SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • Landing Pages

  12.07.2024

  Довільна ширина колонки в конструкторі сайтів

  Активуйте опцію «Гнучке співвідношення колонок» в налаштуваннях колонки, щоб довільно змінювати ширину стовпців всередині однієї секції та реалізувати складнішу структуру контенту.

 • CRM

  11.07.2024

  Розділ «Компанії» в CRM

  Згрупуйте всі контакти, що відносяться до однієї організації, а також зберігайте докладну інформацію про компанію: адресу, розклад роботи, файли тощо.

 • Chatbots

  08.07.2024

  Додаткові налаштування повідомлень в Telegram чат-ботах

  У ланцюжках і розсилках Telegram чат-ботів можна налаштувати поведінку певних повідомлень, щоб виділити їх або захистити чутливий контент.

 • Chatbots

  04.07.2024

  Підтримка діалогів Telegram Business

  Користувачі з преміумпідпискою в Telegram можуть підключити чат-бот до персонального профілю і налаштувати доступ бота до певних чатів. Працюють розсилки та ланцюжки без кнопок, незабаром зʼявиться автоматизація відповідей бізнес-профілю.

 • Pop-ups

  26.06.2024

  Галерея в конструкторі попап-форм

  Використовуйте галерею, щоб показати декілька товарів, скриншотів відгуків чи окремих оферів в одному попапі. У галерею можна додати від двох до десяти зображень у вигляді каруселі.

 • Automation 360

  25.06.2024

  Зустрічайте новий дизайн розділу Automation 360

  Тепер ви можете швидко переглянути структуру ланцюжка та кількість елементів у ньому, а також ознайомитися зі статистикою email і SMS-розсилок з можливістю фільтрації.

 • Pop-ups

  21.06.2024

  Багатомовність у попапах і опитуваннях

  Виберіть мову за замовчуванням і додаткові мови зі списку, а потім відредагуйте тексти та посилання в мовних версіях. Ви можете змінити мову за замовчуванням чи видалити мовну версію, натиснувши на відповідну піктограму.

 • Landing Pages

  20.06.2024

  Вибір події для Facebook Pixel в конструкторі сайтів

  Тепер події для Facebook Pixel формуються не автоматично, а вручну: ви можете самостійно вибрати тип події, що відповідає цілям реклами, у налаштуваннях віджета свого сайту чи мінілендингу.

 • Online Course Builder

  17.06.2024

  Швидкий вхід у кабінет студента

  Відтепер студент може авторизуватися в особистому кабінеті без пароля. Достатньо ввести пошту, що вказувалася при реєстрації — на неї прийде email із кнопкою для входу.

 • Chatbots

  14.06.2024

  Вбудовані пошуки в Telegram чат-ботах

  Додайте в налаштуваннях бота вбудовані пошуки з привʼязаними до них ланцюжками, що відображаються при вводі імені бота та заданої команди в будь-якому чаті чи при виклику пошуку по кліку на кнопку.

 • Pop-ups

  11.06.2024

  Передача даних з полів введення попап-форм у чат-бот

  Відтепер при підписці на чат-бот з попапа вся інформація з полів введення попап-формиавтоматично передається у змінні контакту чат-бота та доступна до перегляду на вкладці «Аудиторія».

 • Landing Pages

  06.06.2024

  Вибір системної мови сайту

  Вибраною мовою будуть відображатися системні повідомлення, помилки, тексти форми реєстрації та авторизації, а також інші сповіщення.

 • Chatbots

  06.06.2024

  Передача подій з мінісайту в Google Analytics та Facebook Pixel

  Додайте коди Google Analytics і пікселя Facebook у налаштуваннях мінісайту та активуйте відповідні повзунки у налаштуваннях аналітики форми, щоб бути в курсі найважливішого.

 • Chatbots

  05.06.2024

  Додавання відео з Telegram розміром до 2 ГБ до чат-бота

  Щоб не обмежуватися відео до 20 МБ, використовуйте посилання на відео розміром до 2 ГБ з публічного каналу у Telegram.

 • Chatbots

  05.06.2024

  Користувацька сторінка успішної оплати в чат-ботах

  При додаванні кнопки оплати для платіжних систем, які підтримують перенаправлення після оплати, додано можливість вказати користувацьку сторінку успішного платежу.

 • Chatbots

  04.06.2024

  Відключення індикатора користувацького вводу в ботах

  У налаштуваннях користувацького вводу тепер можна вимкнути відображення стрілочки чи іншого користувацького символу. При наявності швидких відповідей він відображатиметься навіть після вимкнення.

 • Chatbots

  03.06.2024

  Фільтр отримувачів блоку ланцюжка чат-бота

  Фільтруйте список отримувачів блоків «Дія», «Повідомлення» та «Ланцюжок» за іменем контакта та датою спрацювання, щоб переглянути, експортувати чи запустити на отриманий сегмент інший ланцюжок.

 • Chatbots

  03.06.2024

  Відправка повідомлення іншому контакту бота в ланцюжку

  Надсилайте важливі сповіщення конкретному підписнику бота чи в групу або канал Telegram через блок «Дія».

 • Online Course Builder

  28.05.2024

  Розділ «Аудиторія» в курсах

  У цьому розділі відображається список усіх активних студентів, які підпадають під тарифний план, із зазначенням курсів, тегів, статусу, оплат, промокодів. Для зручності доступна фільтрація та сортування.

 • Chatbots

  26.05.2024

  Повернення раніше видалених контактів до аудиторії чат-бота

  Якщо видалений контакт надішле повідомлення боту, система додасть його до аудиторії з новим ідентифікатором та статусом «Активний». Усі тригери та ланцюжки працюватимуть для нього без змін.

 • Online Course Builder

  24.05.2024

  Декілька домашніх завдань до одного уроку

  Перетягніть необхідну кількість елементів «Завдання» під основний матеріал потрібного уроку, щоб додати кілька завдань. Студент зможе виконати, а викладач — прийняти кожне окремо.

 • Pop-ups

  22.05.2024

  Нові можливості в конструкторі попапів

  Елемент «Коментар» дає змогу користувачам залишити розгорнуту думку до 5000 символів. Також відтепер у текстовому редакторі дозволений користувацький HTML, а опція «Створити контакт» у налаштуваннях кнопок регулює створення контакту в CRM.

 • Chatbots

  21.05.2024

  Оновлення роботи з коментарями в Instagram ботах

  Для тригера «Коментар до публікації» із вибраним параметром «Вказаний текст коментаря» тепер можна додати параметри пошуку ключових слів: «Збігається з» або «Містить». Також автоматичні публічні відповіді тепер працюють і для стандартних відповідей.

 • Automation 360

  20.05.2024

  Фільтрація за статусом та «Вибране» в Automation 360

  Тепер ви можете сортувати ланцюжки за статусом, а також відмічати важливі ланцюжки зірочкою для швидкого доступу. Кількість вибраних ланцюжків залежить від тарифу.

 • Chatbots

  18.05.2024

  Передача UTM-міток із віджета чату на сайті в бот

  Якщо ви додаєте посилання на чат-боти в меню онлайн-чату у вигляді кнопок, то в момент додавання нового підписника в бот UTM-мітки та інформація про джерело будуть автоматично передані в новий контакт.

 • Online Course Builder

  17.05.2024

  Генерація платіжних посилань для курсів

  Створюйте посилання для оплати курсів просто в CRM та діліться ними з потенційними студентами. Нові студенти після оплати отримають email з логіном та паролем для доступу до курсу, наявні — підтвердження оплати та доступ до курсу в кабінеті студента.

 • Chatbots

  15.05.2024

  Підтримка флагманської мовної моделі GPT-4o від OpenAI

  У чат-ботах SendPulse доступна нова модель AI — GPT-4o. Продуктивність моделі для тексту англійською мовою відповідає GPT-4 Turbo та показує значно кращі результати для інших мов. Також GPT-4o набагато швидша й на 50 % дешевша при використанні по API.

 • Pop-ups

  14.05.2024

  Мінілендинг опитування

  Відразу після створення опитування система автоматично генерує мінілендінг, на якому відвідувач може зручно пройти опитування. Розмістіть посилання на сторінку в соцмережах, email розсилці тощо, щоб легко отримувати нові відповіді та залучати ще більше трафіку.

 • Pop-ups

  12.05.2024

  Новий елемент у конструкторі попапів

  Зустрічайте «Відступ» — новий елемент, що допоможе візуально відокремити у шаблоні два блоки один від одного. Йому можна задати розмір: S, M або L.

 • Automation 360

  10.05.2024

  Нові фільтри за датою додавання в книгу та в ланцюжок Automation 360

  Використовуйте нові фільтри, щоб сегментувати отримувачів за часом використання сервісу, активністю, датою останніх покупок чи інших дій. Фільтр «Додано в адресну книгу» доступний тільки для стартів за книгою, фільтр «Додано в ланцюжок» доступний для будь-яких типів ланцюжків.

 • Pop-ups

  08.05.2024

  Новий сценарій показу попапа

  Щоб не надокучати відвідувачу сайту, скористайтеся новою умовою відображення попап-форми «Взаємодія з іншим попапом цього проєкту». Умова блокує показ спливного вікна у разі, якщо користувач раніше взаємодіяв з будь-яким іншим попапом.

 • Chatbots

  06.05.2024

  Публічний попередній перегляд структури ланцюжка бота

  Щоб керівник, замовник чи колега могли переглянути ланцюжок без входу в акаунт, увімкніть публічний режим попереднього перегляду структури ланцюжка за посиланням. Ви також можете скористатися кодом для вставки попереднього перегляду ланцюжка бота на своєму сайті.

 • Chatbots

  05.05.2024

  Підтримка голосових повідомлень у запиті даних від користувачів для Facebook Messenger, Instagram і WhatsApp

  При виборі типу валідації «Зображення, відео чи документ» користувач може надіслати голосове повідомлення з усією необхідною інформацією, щоб пришвидшити комунікацію та зробити надання даних зручнішим.

 • Automation 360

  03.05.2024

  Зміна логіки проходження контакту ланцюжком в Automation 360

  Тепер відписані від розсилок контакти проходять всі блоки ланцюжка, крім email блоку: їм можна надіслати SMS чи повідомлення в чат-бот, а також виконати дію чи скористатися фільтром. У разі використання опції запуску по книзі відписані від усіх розсилок контакти не потрапляють на старт; відписані від категорії або від даного ланцюжка пройдуть далі за ланцюжком, пропускаючи email блоки.

 • Chatbots

  02.05.2024

  Підтримка шаблонів повідомлень із кнопками «Flow forms» для WhatsApp

  Створюйте форми у WhatsApp Manager і збирайте інформацію від підписників, не виходячи з додатка WhatsApp. Шаблони з такими кнопками підходять для масових розсилок за шаблоном і відправки єдиного шаблонного повідомлення підписникам вручну та через API; далі ви можете продовжити ланцюжок і відобразити дані з форми в діалозі з підписником.

 • Chatbots

  01.05.2024

  Додавання GIF як анімації в Telegram чат-ботах

  Додайте GIF-файл у ланцюжок Telegram-бота, щоб надіслати його у вигляді анімації. Ліміт на розмір відеофайлів для Telegram-ботів збільшено з 20 МБ до 50 МБ.

 • General

  26.04.2024

  Поглиблення інтеграції між Automation 360 та CRM і курсами

  Поглиблення інтеграції між Automation 360 та CRM і курсами Тепер в угодах, на сторінках контактів і на дошках завдань відображається автоматичний ланцюжок, повʼязаний з цією воронкою чи дошкою. Також наявні автоматизації відображаються в курсах, щоб полегшити доступ до редагування.

 • Chatbots

  25.04.2024

  Оновлення інтеграції Google Sheets з ботами

  Тепер ви можете задавати параметри пошуку в стовпці Google Sheet, вказувати стовпець тегів під час імпорту, записувати дані з певного стовпця у вигляді тегів при імпорті аудиторії з файлу для Telegram, Viber і WhatsApp тощо.

 • Pop-ups

  23.04.2024

  Плагін SendPulse Popup Builder для WordPress

  Додайте попап-форми на будь-які сторінки чи публікації завдяки безплатному плагіну для сайту на WordPress. Контакти підписників будуть автоматично імпортуватися до вказаної адресної книги, щоб ви могли надсилати email розсилки та трансакційні листи в будь-який зручний час.

 • General

  23.04.2024

  Інтеграція з Shopify

  Інтеграція дозволяє експортувати email адреси та номери телефонів із Shopify в адресні книги SendPulse одноразово та в режимі реального часу. Ви також можете налаштувати відображення попап-форм на сторінках Shopify.

 • Live chat

  23.04.2024

  Плагін SendPulse Live Chat and Chatbot для WordPress

  Безплатний плагін чату для сайту на WordPress, щоб автоматизувати залучення до діалогу й відповіді на поширені питання, мотивувати відвідувачів до здійснення конверсій, приймати оплати тощо.

 • Online Course Builder

  22.04.2024

  Групи студентів на платформі для курсів

  Розподіліть студентів на кілька груп, щоб спростити та прискорити роботу з журналом. Також ви можете закріпити групу або окремих студентів за викладачем і надсилати web push лише певній групі студентів.

 • Email Campaigns

  17.04.2024

  Підтримка ChatGPT в конструкторі email шаблонів

  Використовуйте штучний інтелект, щоб покращити тексти у своїх листах, виправити помилки, змінити тон чи перекласти однією з десяти мов на вибір. 30 запитів — безоплатно.

 • Pop-ups

  16.04.2024

  Зображення як кнопка в попап-формах

  Замініть звичну кнопку у попапі на зображення чи GIF, щоб зробити вигулькове вікно більш динамічним і цікавим.

 • Pop-ups

  16.04.2024

  Шаблони попапів-опитувань

  Щоб полегшити запуск опитування або удосконалити наявне, пропонуємо скористатися готовими шаблонами опитувань.

 • Chatbots

  15.04.2024

  Видалення попередніх повідомлень в Telegram чат-ботах

  Тепер ви можете видаляти попередні повідомлення в ланцюжках Телеграм чат-бота. Це корисно, коли вам потрібно оновити інформацію, видалити застарілі повідомлення або уникнути натискання кнопок в старих повідомленнях.

 • Automation 360

  15.04.2024

  UTM-мітки в Automation 360

  У налаштуваннях автоворонки тепер можна задати UTM-мітки для відстеження конверсій. За замовчуванням utm_campaign дорівнює назві ланцюжка, utm_medium = email, а utm_source = sendpulse.

 • Pop-ups

  08.04.2024

  Нові можливості дизайну вигулькового вікна

  Додавайте фонові зображення на попапи та обирайте варіанти розміщення кнопок: вертикально чи горизонтально вряд.

 • Pop-ups

  05.04.2024

  Статичні попапи

  Статичні попапи ви можете вбудувати в інтерфейс сайту в потрібному місці, адаптувати їх під брендовий стиль та нативно підводити відвідувачів до цільової дії.

 • Pop-ups

  03.04.2024

  Опитування в попапах

  Створюйте попап-опитування в зручному конструкторі та збирайте відгуки від користувачів, щоб покращити якість ваших товарів чи сервісу.

 • Online Course Builder

  26.03.2024

  Редагування домашніх завдань студентами

  Відтепер студент може редагувати домашнє завдання, що очікує перевірку викладачем. Опція доступна лише для завдань зі статусом «Чекає на перевірку».

 • CRM

  25.03.2024

  Інтеграція CRM і сервісу email розсилок

  Більше не потрібно експортувати список контактів, щоб створити адресну книгу для розсилки — достатньо вказати умови фільтрів, а система самостійно передасть email адреси в сервіс розсилок.

 • Online Course Builder

  24.03.2024

  Згорнута або розгорнута структура курсів

  Щоб студентам було зручніше орієнтуватися в програмі обʼємних курсів, ви можете вказати згорнуте відображення структури курса у кабінеті студента. Опція не застосовується для мобільного додатку.

 • CRM

  22.03.2024

  Синхронізація поштової скриньки Gmail та CRM

  Підключіть ваш поштовий акаунт Gmail до сервісу SendPulse, щоб керувати листами, автоматизувати створення угод і контактів, обробляти клієнтські запити тощо.

 • Landing Pages

  21.03.2024

  Блок Header та оновлене мобільне меню

  Для зручності користувачів ви можете використовувати спеціальний блок Header. А для оптимізації відображення сайту на десктопі й мобільних пристроях приховуйте віджети під мобільне меню.

 • Landing Pages

  21.03.2024

  Передача даних в аналітику для віджета «Кнопка»

  Підключайте передачу даних про кліки для віджета «Кнопка» в Google Analytics і Meta Pixel, щоб налаштовувати конверсії й поглибити аналітику.

 • Landing Pages

  21.03.2024

  Прикріплення файлів і текстове поле у формах на сайті

  Тепер відвідувачі сайтів можуть прикріплювати до заповненої форми скриншоти, документи й інші важливі матеріали. А в текстове поле писати додаткову інформацію, питання чи коментарі. Прикріплені файли та інформація з текстового поля передаються в CRM.

 • Automation 360

  20.03.2024

  Новий тригер у Automation 360: учень завершив урок

  Використовуйте тригер завершення уроку на платформі для курсів, щоб миттєво сповіщати викладачів про студентів, які пройшли певний урок, і далі працювати з активною аудиторією.

 • Chatbots

  19.03.2024

  Інтеграція Google Таблиць і сервісу чат-ботів

  Підключіть інтеграцію, щоб додавати, шукати або отримувати дані з Google Таблиць за допомогою елемента «Дія», коли ваш підписник проходить по ланцюжку бота.

 • Automation 360

  18.03.2024

  Передавання користувацьких змінних у GET-параметрах вебхуків

  Ми розширили можливості надсилання користувацьких вебхуків у Automation 360: тепер вони можуть включати GET-параметри. Як параметри використовуються змінні, які містить стартова подія.

 • Automation 360

  17.03.2024

  Керування неактивними контактами за допомогою блоку «Дія» в Automation 360

  Відключайте неактивні контакти в email сервісі, змінюючи статус «Активний» на «Відключений» для email контакту. Зміни відбудуться лише в тій адресній книзі, в якій ви відключили контакт, і не поширюються на номер телефону.

 • General

  14.03.2024

  Приймайте криптовалютні платежі з Whitepay

  Підключіть Whitepay до SendPulse, щоб ваші клієнти могли заплатити за товар чи послугу за допомогою USDT, BTC, ETH та ще понад 140 криптовалют з будь-якого гаманця.

 • Chatbots

  05.03.2024

  Спрацювання користувацького вводу Telegram-бота в групових чатах

  Якщо в групі викликати ланцюжок бота з очікуванням вводу, бот опрацює наступне повідомлення і продовжить ланцюжок. Важливо: у групах немає швидких відповідей, а кнопки працюють тільки для підписників бота.

 • Chatbots

  05.03.2024

  Надсилання ланцюжка чат-бота в рекламний кабінет Meta

  У Instagram і Facebook Messenger ботів тепер доступна опція надсилання ланцюжка у рекламний кабінет Meta. У Ads Manager для кампаній з типом «Click to message» він буде доступний для вибору на етапі налаштування повідомлення після переходу з реклами.

 • Chatbots

  04.03.2024

  Підтвердження запиту долучення за допомогою блоку «Дія» в Telegram-ботах

  Щоб прийняти запит долучення, вкажіть «Розблокувати в групі або каналі чи прийняти запит долучення» і виберіть канал зі списку. Опція актуальна для приватних Telegram-каналів, які потребують підтвердження.

 • Chatbots

  03.03.2024

  Автоматичні публічні відповіді на коментарі під Instagram-публікаціями

  У разі активації тригера «Коментар до публікації» → «Публічна відповідь» бот додаватиме вказані публічні відповіді на нові коментарі.

 • Chatbots

  03.03.2024

  Нові можливості конструктора ланцюжків чат-ботів

  Відтепер ви можете виділяти декілька блоків для перетягування або масового видалення за допомогою Shift, копіювати окремі блоки ланцюжка в інший ланцюжок бота, а також додавати аудіо- та відеоповідомлення за URL.

 • Chatbots

  02.03.2024

  Новий тригер і системний ланцюжок «Вітання бота» для WhatsApp

  Надсилайте повідомлення з довільним текстом одразу при першому заході підписника в чат з ботом за тарифікацією відкриття сервісної сесії. Щоб тригер спрацював, ввімкніть автоматизацію вітальних повідомлень у налаштуваннях бізнес менеджеру.

 • Chatbots

  01.03.2024

  Зіставлення стовпців при імпорті підписників бота Telegram з інших сервісів

  Відтепер ви можете переглядати CSV-файл до початку імпорту, щоб зіставити стовпці файлу з існуючими змінними.

 • Chatbots

  01.03.2024

  Імпорт підписників WhatsApp з адресної книги email-сервісу

  Ви можете завантажити базу підписників, які давали попередню згоду на надсилання їм повідомлень згідно з політикою WhatsApp, з адресної книги, що включає телефони. Якщо контакт був імпортований без зазначення імені, вкажіть його в розділі «Чати».

 • Chatbots

  29.02.2024

  Обмеження спрацювань бота OpenAI для одного підписника

  Щоб оптимізувати витрати платних запитів окремими підписниками чат-бота, встановіть обмеження кількості спрацювань на один контакт за певний період часу.

 • CRM

  28.02.2024

  Розділ «Оплати» в CRM

  Зустрічайте центр управління оплатами у вашій CRM! У ньому зручно відстежувати рух коштів клієнтів, працювати з оплатами в одному місці й аналізувати статистику.

 • CRM

  27.02.2024

  Експорт угод у режимі «Канбан» в CRM

  Експортуйте угоди із CRM у XLSX або CSV-файл у режимі «Канбан», щоб зберегти дані для звітності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати.

 • Online Course Builder

  26.02.2024

  Планування доступу до розділів, уроків і тестів за часом

  Управляйте часом публікації розділів, уроків і тестів в налаштуваннях: ви можете встановити дату, час і часовий пояс, щоб матеріали стали доступні в зазначений час.

 • CRM

  25.02.2024

  Встановлення відповідальних за окремі пункти в чек-листах в CRM

  Призначайте відповідальних за кожен пункт чек-листа, щоб організувати роботу кількох співробітників, які відповідають за окремі напрями роботи.

 • Online Course Builder

  23.02.2024

  Відкриття доступу до курсу в задану дату й час

  Ви можете вказати час старту й закінчення курсу в налаштуваннях з урахуванням часового поясу, щоб синхронізувати свої маркетингові активності з платформою для онлайн-курсів.

 • Automation 360

  22.02.2024

  Автоматичне продовження доступу до курсу

  Скористатися опцією «Змінити обмеження доступу» блоку «Дія» в Automation 360, щоб продовжити доступ до курсу на задану кількість днів.

 • Automation 360

  19.02.2024

  Ручна синхронізація змінних під час автоматичної передачі контактів у CRM

  Для точного налаштування інтеграції Automation 360 з CRM системою ми додали ручну синхронізацію змінних під час передачі контактів у CRM. Щоб синхронізувати змінні вручну, натисніть «Додаткові опції» та вкажіть, змінні з якими назвами треба синхронізувати.

 • Automation 360

  16.02.2024

  Редагування синтаксису в блоці «Viber» Automation 360

  Відтепер ви можете редагувати синтаксис елемента «Viber»: додавати розділові знаки та перенесення рядка в системних повідомленнях.

 • Chatbots

  15.02.2024

  Відображення прокоментованих Instagram-публікацій в діалогах

  У разі активації тригера «Коментар до публікації» в діалозі буде відображатися публікація з прямим посиланням, яку прокоментував користувач.

 • Landing Pages

  12.02.2024

  Web push сповіщення в конструкторі сайтів

  Активуйте web push сповіщення в налаштуваннях сайту, щоб інформувати відвідувачів про новини, статуси замовлення та інші важливі події. Опція доступна лише для кастомних доменів.

 • Chatbots

  09.02.2024

  Новий тригер «Долучення до групи чи каналу Telegram»

  При спрацюванні тригера підписані на чат-бота користувачі отримуватимуть приватне повідомлення; для не підписаних спрацьовуватимуть інші дії, наприклад, «Сповістити мене», «Заблокувати в групі» тощо.

 • Landing Pages

  07.02.2024

  Ефекти для фонових зображень

  Урізноманітніть фонові зображення на своєму сайті завдяки ефектам при скролі, фільтрам, накладеним кольорам, фокальним точкам тощо.

 • Pop-ups

  01.02.2024

  Новий сценарій показу попап-форм

  Нова умова відображення «Після кліку на елемент сайту, створеного з SendPulse» відстежує натискання цільового елементу на сайті, створеного у конструкторі SendPulse.

 • Pop-ups

  31.01.2024

  Сповіщення про нових підписників в попапах

  Відтепер ви можете налаштувати отримання email сповіщень про кожного нового підписника, активувавши на етапі збереження даних попапа відповідний повзунок.

 • Pop-ups

  29.01.2024

  Зміна розмірів елементів попапа

  Ви можете адаптувати розмір кнопок і полів для введення відповідно до власних вподобань. Доступні три універсальні розміри: S, M та L.

 • Chatbots

  23.01.2024

  Виключення каналів і груп під час відправки Telegram розсилки

  Відтепер на останньому кроці створення розсилки для підписників Telegram чат-бота ви можете виключити зі списку отримувачів канали та групи.

 • Chatbots

  20.01.2024

  Пауза до дати в WhatsApp чат-ботах

  Тепер можна вказати тривалість паузи в ланцюжку WhatsApp чат-ботів до певної дати, а також встановити динамічну паузу за допомогою змінної.

 • Pop-ups

  18.01.2024

  Новий блоковий конструктор попап-форм

  Відтепер можна створювати попапи з нуля, більш гнучко управляти окремими елементами, анімувати появу та закриття попапа та багато іншого.

 • Chatbots

  17.01.2024

  Запуск довільного ланцюжка по отримувачах певного блоку в чат-ботах

  Запускайте ланцюжок чат-бота на аудиторію отримувачів певного блоку для продовження комунікації з потрібними контактами: наприклад, з тими, хто зареєструвався на вебінар чи оформив передзамовлення.

 • Chatbots

  15.01.2024

  Виконання ручних дій для всієї аудиторії чат-бота

  Вибирайте всі контакти в аудиторії чат-бота, щоб встановити для них тег або змінну, запустити ланцюжок або видалити.

 • Chatbots

  12.01.2024

  Спрацювання чат-бота OpenAI в Telegram групах

  Зробить комунікації у групових чатах зручнішими: чат-бот може відповідати на запитання учасників при згадуванні за допомогою равлика «@...» по заданій інструкції.

 • Chatbots

  08.01.2024

  Автоматична реєстрація студента на онлайн-курс в чат-ботах

  Реєструйте нових студентів на свій курс завдяки блоку «Дія». При проходженні блоку на email контакта буде відправлено лист із логіном і паролем для доступу до курсу, а також додано до списку студентів курсу.

 • Landing Pages

  04.01.2024

  Перенесення сайтів до клієнтських акаунтів для агентств

  Якщо ви займаєтеся замовницькою розробкою вебсайтів, скористайтеся новою можливістю: перенесенням готового сайту до іншого акаунта.

 • Chatbots

  04.01.2024

  Встановлення відповідального за угоду в ланцюжку чат-бота

  Відтепер ви можете не лише створювати або редагувати угоди в чат-боті за допомогою блоку «Дія», але й призначати відповідального за угоду.

 • Landing Pages

  03.01.2024

  Нові ефекти для кнопок в конструкторі сайтів

  Активуйте перемикач «Додаткові ефекти» та виберіть один з девʼяти нових ефектів, щоб додати анімацію та ефект під час наведення на кнопку для підвищення клікабельності.

 • Automation 360

  02.01.2024

  Нові опції створення автоворонок

  Відтепер ви можете будувати воронки, базуючись на створенні завдань в CRM або зміні їх статусу. Також зʼявилася можливість автоматизувати роботу з завданнями у блоці «Дія»: ви можете створювати нові завдання або видаляти наявні за певними правилами.

 • Landing Pages

  01.01.2024

  Динамічна маска номера для поля «Телефон»

  Активуйте опцію «Використовувати динамічну маску» у формах підписки конструктора сайтів, щоб у CRM зберігалися відформатовані номери телефонів, а користувачам було простіше вводити контактні дані.

 • Chatbots

  01.01.2024

  Список заблокованих підписників чат-бота

  Якщо під час блокування підписників на вкладці «Аудиторія» допущено помилку, ви можете перейти до списку заблокованих та повернути користувача до списку активних підписників чат-бота.

 • Automation 360

  30.12.2023

  Блок «Пауза» в Automation 360

  Використовуйте чотири типи пауз, щоб налаштувати рух контактів в ланцюжку та задати час і умову спрацювання наступного елемента.

 • Landing Pages

  29.12.2023

  Автоматичні резервні копії користувацьких сайтів

  Бекап створюється автоматично кожні пʼять днів та дозволяє відновити сайт у разі форс-мажорних обставин. Ми зберігаємо три резервні копії: пʼяти-, десяти- та пʼятнадцятиденної давності.

 • Chatbots

  29.12.2023

  Налаштування користувацького вводу в чаті на сайті

  Якщо ви використовуєте опцію «Чекати відповіді підписників», налаштуйте умови показу кнопки «Пропустити»: завжди або ніколи.

 • Online Course Builder

  28.12.2023

  Приймання домашніх завдань від імені викладача

  Ви можете вибирати, приймати домашні завдання студентів анонімно чи від імені одного з викладачів. Це персоналізує взаємодію та покращить залученість студентів до навчання.

 • General

  26.12.2023

  Зустрічайте новий дизайн особистого кабінету

  Ми намагалися зробити його сміливим, мінімалістичним і виправити старі візуальні проблеми. Чекаємо на ваш зворотний звʼязок!

 • Chatbots

  18.12.2023

  Фільтр за джерелом підписки на чат-бота

  У даних контакта зʼявилося поле з інформацією про джерело підписки. Всього доступно пʼять джерел. За допомогою цих даних ви можете розгалужувати ланцюжок, використовуючи блок «Фільтр», або фільтрувати контакти на вкладці «Аудиторія».

 • Chatbots

  18.12.2023

  Нотатки для операторів у чаті

  Ділиться додатковою інформацією довжиною до 2000 символів з урахуванням емодзі з членами команди. Нотатки не надсилаються користувачу — їх можуть бачити тільки менеджери чату із зазначенням авторства та часу написання.

 • Landing Pages

  15.12.2023

  Оновлення форми оплати конструктора сайтів

  Щоб вашим потенційним покупцям було зручніше взаємодіяти з формою оплати на сайті, зробіть її розкритою та додати кілька способів оплати на вибір.

 • Chatbots

  14.12.2023

  Блокування підписників чат-бота

  Під час видалення підписників на вкладці «Аудиторія» можна вибрати опцію повного блокування; такий контакт буде ігноруватися, навіть якщо писатиме боту вхідні повідомлення.

 • Landing Pages

  13.12.2023

  Налаштування стилів шрифтів для мобільної версії сайту

  Можливості редагування мобільної версії сайту окремо від десктопної розширилися: змінюйте розмір шрифту, висоту та ширину рядка, нахил тощо порізно для мобільної та десктопної версії сайту.

 • Chatbots

  12.12.2023

  Новий платіжний метод для отримання крипто-оплат

  Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів через систему Cryptomus. Також опція доступна в конструкторі курсів та CRM.

 • Landing Pages

  07.12.2023

  Нові ефекти для зображень в конструкторі сайтів

  Накладайте поверх зображень текст або маску, збільшуйте або зменшуйте наявне зображення при наведенні чи змінюйте його на інше, щоб зробити свій сайт більш привабливим та унікальним.

 • Chatbots

  05.12.2023

  Генерація зображень в ланцюжках

  За допомогою інтеграції з моделлю DALL-E-3 від Open AI, ви можете за текстовим описом швидко створити якісне зображення. Використовуйте шаблон ланцюжка “Генерація зображення” з нашої бібліотеки, щоб ваш чат-бот міг генерувати зображення за запитом від користувача.

 • CRM

  30.11.2023

  Автоматична дата завершення угод і завдань в CRM

  У налаштуваннях статусів воронки та дошки завдань зʼявилась опція «Термін завершення», завдяки якій можна автоматично призначати дату закінчення усім новим угодам і завданням, які перейшли у цей статус.

 • CRM

  29.11.2023

  Два нові тригери запуску автоворонки

  Відтепер доступний запуск автоворонки за умови додавання нового контакта в CRM або призначення контакту певного тега.

 • CRM

  28.11.2023

  Генерація платіжних посилань з CRM

  Ви можете створювати посилання для оплати просто з контакта чи угоди та ділитися ними з клієнтами. По кожному дотупна детальна статистика: платіжна система, сума оплати, валюта, опис і статус платежу, дата та час оплати.

 • Chatbots

  28.11.2023

  Нові моделі Open AI

  Додано нову модель GPT-4-Turbo, яка для генерації відповідей використовує свіжі дані і коштує дешевше ніж звичайна GPT-4. А також ми підключили підтримку Fine-tuned моделей сімейства ChatGPT.

 • Online Course Builder

  09.11.2023

  Створення та використання промокодів у конструкторі курсу

  Налаштуйте промокоди, щоб запропонувати потенційним студентам знижки на ваші онлайн-курси. Це допоможе залучити більше охочих до навчання.

 • Automation 360

  09.11.2023

  Нові тригери в Automation 360 за діями студентів вашого онлайн-курсу

  Запускайте автоворонки, коли студент долучився до курсу, провів оплату, закінчив навчання чи виконав умови для отримання сертифіката.

 • Automation 360

  08.11.2023

  Зміна статусу угоди в блоці «Дія» Automation 360

  Автоматична зміна статусу угоди контакту, який проходить заданий ланцюжок, допоможе змінювати статуси в CRM за заданими умовами. Наприклад, якщо контакт кинув кошик, а після нагадування оформив замовлення.

 • Chatbots

  06.11.2023

  Фільтр по відповідальному за діалог

  Будуйте розгалудження ланцюжка в залежності від відповідального за чат. Також цей фільтр доступний для аудиторії бота.

 • Live chat

  02.11.2023

  Публічне API для керування онлайн-чатами

  Використовуючи API, ви можете інтегрувати свою систему з онлайн-чатом SendPulse та отримувати детальну інформацію про свій обліковий запис, ботів, підписників, змінні, ланцюжки та чати. Ви також можете створювати кампанії, запускати ланцюжки, призначати та видаляти змінні і теги.

 • Online Course Builder

  30.10.2023

  Кастомні push-сповіщення студентів курсу

  Мобільні push-повідомлення дозволяють викладачам сповіщати конкретних студентів або цілі сегменти про важливі зміни у програмі курсу чи залучати слухачів до навчання ефективніше.

 • Chatbots

  24.10.2023

  Встановлення відповідального за чат в ланцюжку бота

  Для блока “Дія -> Відкрити чат” тепер доступний функціонал для встановлення чи зміни відповідального оператора. Таким чином можна автоматизувати розподіл діалогів між операторами при проходженні користувача по ланцюжку.

 • Live chat

  24.10.2023

  Відображення вітального тексту та меню при заході на сайт.

  Вітальний текст та меню онлайн-чату можна показувати одразу після заходу відвідувача на сайт. Користувач може натиснути на кнопки і запустити автоматичні ланцюжки не розкриваючи віджет чату.

 • Chatbots

  19.10.2023

  Відео-нотатки в Telegram

  У чат-ботах в Telegram з’явилася можливість додавати в ланцюжки та розсилки відео-замітки або звичний для користувачів Telegram “кружечок” з відео до 1 хвилини.

 • Chatbots

  18.10.2023

  Продовження ланцюжків WhatsApp по кліку на кнопки в шаблонних повідомленнях.

  В ланцюжках WhatsApp чат-бота для звичайних кнопок (не URL) в шаблонних повідомленнях тепер є можливість будувати зв’язок і відправляти наступне автоматизоване повідомлення по кліку. Також додано вибір ланцюжка для запуску по натисканню на кнопку в розсилках WhatsApp по шаблону.

 • Chatbots

  18.10.2023

  Математичні операції зі змінними

  Для числових значень в дії "Встановити значення змінної" тепер можна додавати формули. Підтримуються всі основні оператори на кшталт множення, ділення, зведення в ступінь, корінь, синуси тощо.

 • Landing Pages

  17.10.2023

  Наскрізні блоки та нові ефекти в конструкторі сайтів

  Реалізуйте наскрізне меню і футер на своєму сайті, щоб зміни миттєво відображалися на всіх сторінках. Також ви можете додати ефекти при наведенні на пункти меню, щоб зробити взаємодію з сайтом приємнішою.

 • Chatbots

  17.10.2023

  Призначення відповідального за діалог

  У розділі “Діалоги” можна призначити чат на вибраного оператора. Усі чати, призначені певному оператору, відображатимуться у вкладці “Мої діалоги”.

 • Chatbots

  17.10.2023

  Розширені налаштування доступів до розділу ботів

  Створюйте спеціальні ролі для запрошених користувачів з потрібними обмеженнями та рівнями доступу до функціоналу.

 • Chatbots

  17.10.2023

  Блок “Коментар” у конструкторі чат-ботів

  Додавайте коментарі-нотатки або пояснення для інших членів команди про те, як працює ланцюжок чи окремий блок в конструкторі чат-ботів.

 • Chatbots

  16.10.2023

  Тип змінної “Час” та фільтри за змінною “Час”

  Створюйте змінну з типом “Час”, щоб використовувати її для персоналізації, очікувати дані за часом у Користувацькому вводі та розділяти ланцюжок у залежності від різних значень часу.

 • Chatbots

  16.10.2023

  Видалення розсилок в Telegram для отримувача

  Випадково відправлену або не актуальну розсилку можна видалити. Повідомлення з розсилки зникнуть у отримувачів.

 • Chatbots

  16.10.2023

  Фільтр за мовою в Telegram

  Будуйте ланцюжки повідомлень в чат-ботах в залежності від мови користувача в додатку Telegram.

 • Chatbots

  13.10.2023

  Очікування “Контакту” в користувацькому вводі

  При виборі типу валідації “Телефон або Контакт” в режимі очікування даних від користувача, можна заборонити відправку тексту і очікувати тільки контакт відправлений через “Поділитися своїм контактом”. Це допоможе впевнитись, що підписник відправив саме свої дані.

 • Online Course Builder

  13.10.2023

  Додавання на курс студентів з інших курсів

  Відтепер ви можете запросити до проходження студентів з інших курсів, щоб якомога більше людей дізналося про ваш новий курс. Також ви можете деактивувати збір оцінок і відгуків в налаштуваннях курсу, а додавати викладачів у налаштуваннях акаунта, а не в журналі курсу, як це було раніше.

 • Live chat

  06.10.2023

  Отримання файлів від користувачів

  Отримуйте зображення та інші файли від користувачів у онлайн-чаті. Наприклад, вони можуть прикріплювати скріншоти проблеми, з якою потрібна допомога, або фото товару, який їм потрібен.

 • Live chat

  06.10.2023

  Вітальний текст та вітальне меню в онлайн-чаті

  Вказуйте в налаштуваннях онлайн-чату текст, який буде відображуватись у віджеті чату до початку діалогу. А також додавайте пункти вітального меню які запускатимуть ланцюжки чи відкриватимуть посилання.

 • Landing Pages

  05.10.2023

  Підтримка ChatGPT в конструкторі сайтів

  Використовуйте штучний інтелект, щоб покращити тексти на своєму сайті, змінити тон чи перекласти однією з десяти мов на вибір. 30 запитів — безплатно.

 • Pop-ups

  04.10.2023

  Приховування попередньо заповнених полів попап-форм

  Задля зменшення кількості полів у попап-формі ви можете ввімкнути опцію «Приховувати попередньо заповнене поле». При цьому поля приховаються від користувача, а значення передадуться під час відправки форми.

 • Pop-ups

  04.10.2023

  Новий сценарій показу попап-форм

  Налаштуйте показ попапа після кліку на заданий елемент сайту: кнопку, посилання, пункт меню тощо. Щоб віджет зʼявився при натисненні на елемент, виберіть умову відображення «Показувати після кліку на елемент» та додайте згенерований клас до цього елементу.

 • Online Course Builder

  03.10.2023

  Віджет «Відгуки» для сайтів курсів

  Щоб відгуки відображались у віджеті, у налаштуваннях курсу виберіть, які саме відгуки показувати — всі, з оцінкою не нижче 3, 4 або 5, — а потім додайте віджет на сайт курсу та налаштуйте його зовнішній вигляд.

 • Online Course Builder

  28.09.2023

  Обмеження часу на проходження курсу для окремих студентів

  Задавайте персональні обмеження часу на проходження курсу для одного студента або декількох, а також переглядайте ці зміни у журналі.

 • Chatbots

  22.09.2023

  Зміна статусу угоди в ланцюжку чат-бота

  Відтепер ви можете редагувати раніше створену в цьому ж ланцюжку угоду: змінювати статус угоди в CRM після виконання певних дій, наприклад, створення заявки, яку потрібно розглянути менеджеру.

 • Pop-ups

  21.09.2023

  Використання користувацьких змінних у попап-формах

  Ви можете передавати додаткові дані користувачів при надсиланні форми попапа з локального сховища браузера користувача або з вашої системи через API. Опція знадобиться для персоналізації повідомлення та відображення попап-форми на основі змінних.

 • Live chat

  14.09.2023

  Фільтри за даними браузера контакта

  Відтепер на вкладці «Аудиторія» вам доступні три нові фільтри: URL поточної сторінки, країна та мова. Також ці дані відображаються на сторінці контакта разом з даними пристрою та операційної системи.

 • Live chat

  14.09.2023

  Копіювання ланцюжків онлайн-чату в чат-боти й навпаки

  Ви можете заощадити час та перенести ланцюжки бота з будь-якого месенджера до онлайн-чату і навпаки. Наприклад, ви можете скопіювати сценарій чат-бота в Telegram, щоб використовувати його у своєму онлайн-чаті, або використати вдалий сценарій з чату на сайті в Instagram Direct.

 • Landing Pages

  12.09.2023

  Редагування мобільної версії сайту окремо від десктопної

  Зробіть дизайн сайту гнучкішим, редагуючи окремі елементи, колонки, секції та блоки порізно для мобільної та десктопної версії сайту. Для мобільних ви можете налаштовувати вирівнювання елементів, відступи та фон.

 • Landing Pages

  12.09.2023

  Передача подій з сайту в Google Analytics та Facebook Pixel

  Додайте коди Google Analytics і пікселя Facebook у налаштуваннях свого сайту та активуйте відповідні повзунки у налаштуваннях аналітики форми, щоб відстежувати досягнення цілей на своєму сайті й бути в курсі найважливішого.

 • Landing Pages

  11.09.2023

  Автоматична зміна розміру та оптимізація зображень

  Відтепер система автоматично створює копію картинки у форматі .webp і три варіанти розмірів для зображення з віджетів «Галерея» та «Картинка» Відвідувачу сайту відобразиться один з оптимізованих розмірів або оригінал у залежності від розмірів екрана.

 • Landing Pages

  11.09.2023

  Редагування мобільної версії сайту окремо від десктопної

  Зробіть дизайн сайту гнучкішим, редагуючи окремі елементи, колонки, секції та блоки порізно для мобільної та десктопної версії сайту. Для мобільних ви можете налаштовувати вирівнювання елементів, відступи та фон.

 • Automation 360

  05.09.2023

  Нові можливості фільтрів

  Додано можливість фільтрації додатково по годинах та хвилинах з можливістю задати динамічний вираз.

 • Automation 360

  05.09.2023

  Нові можливості фільтрів

  Додано можливість фільтрації додатково по годинах та хвилинах з можливістю задати динамічний вираз.

 • Chatbots

  30.08.2023

  Стандартний ланцюжок «Замовлення з каталогу» для WhatsApp

  Після отримання замовлення з каталогу товарів в WhatsApp тепер буде спрацьовувати ланцюжок «Замовлення з каталогу». За замовчуванням до нього додано блок «Дія» з командою «Сповістити мене» та автоматична відповідь підписнику.

 • Chatbots

  30.08.2023

  Очікування відповіді від користувача у відеоформаті

  Відтепер ви можете продовжувати ланцюжок бота після отримання від підписника відеофайлу. І ще одне оновлення: відтепер можна змінювати відповідального за звʼязану угоду просто в режимі чату.

 • Chatbots

  29.08.2023

  Автоматична генерація лендингу підписки на бота та шаблони ланцюжків

  Відтепер збирати підписників чат-бота буде зручніше: відразу після створення нового бота сервіс автоматично генеруватиме міні-лендинг з кнопкою підписки. Також пропонуємо шаблони ланцюжків бота для різних ніш, месенджерів та кейсів.

 • Pop-ups

  28.08.2023

  Попап-форма оплати за курс

  Цей тип попапу дозволяє потенційним студентам здійснювати оплату курсу просто під час ознайомлення з програмою, спікерами тощо. Відвідувачу сайту потрібно заповнити поля для особистих даних, після чого він буде перенаправлений на сторінку оплати.

 • Online Course Builder

  25.08.2023

  Оновлений конструктор сертифікатів

  Додавайте власний логотип на сертифікат, розміщуйте довільні текстові блоки та змінюйте порядок їхнього відображення. Ви також можете налаштувати заголовок, якщо плануєте видавати диплом, свідоцтво або інший документ. Також розширився вибір форматів: тепер ви можете використовувати горизонтальний, вертикальний або квадратний сертифікат.

 • Landing Pages

  23.08.2023

  Копіювання та збереження блоків у конструкторі сайтів

  Після встановлення стилів певного блоку ви можете скопіювати цей елемент для використання на поточній чи іншій сторінці, а також зберегти до галереї та використовувати надалі як шаблон.

 • Landing Pages

  22.08.2023

  Закриття сайту від індексації

  Ви можете закрити сайти для індексації на період робіт із контентом чи структурою, якщо не хочете, щоб тимчасове наповнення індексувалось пошуковими системами.

 • Live chat

  21.08.2023

  Автоматична передача UTM-міток для контактів

  Для всіх контактів онлайн-чату, що перейшли на сайт за посиланням з UTM-мітками, мітки автоматично зберігаються як змінні для контакту. Дані збережуться навіть у випадку, якщо діалог в чаті відбудеться не одразу після першого заходу на сторінку з UTM-мітками в URL.

 • Live chat

  21.08.2023

  Кнопки та швидкі відповіді в онлайн-чаті

  Нові елементи в конструкторі ланцюжків онлайн-чату для сайту: кнопки й швидкі відповіді. Вони слугують для звʼязування елемента «Повідомлення» з іншими елементами ланцюжка, переходу за сторонніми посиланнями, оплати тощо.

 • Live chat

  19.08.2023

  Трекінг кліків по кнопкам-посиланням

  Відстежуйте кліки по посиланням на кнопках, щоб побачити кількість переходів, а також імена та статуси отримувачів. Додатково ви можете налаштувати продовження ланцюжка по кліку на кнопку-посилання. Вмикати трекінг посилань у налаштуваннях онлайн-чату не потрібно.

 • Live chat

  18.08.2023

  Темна тема

  Тепер відвідувачам вашого сайту буде зручніше ваємодіяти з чатом на сайті завдяки темній темі. Жодний додаткових налаштувань: темна тема застосовується автоматично при переході операційної системи користувача в темний режим відображення.

 • Web Push

  14.08.2023

  Акаунт Firebase у Web Push сервісі

  При додаванні сайту ви можете використовувати свій обліковий запис Firebase. Для цього достатньо скопіювати потрібні дані із вкладки Cloud Messaging. Або ж ви можете залишити обліковий запис SendPulse за замовчуванням.

 • Pop-ups

  09.08.2023

  Підтвердження підписки у попапах для збору email

  Ми додали Double Opt-In в попап-формах, який передбачає додаткове підтвердження користувачем своєї email адреси. Подібна двоетапна система дозволяє не засмічувати базу неробочими адресами та знижує ризик потрапляння ваших майбутніх листів до папки «Спам».

 • Chatbots

  07.08.2023

  Інтеграція чат-ботів з ChatGPT-16K від OpenAI

  Генеруйте більш природні відповіді в чатах та персоналізуйте їх з урахуванням теми та попередніх діалогів з користувачем завдяки новій мовній моделі GPT-3.5-turbo-16k.

 • General

  31.07.2023

  Платформа для автоматизації корпоративного навчання 🔥

  LMS від SendPulse — це зручне онлайн-рішення для організації внутрішніх баз знань, адаптації новачків та розвитку колег, партнерів і клієнтів. Легко відкривайте доступ, перевіряйте знання, сертифікуйте та оцінюйте прогрес.

 • Online Course Builder

  24.07.2023

  Передача UTM-міток в CRM при створенні студента

  Налаштуйте зберігання UTM-міток з форм підписки та оплати сайтів у поля контактів CRM, щоб аналізувати успішність рекламних кампаній та сегментувати аудиторію для подальшої більш персоналізованої взаємодії. Також ви можете вибирати, від чийого імені писати відповідь на запитання студента.

 • Landing Pages

  21.07.2023

  Віджет «Вставка коду»

  Скористайтеся новим віджетом «Вставка коду», щоб додати на сайт чи мінілендінг користувацький HTML, CSS або JavaScript код.

 • General

  19.07.2023

  Управління рівнями доступу та створення кастомних ролей

  Ви можете призначити учаснику команди не лише стандартну роль, а й створити кастомну, щоб надати доступ лише до необхідних розділів платформи й забезпечити збереження даних.

 • General

  10.07.2023

  Прийом оплат через monobank

  Підключіть monopay (еквайринг від monobank) до SendPulse, щоб ваші клієнти оплачували товари чи послугу зручним для них способом в чат-ботах і на сайтах або могли заплатити за онлайн-курс.

 • Online Course Builder

  07.07.2023

  Умова проходження курсу "Без закінчення"

  Скористайтеся новою умовою проходження курсу «Без закінчення», щоб студенти, які пройшли всі наявні уроки й тести, залишалися активними й чекали нових завдань. У будь-який момент ви можете змінити умови проходження й завершити курс.

 • Online Course Builder

  07.07.2023

  Миттєве автоприймання домашніх завдань

  Відтепер експерт може налаштувати автоматичне приймання відповідей без затримки. Опція знадобиться для простих завдань, які не потребують перевірки, чи для отримання від студента згоди з умовами курсу після ознайомчого уроку.

 • Online Course Builder

  07.07.2023

  Декілька сертифікатів в одному курсі

  Якщо ваш курс складається із кількох самостійних блоків, ви можете підтвердити проходження кожного окремим сертифікатом. Завантажте необхідну кількість персональних сертифікатів для кожного студента, щоб вони стали доступними по закінченню курсу.

 • Automation 360

  05.07.2023

  Декілька подій для зупинки ланцюжка

  Тепер можна вибрати кілька подій для зупинки ланцюжка. Наприклад, ланцюжок, що продає, можна зупинити, коли клієнт купить товар або ж додасть його в кошик.

 • Chatbots

  30.06.2023

  Розпізнавання голосових повідомлень в чат-ботах

  Підключіть до свого чат-бота систему автоматичного розпізнавання мови Whisper від OpenAI, щоб підписники могли надсилати в чат голосові повідомлення та миттєво отримувати текстові відповіді.

 • Pop-ups

  29.06.2023

  Віджет для NPS-опитувань на сайті

  Скористайтеся готовим віджетом для проведення NPS-опитувань на сайті, щоб дізнатися справжнє відношення аудиторії до вашого бренду.

 • Chatbots

  27.06.2023

  Безплатний генератор посилань для WhatsApp

  Генеруйте посилання або QR-код для WhatsApp, щоб клієнт міг звʼязатись з вами в один клік. Додавайте в посилання слова-тригери, щоб запускати потрібні ланцюжки чат-бота.

 • Chatbots

  22.06.2023

  Онлайн-чат для сайту 🔥

  Встановіть онлайн-чат та звʼяжіть його з чат-ботами, щоб цілодобово бути на звʼязку з потенційними й активними клієнтами. Онлайн-чат інтегрований з іншими сервісами екосистеми SendPulse.

 • Chatbots

  21.06.2023

  АІ-генерація ланцюжків чат-бота

  Будьте першими, хто побудує ланцюжки чат-бота за допомогою штучного інтелекту! Опишіть текстом, який сценарій ви хочете отримати — і за кілька хвилин запускайте готовий ланцюжок із заданої кількості повідомлень у Facebook, Instagram, Viber, WhatsApp чи Telegram.

 • Landing Pages

  20.06.2023

  Вбудований фоторедактор у конструкторі сайтів

  Відтепер ви можете змінити вже завантажену картинку, фото чи скріншот у вбудованому фоторедакторі: обрізати, повернути, дзеркально відобразити, накласти текст чи фільтр тощо. За потреби можна скасувати чи повернути будь-яку дію.

 • Online Course Builder

  19.06.2023

  Посилання для редиректу після оплати курсу

  Ви можете додати посилання для редиректу вручну в налаштуваннях оплати курсу: вказати одне загальне посилання для всіх платіжних систем або ж окреме для кожної.

 • Online Course Builder

  16.06.2023

  Створення угоди під час платежу за курс

  Тепер ви можете включити створення угоди незалежно від того, де відбулась оплата: на лендингу чи в кабінеті студента. 

 • Online Course Builder

  15.06.2023

  Просунута історія курсу

  Тепер вам доступна історія курсу з детальним оглядом всіх подій, що відбулися, щоб легко відстежувати зміни програми та прогрес роботи зі студентами.

 • Online Course Builder

  14.06.2023

  Детальна аналітика проходження уроків і тестів

  У вкладці «Аналітика» тепер можна відслідковувати успішність кожного уроку й тесту. Натисніть на назву уроку чи тесту, щоб ознайомитися зі списком студентів, які пройшли або переглядали матеріали, а також успішно чи неуспішно пройшли тест.

 • CRM

  09.06.2023

  Пошук та об’єднання дублікатів у CRM

  Позбавтеся задвоювання інформації в картках контактів завдяки пошуку дублів за іменем, прізвищем, номером телефону чи email.

 • CRM

  08.06.2023

  Відображення зображення, посилання на яке прикріплено в CRM

  Відтепер при додаванні посилання на зображення автоматично відобразиться превʼю, а після публікації — повноцінне зображення. Робота з фотографіями документів, скріншотами тощо стала зручнішою!

 • Online Course Builder

  06.06.2023

  Завантажуйте кастомні сертифікати в SendPulse

  Відтепер ви можете завантажити в SendPulse унікальний сертифікат, створивши його у будь-якій зручній для вас сторонній програмі. Завантажте персональний сертифікат для кожного студента у форматі PNG або PDF, щоб відзначити успішне завершення курсу.

 • Online Course Builder

  01.06.2023

  Надсилайте email розсилки студентам свого курсу швидше

  Більше не потрібно експортувати список студентів, щоб створити адресну книгу для розсилки — достатньо вибрати курс, прогрес і теги студентів, а система самостійно передасть email адреси в сервіс розсилок.

 • General

  26.05.2023

  Оплачуйте сервіси SendPulse криптовалютою

  Відтепер ви можете поповнювати баланс в сервісі або оплачувати будь-які тарифи за допомогою криптовалютного гаманця. Ми приймаємо оплату в BTC, ETH, USDT та USDC.

 • Pop-ups

  24.05.2023

  Умова показу «Показувати тільки за допомогою лаунчера»

  Якщо лаунчер привʼязаний до попапу, то нова умова «Показувати тільки за допомогою лаунчера» автоматично вимикає всі інші умови показу потрібного попапу.

 • Email Campaigns

  22.05.2023

  Готові шаблони email повідомлень

  Вам доступні більше семидесяти шаблонів для різних сфер бізнесу: вітальний і транзакційний листи, промо-розсилки, дайджести, запрошення на вебінари тощо.

 • Automation 360

  18.05.2023

  Валідація листів у Automation 360

  Тепер система автоматично перевіряє тему й тіло листа, попереджає про можливі помилки в змінних і регулярних виразах та пропонує варіанти виправлення.

 • Automation 360

  16.05.2023

  Нові можливості у роботі зі змінними

  Для блоку “Дія” з'явилася можливість встановити змінну у книзі, вказуючи значення іншої змінної. Актуально в рамках однієї адресної книги для рядкових змінних.

 • Pop-ups

  15.05.2023

  Попап-лаунчер

  Вам доступний ненавʼязливий попап-лаунчер, по кліку на який відкривається задане посилання або «великий» попап з формою для збору лідів. 

 • Chatbots

  12.05.2023

  Робота з угодами й контактами CRM у чаті бота

  Відтепер у профілі контакта бота в режимі чату ви можете переглядати список поточних угод, редагувати наявні угоди та змінювати їхні статуси, а також створювати нові. Також доступна робота зі звʼяханими контактами CRM.

 • Landing Pages

  11.05.2023

  Анімація елементів у конструкторі сайтів

  Налаштуйте анімацію появи елементів під час прокручування сторінки, щоб додати відчуття інтерактивності та руху.

 • Pop-ups

  11.05.2023

  Оновлення кастомних форм для лідогенерації

  Додали можливість обирати декілька варіантів відповідей у формі збору контактних даних. Також додали форму, яка передає значення true/false в картку контакта чи адресну книгу при зборі контактних даних.

 • Chatbots

  09.05.2023

  Редагування запланованих розсилок у чат-ботах

  Відтепер ви можете вносити зміни у раніше заплановані кампанії, щоб зробити автоматизовані комунікації ще зручнішими. Редагувати можна контент та час надсилання розсилки.

 • Landing Pages

  04.05.2023

  Можливість приховати блоки окремо на десктопі та мобільних гаджетах

  Можливість приховувати блоки для десктопу та мобільних окремо, кнопка «Відмінити» та готові шаблони для українських волонтерських організацій.

 • Chatbots

  03.05.2023

  Новий тригер в чат-ботах

  Виберіть тип тригера «Вхідне повідомлення містить», щоб запустити ланцюжок відразу при наявності ключового слова у повідомленні підписника.

 • Pop-ups

  26.04.2023

  Поповнення бібліотеки готових шаблонів

  Ми поповнили галерею шаблонів попапів, додавши святкові попапи, відео попапапи, модальні вікна та багато інших готових шаблонів для лідогенерації та продажу.

 • Automation 360

  25.04.2023

  Періодичність старту ланцюжка в Automation 360

  Додано можливість задавати періодичність старту ланцюжка для контакту. Актуально для додавання підписника до книги та створення угоди в CRM.

 • Landing Pages

  24.04.2023

  Збір донатів на сайтах

  Скористайтеся новим типом оплати «Мінімальна ціна», щоб приймати на рахунок благодійного фонду, громадської чи волонтерської організації довільні суми, але не менші мінімальної. Опція доступна на міні-лендінгах і на сайтах.

 • Pop-ups

  24.04.2023

  Установлення попапів на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Скрипт для попапів можна додавати без допомоги програмістів і необхідності заходити в налаштування коду на сайті. Достатньо додати запис в Google Tag Manager.

 • Online Course Builder

  21.04.2023

  Оплата курсів без реєстрації

  Відтепер отримувати оплати стає ще легше: студенти можуть оплачувати ваш курс без реєстрації просто на лендінгу. Після оплати на вказаний email студент отримає лист із логіном та паролем для входу в особистий кабінет.

 • Automation 360

  18.04.2023

  Шаблони WhatsApp тепер у автоворонках

  Автоматично відправляйте повідомлення за шаблоном підписникам свого WhatsApp чат-бота за настання заданих умов завдяки інструментам Automation 360.

 • Chatbots

  17.04.2023

  Публiчне API для Viber чат-ботів

  Інтегруйте свою систему із сервісом Viber чат-ботів SendPulse, щоб отримувати детальну інформацію про облікові записи, підписників, змінні, ланцюжки та чати.

 • Landing Pages

  14.04.2023

  Оновлення віджета «Меню» в конструкторі сайтів

  Мобільне меню тепер можна налаштовувати окремо: задайте поведінку та зовнішній вигляд, щоб відвідувачі з мобільних легко потрапляли у потрібний розділ.

 • Pop-ups

  11.04.2023

  A/B тестування попапів

  Cкористайтеся можливостями A/B тестування, щоб порівняти дві або більше версій попапів та визначити найефективнішу. 

 • Landing Pages

  07.04.2023

  Віджет «Галерея» для конструктора сайтів

  Тепер ви можете відобразити кілька зображень на сайті у вигляді колажу, сітки чи каруселі, щоб акцентувати увагу на ваших продуктах, прикладах робіт чи відгуках.

 • Online Course Builder

  05.04.2023

  Доступ до курсу з обмеженням у часі

  Додавайте обмеження часу, протягом якого студент матиме доступ до курсів. Дедлайн підвищує залученість, мотивує студентів не відкладати проходження, робить навчання більш продуктивним та сфокусованим.

 • Online Course Builder

  04.04.2023

  Галерея сертифікатів студента

  Для зручності студентів усі сертифікати тепер відображаються в єдиній галереї, де їх можна відсортувати, завантажити або роздрукувати.

 • Online Course Builder

  27.03.2023

  Блок «Рекомендовані курси»

  Залучайте випускників до проходження ваших наступних онлайн-курсів, щоб стимулювати продажі й заробляти більше. Якщо у вас більше одного курсу, налаштуйте блок «Рекомендовані курси» — це найлегший спосіб повернути тих, хто закінчив один з ваших курсів, до воронки продажів.

 • Chatbots

  16.03.2023

  Пауза до динамічної дати

  Тепер ви можете запускати ланцюжки чат-ботів у Telegram і Viber для кожного підписника індивідуально: вкажіть тривалість паузи до дати на основі змінної з типом Date або DateTime та зробіть комунікацію ще більш персоналізованою.

 • Online Course Builder

  15.03.2023

  Оновлення в додатку Education by SendPulse

  Тепер студент може додавати декілька доменів з курсами і перемикатись між ними. В додатку буде відображатись відео, яке додано в курси через html. А також провели допрацювання, які покращили зручність роботи з додатком.

 • Pop-ups

  15.03.2023

  Публічний API для керування попапами

  Базовий набір методів API для інтеграції користувацьких систем та сервісу розумних попапів.

 • Online Course Builder

  09.03.2023

  Кастомні лендинги для курсів

  Створюйте для своїх курсів лендинги з фірмовим дазайном. Додавайте потрібні блоки, меню, форми оплати та інші необхідні елементи. А також використовуйте готові шаблони лендингів з галереї.

 • Chatbots

  07.03.2023

  Модель ChatGPT в інтеграції чат-ботів з OpenAI

  Ця модель штучного інтелекту для чат-ботів краще оптимізована під спілкування в чаті і розуміє контекст діалогу, реалістично імітує живого співрозмовника та дозволяє використовувати чат-бота як помічника у написанні текстів.

 • Pop-ups

  06.03.2023

  Кастомні форми для збору даних користувача із спадним списком

  До форми збору даних ви можете додати спадний список, щоб користувач обирав потрібний варіант відповіді. Навіть коли ви додасте багато варіантів відповідей у список, кастомна форма залишатиметься зручною та компактною.

 • Chatbots

  22.02.2023

  Чат-боти у Viber

  Налаштовуйте автоматичні ланцюжки повідомлень, відправляйте розсилки, приймайте оплати та автоматизуйте бізнес-процеси за допомогою чат-ботів у Viber.

 • CRM

  21.02.2023

  Інтеграція CRM-системи з Google-календарем

  За допомогою інтеграції ви можете додавати заплановані події з вашого календаря в угоди та трекер завдань в CRM і навпаки.

 • Pop-ups

  20.02.2023

  Новий тип попапів — кастомна форма з радіокнопками

  Зручний варіант для лідогенерації, де до форми збору контактних даних додані радіокнопки для вибору варіанту відповіді.

 • Chatbots

  15.02.2023

  Повідомлення-картки в ланцюжках чат-ботів

  Картки формуються за допомогою блоку «Запит API» на основі масиву даних з вашого сервера: список товарів, останні статті або дані про знижки. А для Telegram чат-ботів ви можете використовувати повідомлення-картки також і у розсилках чат-бота, вони формуються вручну із тексту, картинок та кнопок.

 • Landing Pages

  06.02.2023

  Конструктор повнорозмірних сайтів

  Окрім мобільних лендінгів, тепер ви можете створювати багатосторінкові адаптивні сайти. Використовуйте зручний блоковий конструктор, можливості SEO-оптимізації, підключення інструментів аналітики, набір готових шаблонів та інтеграція з іншими продуктами SendPulse.

 • Pop-ups

  01.02.2023

  Новий тип попапів — sticky bar

  Зручний тип попапу, який кріпиться до верхнього чи нижнього краю екрану на всю ширину, не зміщуючись при прокручуванні.

 • Online Course Builder

  31.01.2023

  Додаток для студентів Education by SendPulse

  У додатку студенти можуть: реєструватися на курси, проходити уроки, складати тести та виконувати домашні завдання, залишати запитання для експертів та отримувати від них фідбек.

 • Online Course Builder

  30.01.2023

  Оцінка курсів та уроків від студентів

  Отримуйте оцінки від студентів за курс, окремі уроки та тести. Оцінки, відгуки та аналітика відображаються в окремій вкладці. Ви можете обирати чи показувати оцінки студентів іншим учасникам, а також фільтрувати, які саме оцінки та відгуки відображати.

 • Online Course Builder

  12.01.2023

  Нові можливості платформи для курсів

  Для зручності роботи ми додали: можливість копіювати уроки та тести між курсами, обирати та видаляти декілька файлів одразу та реалізували в кабінеті експерта розділ з інформацією про студента.

 • Email Campaigns

  03.01.2023

  Редактор зображень

  Ми додали редактор для зображень до конструктора шаблонів. Відтепер ви можете редагувати зображення безпосередньо під час роботи у шаблоні розсилки.

 • Automation 360

  30.12.2022

  Оновлення в сервісі автоматичних воронок

  Реалізували нові можливості сервісу для автоматизації воронки продажів: до 5 змінних в блоці «Фільтр», тригери для запуску ланцюжків за розділами, оновлений інтерфейс конструктора, можливість відправляти ланцюжки на основний email користувача та інші нові фічі.

 • Automation 360

  29.12.2022

  Інтеграція EDU та Automation 360

  Додані нові тригери для запуску воронки та нові можливості для блоку «Дія». Опції орієнтовані на роботу з курсами та студентами. Експерти можуть автоматизувати основні етапи воронки продажів та комунікації.

 • Online Course Builder

  26.12.2022

  Внутрішня аналітика курсів

  Експерт може детально аналізувати навчальний процес: переглядати оплати, залученість студентів, статистику уроків і тестів, кількість виданих сертифікатів та скільки запитань від студентів чекають вирішення.

 • Chatbots

  21.12.2022

  Оновлення у чат-ботах

  Додали змінну DateTime для бронювання дати та часу, реалізували використання змінних на кнопці оплати при вказуванні суми та виправили зупинку ланцюжка через помилку запиту API. Оновили налаштування пропуску вводу від користувача та розширили час зупинки бота у блоці «Дія». 

  Більше оновлень →

 • Automation 360

  20.12.2022

  Automation 360 в мобільному додатку SendPulse

  Запускайте раніше створені воронки через додаток, зупиняйте їх або ставте на паузу. А також працюйте з аналітикою воронок та фільтруйте потрібні результати. Оновіть додаток, щоб вже зараз почати користуватися новим функціоналом.

 • Chatbots

  12.12.2022

  Інтеграція чат-бота з GPT-3

  Ця інтеграція надає доступ до помічника зі штучним інтелектом, який зможе спілкуватися з вашими підписниками у форматі живого спілкування.

 • Online Course Builder

  07.12.2022

  Сторінка статистики платежів за курси

  Аналізуйте всі оплати за ваші онлайн-курси. Використовуйте зручний фільтр, щоб переглядати статистику за потрібними курсами, іменами та прізвищами студентів, статусами платежів і валютою.

 • Online Course Builder

  01.12.2022

  Домашні завдання на платформі для курсів

  Тепер експерти можуть додавати завдання до уроків, приймати або відхиляти їх виконання, прикріплювати файли до завдань та писати коментарі у відповідь на виконані студентами роботи.

 • Automation 360

  11.11.2022

  ​​Нові можливості у роботі з елементами всередині воронки Automation 360

  Тепер можна копіювати окремі блоки та групи елементів з усіма налаштуваннями та зв'язками між ними. Також ви можете швидко редагувати блоки під час перегляду статистики.

 • Automation 360

  03.11.2022

  Копіювання та зручне редагування блоків в Automation 360

  Тепер ви можете копіювати один або декілька блоків у ланцюжку з налаштуваннями та звʼязками, легко переміщувати вибрані елементи у робочій зоні, а також редагувати потрібні блоки при перегляді статистики.

 • Online Course Builder

  01.11.2022

  Дата відкриття уроку або розділу

  Відкривати доступ до розділу, уроків та тестів тепер можна у потрібний для вас час: плануйте відкриття на конкретну дату або через вказану кількість днів після проходження попереднього розділу чи уроку.

