Додаткові можливості

Додаткові функції та інструкції щодо їх використання

 • Як пов'язати контакти підписників розсилки та чат-ботів

  Оновлено: 18.12.2023

  Якщо ви користуєтеся одразу кількома каналами для спілкування з користувачами, вам знадобиться опція зв'язування адрес електронної пошти підписників з базою даних чат-ботів. У такому разі ваші клієнти зможуть отримувати релевантну для них інформацію на пошту, а також робити замовлення та отримувати точніші відповіді на запитання в месенджері.

 • Як додати код форми підписки на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Оновлено: 19.12.2023

  Якщо ви використовуєте Google Tag Manager, у вас є можливість додати код за його допомогою. Це зручно, якщо ви хочете відокремити скрипти, пов'язані з трекінгом та маркетингом, і тримати їх разом або якщо у вас немає доступу до початкового коду сайту.

 • Як налаштувати SPF і DKIM для аутентифікації листів

  Оновлено: 18.12.2023

  Для аутентифікації email повідомлень сервер одержувача аналізує DKIM та SPF записи домену відправника.

 • Налаштуйте свій домен для відстеження розсилок

  Оновлено: 18.12.2023

  У посиланнях ваших листів згадується домен SendPulse. Щоб прибрати цю згадку та підкреслити домен свого бренду, налаштуйте DNS-запис власного домену для відстеження переходів за посиланнями.

 • Як створити змінну користувача

  Оновлено: 08.02.2024

  Крім стандартних змінних, які доступні в сервісі SendPulse, ви можете додати змінні користувача. Зробити це можна такими способами...

 • Як використовувати розумну персоналізацію в листах

  Оновлено: 18.12.2023

  Розумна персоналізація допомагає створювати ефективніші розсилки. Ви можете звертатися до передплатників на ім'я, а також підлаштовувати текст листа під окремі міста чи країни.

 • Як підключити вебхуки для email сервісу

  Оновлено: 18.12.2023

  Webhook — це механізм отримання повідомлень про певні події. Ви можете налаштувати оповіщення собі в систему про доставляння листів та активність підписників.

 • Як використовувати архів розсилок

  Оновлено: 18.12.2023

  Архів розсилок — це розділ у сервісі, куди ви можете додавати ваші email розсилки, а потім ділитися посиланнями на ці розсилки зі своїми клієнтами. Клієнти, з якими ви поділитеся посиланням на розсилку в архіві, зможуть ознайомитись з її змістом у будь-який час.

 • Стандартні змінні сервісу розсилок SendPulse

  Оновлено: 18.12.2023

  Пропонуємо вам список стандартних змінних сервісу розсилок SendPulse. Вони доступні для кожного користувача і можуть бути додані до шаблону листа під час створення листа.

 • Як створити розсилку з використанням сегментації

  Оновлено: 18.12.2023

  У статті вивчимо, що таке сегментація, для чого її використовувати, а також розглянемо основні приклади реалізації розсилки на сегмент контактів.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні