Допоможіть потенційним клієнтам звʼязатися з вами в один клік

Новим користувачам незручно розпочинати комунікацію у WhatsApp: потрібно зберегти номер телефону, знайти його в месенджері, написати повідомлення… Готове посилання скорочує цей шлях до одного кліка, а шаблонне повідомлення полегшує початок діалогу

icon

Різні посилання для різних каналів

Створюйте необмежену кількість посилань з різними шаблонними повідомленнями, щоб проаналізувати трафік з соцмереж, сайту та email.

icon

Зручний QR-код для сайту та офлайн

Окрім посилань генератор також створює QR-коди. Розмістіть його на зовнішній рекламі, на сайті чи в прикасовій зоні, щоб залучити ще більше лідів.

icon

Безплатно та без реєстрації

Створення посилання для WhatsApp не потребує реєстрації. Для автоматизації діалогів і розробки чат-ботів ви можете

Розвивайте присутність свого бізнесу у WhatsApp

Використовуйте потужні інструменти комунікації, автоматизації розсилок та аналізу результатів

wa link const wa link chain

WhatsApp чат-бот

Залучайте нових клієнтів, консультуйте та ведіть до купівлі у WhatsApp. Автоматизуйте комунікацію, щоб ненавʼязливо бути поряд саме в той момент, коли це потрібно підписнику. Отримайте 1000 безплатних сесій щомісяця та інтеграцію з ChatGPT від SendPulse.

wa link segment1 wa link segment2

Персоналізовані розсилки

У SendPulse є все, що необхідно для масових комунікацій: зручний конструктор, можливість надсилати маркетингові розсилки, сегментувати аудиторію та персоналізувати контент.

wa link statistic

Аналітика та відстеження

Ми допоможемо підвищити ефективність комунікації у WhatsApp завдяки детальним звітам відкривань, кліків та інших показників. Обирайте лише ефективні гіпотези та масштабуйте успіх!

wa link team team1 team2 team3

Командна робота

Завдяки використанню офіційного WhatsApp Business API ви зможете керувати діалогами з різних пристроїв без обмежень. Розподіліть відповідальність між членами команди та відслідковуйте результативність кожного.

wa link conversion1 wa link conversion2 wa link conversion3 wa link conversion4

Мультиканальні воронки

Побудуйте комплексну стратегію з урахуванням інших каналів звʼязку. Будьте поряд з аудиторію в Instagram, Facebook, Telegram, Viber, надсилайте SMS, email та web push сповіщення. Це все — в єдиному кабінеті без навичок програмування та залучення сторонніх спеціалістів.

screen phone modal

Керуйте комунікаціями у WhatsApp зі смартфона

Встановіть безплатний додаток, щоб оперативно реагувати на звернення потенційних і наявних клієнтів, аналізувати статистику та працювати з даними підписників.
official-icon
SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business API

Автоматизуйте комунікацію з клієнтами у WhatsApp завдяки чат-боту та розсилкам