підпишіться на бота

Якщо ви ще не підписані на бота SendPulse Notifications (@sendpulse_notifications_bot), ви можете зробити це за посиланнями нижче форми: підписатися на бота зі своєї сторінки або додати його в групу, яку ви створювали.

Якщо ви активуєте опцію «Додати посилання на перехід до чату» (Add link to chat), в бот буде надходити вказане сповіщення з посиланням, за яким можна перейти в акаунт SendPulse та відповісти в чаті.

Натисніть «Застосувати» (Apply), щоб зберегти налаштування.

Отримуйте сповіщення про повідомлення в ланцюжку

Ви будете отримувати сповіщення в бот кожного разу, коли підписник буде проходити ланцюжок через елемент «Дія» за сценарієм.

Ви не зможете відповісти підписнику прямо в чаті з ботом SendPulse Notifications. Для того щоб написати відповідь, перейдіть за посиланням «Go to chat» в чати SendPulse.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працювати з ботом SendPulse Notifications"

    Оцінка: 5 / 5

    Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно