Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday mafia ictv tezua misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki
dashboard telegram chat hint variable

Як підключити чат-бота в Telegram

Створіть нового бота через @BotFather команду /newbot. Якщо у вас вже є бот, отримаєте його токен командою /token. Отриманий токен потрібно додати до SendPulse.

Детальніше →

Ваш Telegram бот підключений. Саме час налаштувати ланцюжок повідомлень!

Візуальний конструктор бота

Створюйте Telegram ботів, які інформують, консультують і продають товари. Для цього вкажіть ключові слова, у відповідь на які будуть відправлятися автоматичні відповіді.

Детальніше →
panel sending
select variable
mobile phone

Масові розсилки у Telegram

Додавайте текст, зображення, файли та кнопки до розсилки. Коли повідомлення буде готове, ви можете запланувати його відправку на потрібні дату і час. Після відправки дивіться статистику: скільки повідомлень було доставлено і скільки підписників взаємодіяли з розсилкою.
screen phone

Налаштування оплати

Перетворіть чат-бота на ефективний канал продажів для вашого бізнесу. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати до ланцюжків повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення у чаті.

Дізнатися більше →
liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether
panelsettings arrow bubble

Підключіть штучний інтелект до свого чат-бота

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ваш бот може взаємодіяти з підписниками у форматі живого спілкування.
Дізнатися більше

Сегментація та управління аудиторією

Робіть розсилку по всій базі підписників або вибірково по групах. Надіслати повідомлення потрібній аудиторії допоможе сегментація за тегами та змінними.
segmentation panel
screen phone modal hide modal

Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

Установлюйте додаток, щоб оперативно відповідати на повідомлення у Telegram, Instagram, WhatsApp та Facebook, працювати з даними підписників та аналізувати статистику.
browser modal modal hide

Віджети підписки

Збирайте підписників бота в Telegram на сайті

Додайте віджет на вашому сайті, щоб відвідувачі змогли миттєво підписатися на вашого бота. Якщо у вас є чат-боти в декількох месенджерах, створюйте для них єдиний віджет підписки. Нехай користувачі обирають найбільш зручний для них канал зв'язку: Telegram, Instagram, WhatsApp або Facebook.

Детальніше →

Навіщо впроваджувати бота в Telegram

icon great audience

Великий обхват аудиторії

Загальна кількість користувачів Telegram досягло 200 мільйонів, щодня надсилається у середньому 12 мільярдів повідомлень.

icon high openability

Високий open rate

Відсоток відкритих повідомлень досягає 80%.

icon data privacy

Конфіденційність даних

Telegram входить до трійки найбільш безпечних месенджерів у світі.

icon fb mobile

Створюйте чат-ботів в Instagram, WhatsApp та Facebook

Запускайте ланцюжки автовідповідей за допомогою конструктора чат-ботів для Instagram, Whatsapp та Facebook Messenger.

FAQ

Це програма, яка може давати автоматичні відповіді на команду користувача в месенджері. Чим більше таких команд "знає" чат-бот, тим більш живою та ефективною стане бесіда з ним.

Він допоможе автоматизувати рутинні процеси, зібрати інформацію про клієнтів і поповнити аудиторію бренду. Чат-бот працює 24/7 і без вихідних, відповідаючи на поширені запитання клієнтів та допомагаючи зробити замовлення, вибрати тур або записати клієнта на прийом до лікаря. 

Потрібно прописати якомога більше команд, які може задати користувач. Їх кількість визначає якість роботи бота. Потрапляючи в чат з вашим ботом, користувач спілкується з ним за сценарієм, який ви заздалегідь пропишете за допомогою тригерів і ключових слів.

Створіть бота через @BotFather, скопіюйте токен і введіть його як ключ доступу в особистому кабінеті в SendPulse. 

Ви можете встановити віджет підписки на чат-бот на вашому сайті, а також додати пряме посилання на чат-бота в Telegram або поділитися їм в соцмережах.

Ви можете замовити розробку чат-бота у програміста, починаючи від $200, але варто розуміти, що його «інтелект» впливатиме на остаточну вартість і тривалість розробки. А за допомогою SendPulse ви можете самі створити розумного бота абсолютно безплатно і без технічного бекграунду.

До 10 0000 повідомлень на місяць, якщо ви плануєте відправляти більше повідомлень, обирайте платний тариф.

Варіантів багато: в email розсилці ви можете запропонувати читачеві підписатися на вашого бота в Telegram, щоб першим дізнаватися про вигідну пропозицію; під час спілкування з клієнтом у месенджері ви можете попросити його номер телефону, щоб відправити номер ТТН; виступаючи на конференції, досить буде вивести на екран і озвучити ім'я вашого бота, і зв'язатися з брендом стане простіше. За допомогою SendPulse ви можете спілкуватися з аудиторією через Telegram, email, SMS, Viber, web push повідомленняFacebook, Instagram і WhatsApp.

Створіть бота в Telegram безплатно!

C SendPulse ви можете безплатно відправляти до 10 000 повідомлень щомісяця