30% комісії для агенцій назавжди

Діє при активації клієнтами агенції тарифу в сервісі. Ви отримуєте індивідуальний тариф для вашої агенції на 2 місяці безкоштовно

percent

40% комісії для сертифікованих партнерів

Пройдіть сертифікацію SendPulse, щоб збільшити комісію. Ви зможете розмістити інформацію про себе в Каталозі Партнерів та отримувати заявки від клієнтів SendPulse

percent

50% комісії для преміум-партнерів

Підключіть 10 клієнтів, що платять, та отримайте «Преміум статус», а також пріоритетну передачу лідів та максимальну комісію

percent

Заходьте у облікові записи ваших клієнтів в один клік завдяки панелі агенції

Щоб увійти до панелі агенції, заповніть форму. Наш представник зв'яжеться з вами.

agency-ru
teacher help

Консультуйтеся з особистим менеджером

За вашою агенцією закріплюється особистий помічник, який консультує та допомагає освоїти усі можливості сервісу.

partners on site

Отримуйте інформаційну
підтримку

Взаємний піар, обмін гостьовими статтями та постами у блогах та соціальних мережах, а також проведення спільних вебінарів.

partners on site

Отримуйте нові замовлення від користувачів SendPulse

Розмістіть інформацію про себе в каталозі партнерів та отримуйте заявки від клієнтів SendPulse.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Підтверджуйте свої знання платформи SendPulse та залучайте більше клієнтів

— За багато років співпраці Сендпульс став для нас стратегічним партнером та надійним другом. Дуже радий такому симбіозу.
Микита Поляк
Микита Поляк Засновник Marketorium
— Давно та багатогранно співпрацюємо. Рекомендую
Роман Рибальченко
Роман Рибальченко Засновник агенції Roman.ua
— Ідеальна формула: партнерський відділ + агентство + платформа = задоволені клієнти!
Аліса Киричок
Аліса Киричок Засновник агенції Emailconsulting.topок

Отримуйте заявки на послуги від клієнтів SendPulse

Переглянути каталог
Отримуйте заявки на послуги від клієнтів SendPulse

FAQ

Програма ідеально підходить для маркетингових агенцій, фрилансерів, інтеграторів CRM, дизайнерів сайтів та фахівців з маркетингу, які надають послуги клієнтам на платформі SendPulse.

Так. Якщо ви незалежний спеціаліст, але працюєте з декількома клієнтами одночасно, поширте посилання на свій сайт, портфоліо або професійну сторінку в соціальних мережах і також отримаєте доступ до програми для агенцій. 

Так. Ви можете як реєструвати нових клієнтів (Зареєстровані), так і додавати наявних користувачів SendPulse (Запрошені) через панель агенції. Правила нарахування відрізняються для зареєстрованих та запрошених клієнтів.

Комісія може нараховуватися за покупки тарифів в усіх сервісах SendPulse, крім Web Push і Email Verifier.
Агентська комісія буде нараховуватися за активації всіх тарифів зареєстрованих вами клієнтів, а також запрошених, які до запрошення робили не більше однієї оплати (не нараховується комісія за Web Push і Email Verifier).
А якщо запрошений клієнт раніше зробив уже більше однієї оплати, агентська комісія нараховуватиметься лише в тих сервісах, де клієнт ще не активував платні тарифи на момент запрошення.

Клієнт, зареєстрований вами з панелі агенції, автоматично стає вашим рефералом. Поки клієнт підключений до панелі, ви отримуєте агентську комісію — від 30%. Після закриття доступу для вас в акаунт клієнта, ви продовжуєте отримувати комісію від його оплат по реферальній програмі — 25% за покупку тарифів, 10% за поповнення рахунку.
Строк нарахування агентської комісії обмежений: він триватиме, поки у вас є доступ в акаунт клієнта через панель. Строк нарахування комісії по реферальній програмі не обмежений.
Якщо ви запросили наявного клієнта SendPulse до панелі агенції, то він не буде вашим рефералом. Агентська комісія нараховуватиметься, доки клієнт не закриє вам доступ до свого акаунту.

Ні, вас буде зареєстровано автоматично: ви отримаєте лист з паролем та деталями входу в кабінет реферала на пошту-логін в SendPulse.

Так. У такому разі клієнт стане вашим рефералом і ви будете отримувати комісію афіліата навіть після закриття для вас доступу в акаунт клієнта. Для нарахування агентської комісії будуть застосовуватися ті самі правила, що і для запрошеного клієнта. Якщо до запрошення у сервісі клієнт робив не більше однієї оплати, то нарахування буде за активації в усіх сервісах, окрім Web Push і Email Verifier.

Ви можете використовувати комісію для оплат тарифів усередині сервісу або отримати виплату на Paypal, або розрахунковий рахунок за договором.

Ми надаємо можливість використовувати наш сервіс безкоштовно протягом двох місяців для випробування необхідного функціоналу. Цю можливість можна продовжити, якщо партнер має підключених клієнтів, які оплачують сервіс.