Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki
Viber devices

Що таке Viber?

Viber — це мобільний додаток, за допомогою якого можна відправляти повідомлення і дзвонити друзям і близьким безплатно.
www.viber.com

Прикріплюйте медіа

Відправляйте розсилку користувачам Viber із зображенням, кнопкою і текстом.

Краще, ніж SMS

Кількість символів у повідомленні може бути в 6 разів більшою, ніж у стандартному SMS повідомленні.

Візуальне сприйняття

Просто текст уже не викликає інтересу одержувача. Доповніть його тематичним зображенням, яке продемонструє ваш товар або послугу наживо, а також помістіть кнопку заклику до дії: «Дізнатися більше», «Купити», «Дивитися», тощо.

Повідомлення може містити:

Image

Зображення + текст + кнопка

Image

Зображення

Текст + кнопка

Текст

Керуйте розсилками

Диспетчер часу відправки

Надсилайте розсилку в момент створення або ж відкладайте її на потім за допомогою диспетчера часу. Запланована відправка буде надіслана в автоматичному режимі без вашого втручання.

Scheduler
Calend
Lifetime
Stopwatch
За замовчуванням 24 години
Parameters
Ручний режим від 1 хв. до 24 год.

Час життя повідомлення

Період, протягом якого сервіс буде здійснювати спроби доставити повідомлення називається «Час життя повідомлення». Його можна встановити на випадок, якщо в момент відправлення одержувач був недоступний.

Lifetime

Довідправка в SMS

Якщо час життя повідомлення, відправленого у Viber минув, ваша розсилка може бути доставлена користувачам через SMS. Для цього достатньо увімкнути функцію «Довідправка в SMS».

iPhone

Ключові переваги розсилки у Viber

icon

1000 символів

Відтепер ви не будете перервані на півслові. Не потрібно думати про те як вмістити сенс у 140 символів, як у SMS повідомленні.

icon

Просте налаштування

Для того щоб почати відправляти розсилки у Viber достатньо зареєструвати ім'я відправника.

icon

Вигідна ціна

У кілька разів дешевше, ніж розсилка SMS. Оплата тільки за доставлені.

Надсилайте розсилки у Viber

Мінімальний щомісячний платіж за розсилки в Viber — €220 в еквіваленті вашої валюти. Ціни в інших валютах можуть незначно змінюватися в зв'язку з коливанням курсу валют. ?

Активація нового відправника Viber триває від 5 до 10 робочих днів.