 • Pop-ups

  30.10.2022

  Сервіс розумних попапів

  Запускайте попапи за різними сценаріями та налаштовуйте їх під поведінку відвідувачів вашого сайту. У нас ви знайдете понад 60 безкоштовних шаблонів попапів.

 • Chatbots

  27.10.2022

  Конвертація ланцюжків чат-бота з одного месенджера до іншого

  Якщо ви скопіюєте ланцюжок, наприклад, з Telegram чат-бота до WhatsApp-бота, то після його конвертації відобразяться підказки про те, на що потрібно звернути увагу та внести зміни.

 • Chatbots

  18.10.2022

  Прийом донатів за допомогою чат-ботів

  Ми додали можливість приймати платежі з нефіксованою сумою безпосередньо у чат-ботах. Це дозволить легко та швидко отримувати донати у месенджері.

 • CRM

  10.10.2022

  Прикріплення файлів до угод, завдань та контактів

  Ви можете додавати зображення, відео, аудіо та текстові документи у різних форматах.

 • Online Course Builder

  29.09.2022

  Дашборд для платформи візуалізації показників онлайн-курсів

  Дашборд складається з блоків: блок з активністю студентів, блок з інформацією про платежі, блок з деталізацією кожного курсу і блок з питаннями від студентів.

 • Chatbots

  21.09.2022

  Оновлення мобільного додатку SendPulse Chatbots

  Ми додали можливість редагування та видалення повідомлень, які були надіслані Telegram чат-ботом. Також змінили програвач отриманих аудіофайлів від користувачів, що дозволяє прослуховувати аудіоповідомлення за допомогою мобільного додатку.

 • CRM

  12.09.2022

  Інтеграція SendPulse CRM з Binotel

  Здійснюйте та аналізуйте дзвінки з CRM: тривалість дзвінка, точний час та прослуховування записів розмов. Створюйте угоди під час вхідних та вихідних дзвінків.

 • CRM

  05.09.2022

  Новий тип відображення для угод — календар

  Тепер ви можете переглядати угоди у вигляді календаря за потрібний вам період: місяць, тиждень та день.

 • SMS

  29.08.2022

  Скорочення посилання в конструкторі розсилок

  Відтепер ви можете додавати в SMS посилання на картку товару вашого інтернет-магазина та потрібні UTM-мітки без збільшення кількості символів і частин повідомлень.

 • SMS

  23.08.2022

  Трекер переходів за посиланням

  Ми додали можливість відстежувати переходи за посиланням в SMS і аналізувати ефективність розсилок.

 • Chatbots

  15.08.2022

  Декілька мерчантів однієї платіжної системи

  Якщо у вас збережено кілька рахунків для прийняття оплати на одному сервісі платежів, то при налаштуванні оплати для конкретного бота, лендінгу або курсу тепер можна вибрати необхідний рахунок.

 • Chatbots

  05.08.2022

  Шаблонні повідомлення в ланцюжках чат-ботів у WhatsApp

  Відтепер в ланцюжках WhatsApp чат-ботів можна використовувати шаблоні повідомлення та обійти 24-годинне вікно комунікації. Також ви можете надсилати автоматичні повідомлення у потрібний момент за допомогою А360 і будувати ланцюжки з великими паузами.

 • Chatbots

  27.07.2022

  Фільтр за динамічними датами

  За допомогою нового фільтра ви можете порівняти дати, враховуючи динамічні значення змінних підписника, і побудувати комунікацію з урахуванням цієї інформації.

 • Online Course Builder

  25.07.2022

  Нова платформа для створення онлайн-курсів

  Створюйте навчальні програми у конструкторі онлайн-курсів, стежте за процесом навчання та відповідайте на запитання студентів у будь-який час. А також просувайте свої курси за допомогою лендингів та автоматизуйте продажі у безкоштовній CRM.

 • Chatbots

  18.07.2022

  Надсилання ланцюжка на обрану вручну аудиторію

  Обирайте підписників за допомогою чекбоксів та відправляйте їм потрібні ланцюжки повідомлень чат-бота.

 • Chatbots

  07.07.2022

  Надсилання GIF, відео- та аудіофайлів у чат

  Тепер функціонал Telegram і Facebook чат-ботів дозволяє боту відправляти безпосередньо в чат анімацію, відео та аудіо, а одержувачу — відкривати файли прямо в месенджері.

 • Chatbots

  25.05.2022

  Інтеграція оплат у чат-ботах з LiqPay

  Відтепер у ботах можна приймати оплати через LiqPay (Privat24).

 • Chatbots

  16.05.2022

  Оповіщення про дії в ланцюжку

  Створили системного Telegram-бота, який особистим повідомленням проінформує вас щодо дій з обліковим записом SendPulse.

 • Chatbots

  13.05.2022

  Фільтр з платежу в Телеграм

  З'явилася можливість усередині ланцюжка перевіряти оплати та видаляти з групового чату підписника, який її не здійснив.

 • SMS

  12.05.2022

  Оновлена ​​робота з чорними списками SMS та Viber

  Ваші повідомлення не надсилатимуться на номери із чорного списку, навіть якщо вони присутні в головному списку розсилки.

 • SMS

  09.05.2022

  Виняток номерів з Viber розсилки

  Функція стане в нагоді, якщо вам потрібно виключити номери під час надсилання основної розсилки.

 • Chatbots

  04.05.2022

  Окремий блок старту ланцюжка

  Тепер запускати ланцюжок можна з будь-якої дії, а не тільки надсилання повідомлення. Ланцюжок може стартувати з «Фільтра», блоку «Випадкового вибору» або «Запиту API» і лише потім надіслати текстове повідомлення підписнику.

 • Chatbots

  28.04.2022

  Розширений функціонал в каналах та групах

  Додали можливість перевірити підписника на участь у групі чи каналі Telegram та заблокувати чи розблокувати його.

 • Chatbots

  21.04.2022

  Очікування зображення або документа від користувача

  Бот може запитати у підписника картинку або файл — і продовжити ланцюжок після отримання.

 • SMS

  18.04.2022

  Функція поступового відправлення Viber розсилки

  Тепер ви можете надсилати розсилки на велику базу контактів поступово, розтягнувши відправку у часі. Це допоможе зменшити навантаження на ваш сайт та відділ підтримки під час проведення маркетингових кампаній.

 • Chatbots

  30.03.2022

  Історія версій ланцюжка

  Відтепер у конструкторі боту можна переключитися на раніше опубліковану версію.

 • Chatbots

  09.03.2022

  Нові фільтри

  У ланцюжках та аудиторії з'явилися нові фільтри: статусу відкритості чату, кількості вхідних повідомлень від підписника, кількості непрочитаних від підписника, кількості фоловерів профілю IG, дати останньої активності тощо.

 • Email Campaigns

  28.02.2022

  Розсилка частинами із заданим інтервалом

  Можливість часткової відправки стане в нагоді, якщо ви прогріваєте домен для регулярних успішних розсилок.

 • Email Campaigns

  22.02.2022

  Динамічні списки в email сервісі

  Коли ви створюєте відкладену розсилку, то до моменту її відправки до списку можна додавати нові адреси — вони стануть частиною списку. Відтак заплановану розсилку отримають, як старі, так і нові підписники. 

 • Chatbots

  10.02.2022

  Інтеграція з Mercado Pago для приймання платежів

  Тепер ви можете додати кнопку оплати до чат-бота та приймати онлайн-платежі від користувачів на ваш обліковий запис Mercado Pago.

 • Chatbots

  01.02.2022

  Нова сітка розрахунку ціни за WhatsApp-розсилками

  Перехід на тарифікацію з діалогів, розпочатих із боку бізнесу. Доступний безплатний ліміт — 1000 сесій у календарний місяць.

 • SMS

  20.01.2022

  Форма подання імені відправника Скандинавії

  Через форму реєстрації ви можете подати заявку, щоб стати відправником повідомлень країн Скандинавії.

 • SMS

  17.01.2022

  Форма реєстрації контенту SMS в Китай

  Реєстрація контенту через форму забезпечує швидку і високу доставлюваність повідомлень на китайські номери.

 • Chatbots

  12.01.2022

  Тригери по Instagram

  Бот може надіслати автоматичне повідомлення в Direct користувачу, який залишив коментар під публікацією або під час прямого ефіру в Instagram.

 • SMS

  09.01.2022

  Нова форма подання імені відправника до Казахстану

  Відновили форму для подання міжнародних імен відправника.

 • CRM

  24.12.2021

  Інтеграція форми підписки у CRM

  Збирайте контакти за допомогою форми підписки та передавайте їх у свою СRM, щоб створювати угоди та зберігати контакти для подальшої роботи.

 • CRM

  24.12.2021

  Фільтр в угодах за змінними користувача

  Відтепер фільтрувати угоди можна не лише за попередньо встановленими атрибутами, але й за змінними користувача.

 • SMS

  20.12.2021

  +1 країна для подання імені відправника

  Відтепер за допомогою форми ви можете зареєструвати ім’я відправника в Туреччині.

 • Chatbots

  16.12.2021

  Інтеграція зі Stripe для отримання платежів

  З цього моменту ви можете додати кнопку оплати до чат-бота та приймати онлайн-платежі від підписників на ваш обліковий запис у Stripe.

 • Email Campaigns

  13.12.2021

  Відображення статусу адресатів

  При роботі з адресами потрібен час на їх обробку. Щоб зрозуміти, на якому етапі відбувається завантаження, копіювання або переміщення, ви можете перевірити статус адрес.

 • CRM

  10.12.2021

  Фільтри у завершених угодах

  Відтепер переглядайте та фільтруйте інформацію про завершенні угоди, а за необхідності повертайте завершенні угоди в роботу.

 • Chatbots

  09.12.2021

  Статистика оплати та фільтр для списку оплати

  У розділі інтеграцій із платіжними системами додали фільтр за датою платежу та статистику за кількістю та сумою платежів.

 • Landing Pages

  06.12.2021

  Прийом платежів на власному лендінгу в декілька кліків

  Додали кнопки оплати на сайт, щоб ви могли генерувати більше продажів та повністю автоматизувати прийом платежів від ваших клієнтів через PayPal, Fondy, Stripe та інші

 • Chatbots

  02.12.2021

  Передача змінних під час підписки на бота

  Увімкнули можливість передавати змінні під час підписки на бота з переходу за посиланням.

 • Chatbots

  01.12.2021

  Продуктові картки WhatsApp

  Якщо у користувача налаштовані «Товари» у Facebook Business Manager, ви можете додати картки цих товарів до повідомлення бота.

 • CRM

  26.11.2021

  Дашборд CRM

  Контролюйте та аналізуйте ефективність роботи за допомогою дашборду в CRM, де ви можете переглядати сукупну та візуалізовану інформацію щодо всіх ваших воронок, угод та відповідальних.

 • Chatbots

  25.11.2021

  Нові фільтри

  Додали можливість розділити ланцюжок за новими фільтрами: статусом підписки на профіль в Інстаграм, днями тижня та часом спрацьовування блоку. Наприклад, надсилати інше повідомлення у неробочий час.

 • Email Campaigns

  23.11.2021

  Менше блокувань у сервісі транзакційних листів

  Відтепер при зростанні кількості скарг від відправників розсилка не блокується автоматично, а починає надсилатись повільніше.

 • Web Push

  22.11.2021

  Копіювання web push розсилок

  Щоб не витрачати час на створення нової web push розсилки, скопіюйте наявні дані із загального списку відправлених або запланованих розсилок.

 • CRM

  16.11.2021

  Додавання кількох контактів до однієї угоди

  Відтепер будь-яку угоду ви можете пов'язати з кількома контактами — а не одним, як це було раніше.

 • Chatbots

  05.11.2021

  Публічне API для Instagram-ботів

  Розробники можуть використовувати API для отримання детальної інформації з облікового запису, ботів, підписників, змінних, ланцюжків та чатів. Створюйте розсилки та запускайте ланцюжки, додавайте та видаляйте змінні та теги.

