dashboard telegram chat hint variable

Як підключити чат-бота в Telegram

Створіть нового бота через @BotFather команду /newbot. Якщо у вас вже є бот, отримаєте його токен командою /token. Отриманий токен потрібно додати в SendPulse.

Докладніше →

Ваш Telegram бот підключений. Саме час налаштувати ланцюжок повідомлень!

Візуальний конструктор бота

Створюйте Telegram ботів, які інформують, консультують і продають товари. Для цього вкажіть ключові слова, у відповідь на які будуть відправлятися автоматичні відповіді.

Докладніше →
panel sending
select variable
mobile phone

Відправка масових розсилок підписникам в Telegram

Додавайте текст, зображення, файли і кнопки до розсилки. Коли повідомлення буде готове, ви можете запланувати його відправку на потрібну дату і час. Після відправки дивіться статистику: скільки повідомлень було доставлено і скільки підписників взаємодіяли з розсилкою.
screen phone

Налаштуйте оплату

Перетворіть чат-бота в ефективний канал продажів для вашого бізнесу. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати в ланцюжки повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення прямо у чаті.

Дізнатися більше
PayPal
stripe
fondy
liqpay
wayforpay
mercadopago
flutterwave

Сегментація та управління аудиторією

Робіть розсилку по всій базі підписників або вибірково по групах. Надіслати повідомлення потрібної аудиторії допоможе сегментація за тегами і змінними.
segmentation panel
screen phone modal hide modal

Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

Встановіть додаток, щоб оперативно відповідати на повідомлення з Instagram, WhatsApp, Telegram та Facebook, працювати з даними підписників та аналізувати статистику.
app store google play
browser modal modal hide

Віджети підписки

Збирайте підписників бота в Telegram прямо на сайті

Додайте віджет на вашому сайті, і відвідувачі зможуть миттєво підписатися на вашого бота. Якщо у вас є чат-боти в декількох месенджерах, створюйте для них єдиний віджет підписки. Нехай користувачі вибирають найбільш зручний для них канал зв'язку: Instagram, WhatsApp, Telegram або Facebook.

Докладніше →

Навіщо впроваджувати бота в Telegram

icon great audience

Великий обхват аудиторії

Загальна кількість користувачів Telegram досягло 200 мільйонів, відправляється в середньому 12 мільярдів повідомлень щодня.

icon high openability

Високий open rate

Відсоток відкритих повідомленя сягає 80%.

icon data privacy

Конфіденційність даних

Telegram входить до трійки найбільш безпечних месенджерів у світі.

icon fb mobile

Створюйте чат-ботів в Instagram, WhatsApp та Facebook

Запускайте ланцюжки автовідповідей за допомогою конструктора чат-ботів для Instagram, Whatsapp та Facebook Messenger.

FAQ

Це програма, яка може давати автоматичні відповіді на команду користувача в месенджері. Чим більше таких команд "знає" чат-бот, тим більш живою та ефективною стане бесіда з ним.

Він допоможе автоматизувати рутинні процеси, зібрати інформацію про клієнтів і поповнити аудиторію бренду. Поки ваші відділи підтримки та продажів відпочивають, чат-бот відповідає на поширені запитання клієнтів, допомагає зробити замовлення, вибрати тур і записати клієнта на прийом до лікаря. Він не втомлюється, не хоче у відпустку і йому не потрібно платити зарплату.

Потрібно прописати якомога більше команд, які може задати користувач. Їх кількість визначає якість роботи бота. Потрапляючи в чат з вашим ботом, користувач спілкується з ним за сценарієм, який ви заздалегідь пропишете за допомогою тригерів і ключових слів.

Створіть бота через @BotFather, скопіюйте токен і введіть його як ключ доступу в особистому кабінеті в SendPulse. 

Ви можете встановити віджет підписки на чат-бот на вашому сайті, а також додати пряме посилання на чат-бота в Telegram або поділитися їм в соцмережах.

Ви можете замовити розробку чат-бота у програміста, починаючи від $200, але варто розуміти, що його «інтелект» впливатиме на остаточну вартість і тривалість розробки. А за допомогою SendPulse ви можете самі створити розумного бота абсолютно безкоштовно і без технічного бекграунду.

До 10 0000 повідомлень на місяць необмеженій кількості передплатників. Якщо ви плануєте відправляти більше повідомлень, обирайте платний тариф.

Варіантів багато: в email розсилці ви можете запропонувати читачеві підписатися на вашого бота в Telegram, щоб бути першим, хто дізнається про вигідну пропозицію; під час спілкування з клієнтом в месенджері ви можете попросити його номер телефону, щоб відправити номер ТТН; виступаючи на конференції, досить буде вивести на екран і озвучити ім'я вашого бота, і зв'язатися з брендом стане простіше. За допомогою SendPulse ви можете спілкуватися з аудиторією через Telegram, email, SMS, Viber, web push повідомлення, Instagram b Facebook.

Створіть бота в Telegram безкоштовно!

C SendPulse ви можете безкоштовно відправляти до 10 000 повідомлень необмеженій кількості підписників щомісяця