 • Web Push

  13.10.2021

  Відправка web push через пряму публікацію в чергу обробки

  Відтепер тригерні web push відправляються швидше та з меншою кількістю блокувань.

 • Chatbots

  07.10.2021

  Редагування надісланих повідомлень у Telegram

  З'явилася можливість редагувати повідомлення, надіслані в чаті Telegram.

 • CRM

  30.09.2021

  Імпорт контактів

  Імпортуйте контакти з полями в CRM, щоб додати нові контакти або змінити інформацію в існуючих контактах.

 • CRM

  28.09.2021

  API

  Впроваджуйте функції СRM у свій проект за допомогою API.

 • CRM

  28.09.2021

  Змінні користувача у списку угод

  Щоб працювати з угодами було зручніше, налаштовуйте їх список. Вирішуйте самостійно, які поля відображати, а які приховати.

 • Landing Pages

  27.09.2021

  Розширена статистика кліків

  Додали розширену статистику кліків, щоб ви мали змогу детальніше вивчати поведінку відвідувачів вашого сайту та аналізувати його конверсію.

 • Chatbots

  22.09.2021

  Тригер за згадкою в сторіз Instagram

  Бот в Instagram може надіслати в Direct автовідповідь користувачеві, який згадав вашу компанію у Stories.

 • SMS

  08.09.2021

  Нові умови надсилання сервісних повідомлень Viber

  Сервісні повідомлення Viber можна надсилати лише за допомогою зареєстрованих шаблонів.

 • Email Campaigns

  23.08.2021

  Редагування запланованої розсилки

  Плануючи розсилки існує ризик припуститися помилки у даті або часі відправника. Раніше у такому разі доводилось видаляти розсилку і замість неї створювати нову. Відтепер існуючу розсилку можна редагувати на кожному етапі її створення.

 • SMS

  23.08.2021

  Оновлена ​​модерація SMS

  Відтепер сервісні повідомлення виокремлюються з загальної черги SMS розсилок та надсилаються швидше.

 • CRM

  27.07.2021

  Змінні користувача у списку контактів

  Відтепер обирайте, які змінні користувача відображати у списку контактів, а які — приховувати.

 • CRM

  27.07.2021

  Копіювання контактів із CRM в адресні книги

  Додали масовий експорт контактів із CRM в адресні книги, тож працювати з контактами стало зручніше та швидше.

 • CRM

  22.07.2021

  Інтеграція CRM та платежів

  Додавайте кнопку оплати у ланцюжок, де після оплати контакт буде автоматично додано у воронку СRM, що надалі допоможе вам працювати з клієнтом.

 • Email Campaigns

  21.07.2021

  Форма підписки за допомогою простого коду

  Налаштовуйте власний стиль елементів для своєї форми підписки. Додавайте умови показу, обмеження кількості символів, обробку заповнених полів та інші особливості.

 • Landing Pages

  20.07.2021

  SSL сертифікат для сайтів

  Додали автоматичне генерування SSL сертифікату при підключенні свого домену. У панелі адреси браузера відображатиметься позначка замка — це стане додатковою підказкою користувачам, що на сайті безпечно вводити пароль або номер банківської картки.

 • Landing Pages

  19.07.2021

  Генератор QR коду

  Запустили QR код, щоб ви могли поширювати посилання на створений сайт у презентаціях, а також на друкованій продукції, візитках та упаковках.

 • Landing Pages

  12.07.2021

  Інтеграція лендінгів з СRM

  Впровадили інтеграцію, щоб ви змогли збирати лідів на сайті та автоматично передавати їх у свою CRM. У системі будуть створюватися нові контакти та угоди, які проходитимуть через усі етапи налаштованої воронки продажів.

 • Landing Pages

  01.07.2021

  Додавання користувацького коду до head/body

  Впровадили додавання додаткового коду на сайт. Це знадобиться вам, якщо ви захочете підключити скрипти аналітики, додати віджети, анімацію на сайт або інші можливості.

 • Landing Pages

  23.06.2021

  Таймер зворотного відліку та FAQ

  Додали два нові інструменти до конструктора лендінгів. Таймер допоможе вам провести акцію з обмеженим терміном дії, щоб мотивувати відвідувачів сайту зробити купівлю, а FAQ — налаштувати відповіді на часті запитання користувачів.

 • Landing Pages

  18.06.2021

  Менеджер файлів

  Підключили менеджер файлів, щоб ви могли керувати зображеннями, які додаєте через конструктор сайтів.

 • Landing Pages

  18.06.2021

  Розширені налаштування для елементу «Галерея»

  Розширили функціонал блоку «Галерея», щоб ви могли додавати не лише зображення, а й мультимедійні елементи на свій сайт, наприклад, карусель зображень або відео.

 • Chatbots

  10.06.2021

  Продовження ланцюжка без відповіді користувача на запит даних

  Тепер бот може продовжити ланцюжок, навіть якщо на запит даних від користувача той не надав відповіді. Також можна встановлювати час очікування даних.

 • Chatbots

  09.06.2021

  Кнопки у чат-ботах WhatsApp

  Додали можливість з'єднувати блоки ланцюжка чат-ботів за допомогою кнопок: максимум три кнопки у повідомленні.

 • CRM

  04.06.2021

  Редагування та видалення коментарів

  За необхідності ви зможете вручну додавати коментарі щодо угоди або картки контакту.

 • Landing Pages

  31.05.2021

  Ширина контенту

  Додали гнучкі налаштування ширини сайту. Мінімальне значення складає 420 px, а максимальне — 780 px. Встановлюйте максимальну ширину для веб-версії, сайт адаптується й під мобільну версію.

 • CRM

  28.05.2021

  Декілька чат-ботів у картці контакту та угоди

  Якщо один контакт має кілька чатботів, відтепер ви зможете обирати будь-який чатбот для спілкування з клієнтом.

 • Landing Pages

  28.05.2021

  Новий елемент «Таймер»

  Відтепер елемент «Таймер» доступний у тарифі PRO та вище.

 • Landing Pages

  28.05.2021

  Метатег Facebook

  У тарифах PRO та вище з'явився метатег Facebook.

 • Landing Pages

  28.05.2021

  Нові безкоштовні домени

  Додали нові безкоштовні домени pppromo.com.br, sitepulse.com.br для публікації сайтів

 • CRM

  21.05.2021

  Месенджери у картці контактів

  Відтепер у картці контакту можна вказувати месенджери та фільтрувати контакти.

 • CRM

  21.05.2021

  Інтеграція чат-ботів у CRM

  Інтеграція допоможе налаштувати у ланцюжку повідомлень чат-ботів цільову дію, зафіксувавши її як готову угоду та контакт у вашій СRM.

 • Chatbots

  20.05.2021

  «Безшовне» підключення WhatsApp

  Підключення номера до WhatsApp Business API відбувається повністю на стороні Facebook у спливаючому вікні й займає близько 5 хвилин.

 • Landing Pages

  13.05.2021

  Оновлений список безкоштовних доменів

  Розширили список безкоштовних доменів для публікації сайтів

 • Chatbots

  11.05.2021

  Блок випадкового вибору

  Додали можливість у рандомному порядку розділити ланцюжок на різні гілки, співвідношення задаєте ви.

 • Email Campaigns

  10.05.2021

  Підрахунок унікальних контактів

  Список унікальних підписників надає можливість відстежити кількість одержувачів, яким ви надсилаєте листи впродовж місяця з моменту активації тарифу.

 • CRM

  07.05.2021

  Фільтри у CRM

  Фільтруйте контакти за періодами додавання, відповідальними, даними контакту, джерелами, типами і назвами месенджера, тегами тощо.

 • Chatbots

  22.04.2021

  Новий канал: розсилки та чат-боти у WhatsApp

  Відтепер можна автоматизувати процес комунікації з користувачами у WhatsApp за допомогою розсилок та чат-ботів.

 • Email Campaigns

  02.04.2021

  Система тегів

  Система тегів допоможе вам враховувати особливості аудиторії та надсилати різний контент підписникам із певним тегом.

 • Landing Pages

  26.03.2021

  Бета-версія конструктора створення веб-сайтів

  Створюйте сайти та просувайте їх через чат-боти у месенджерах, email, SMS. Публікуйте їх безкоштовно на доменi зі списку наданих або підключайте свій унікальний домен для залучення відвідувачів і росту впізнаваності бренду.

 • Chatbots

  12.03.2021

  Запуск певного ланцюжка для окремого підписника

  У профілі підписника тепер показуються ланцюжки, в яких він перебуває у черзі на надсилання повідомлень. Також додали можливість виключити із черги на відправлення або запустити ланцюжок на підписника вручну.

 • Email Campaigns

  01.03.2021

  Переказ коштів на баланс Viber

  Відтепер ви можете переказати кошти з балансу в особистому кабінеті на баланс сервісу Viber.

 • Chatbots

  18.02.2021

  З'єднання блоків повідомлень без кнопок

  Раніше надсилати наступний блок можна було лише після натискання підписником на кнопку. Зараз є змога створювати ланцюжки повідомлень, які будуть надсилатись через задані проміжки часу без будь-якої дії від підписника. Для цього треба використати блок «Пауза».

 • Chatbots

  12.02.2021

  Додаток для iOS та Android

  Розробили мобільний додаток для iOS та Android, щоб ви могли зі смартфона відповідати на запитання підписників чат-бота.

 • Chatbots

  21.12.2020

  Отримання оплат від підписників у чат-ботах

  Віднині ви можете під'єднати платіжні системи PayPal та YooMoney та додати кнопку оплати в конструкторі чат-ботів.

 • Chatbots

  08.09.2020

  Блок запиту зовнішнього API

  Можна зробити POST/GET-запит на сторонній сервер, отримати дані та використовувати їх далі у ланцюжку бота.

 • Chatbots

  13.08.2020

  Фільтр у ланцюжку

  Новий блок «Фільтр» дозволяє розгалужувати діалог залежно від умов. Фільтрувати можна за змінними, тегами, отриманням розсилки або ланцюжка. Умови фільтрів можна комбінувати.

 • Chatbots

  22.07.2020

  Публічне API сервісу чат-ботів

  За допомогою публічного API ви можете отримувати докладну інформацію щодо облікового запису, ботів, підписників, змінних, ланцюжків та чатів. А також створювати розсилки та запускати ланцюжки, привласнювати та видаляти змінні та теги.

 • Email Campaigns

  05.05.2020

  Двофакторна авторизація

  Впровадили двофакторну авторизацію, щоб убезпечити доступ до вашого облікового запису. Авторизацію можна налаштувати через SMS або за допомогою програми Google Authenticator.

 • Chatbots

  07.04.2020

  Новий канал: чат-боти у Telegram

  Створили новий канал, щоб за допомогою конструктора чат-ботів ви могли створити автоматизований багатофункціональний помічник у Telegram, що відповість на запитання клієнтів та збере інформацію на запит.

 • Chatbots

  02.03.2020

  Очікування введення даних від підписників

  У конструктор чат-ботів додали можливість створювати опитування та використовувати повідомлення користувача у наступних блоках.

 • Chatbots

  04.05.2019

  Функціонал конструктора ланцюжків бота

  Розробили повноцінний конструктор чат-бота: створення ланцюжків автовідповідей за ключовими словами або за часом. З'єднувати блоки в ланцюжку можна за допомогою кнопок та швидких відповідей.

 • Chatbots

  14.02.2019

  Розсилки та чати у Facebook Messenger

  Перша версія розділу месенджерів: віджети підписки, чати з підписниками, масові розсилки та автовідповіді бота для Facebook Messenger.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні