Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Для чого перевіряти email адреси

Відправляючи листи тільки на дійсні адреси, ви підтримуєте актуальність своєї бази, мінімізуєте попадання в спам, зберігаєте гідну репутацію відправника і заощаджуєте на розсилках.

Можливості валідатора

Видаліть зі списку неіснуючі адреси та адреси з помилками - і сміливо відправляйте розсилку!

Перевірка адресної книги

Перевірка адресної книги

Завантажуйте адресну книгу і одразу ж відправляйте її на перевірку. Всі адреси будуть перевірені автоматично.

Перевірка однієї email адреси Зображення 1 Перевірка однієї email адреси Зображення 2

Перевірка однієї email адреси

Помітили дивну адресу в списку? — Перевірте її. Кожну адресу ви можете перевіряти окремо.

Докладний звіт після валідації списку адрес Зображення 1 Докладний звіт після валідації списку адрес Зображення 2

Докладний звіт після валідації списку адрес

Оцініть, в якому стані ваш список розсилки, завдяки докладному звіту з перевірки.

Миттєвий запуск розсилки Зображення 1 Миттєвий запуск розсилки Зображення 2

Миттєвий запуск розсилки

На перевірений список адрес можна одразу відправляти розсилку. Продумайте текст і оформлення листа, а ми подбаємо про технічну сторону.

Як очистити базу email адрес

  • Перейдіть у розділ валідатора

    Увійдіть у ваш акаунт і відкрийте розділ валідатора. Якщо у вас немає облікового запису, створіть його.

  • Завантажуйте список адрес

    Завантажте вашу адресну книгу або оберіть існуючу і натисніть кнопку «Перевірити список». Ви також можете перевірити одиничну email адресу.

  • Отримайте детальний звіт

    Після валідації у вас буде не просто список «дійсних» і «недійсних» адрес, а окрема книга, в якій можна створити сегменти і запустити по ним розсилку.

Кому варто використовувати перевірку адрес

Самостійний збір контактів не гарантує, що всі адреси у базі будуть дійсними. Рекомендуємо перевіряти список перед запуском email кампанії у наступних ситуаціях:

icon tool

Я довго збирав адреси, але так і не відправляв розсилки

Видаліть застарілі адреси. Деякі користувачі могли змінити пошту, а інші — змінити роботу і забути корпоративні адреси.

Я поповнював базу без подвійного підтвердження підписки

У списку можуть опинитися адреси з помилками в імені і домені, якщо користувачі не підтверджували підписку через посилання в листі.

Я регулярно отримував низький коефіцієнт доставки розсилок

«Доставка не вдалась», «Адреса не існує» — якщо ви отримуєте велику кількість подібних помилок у звітах, саме час перевірити список.

Я додав контакти в адресну книгу вручну

Легко допустити помилки при самостійному внесенні email адреси в базу. Це може бути зайвий пробіл, відсутність символу @ та інші помилки.

Перевіряйте до 100 email адрес безплатно щомісяця

Перевіряйте до 100 email адрес безплатно щомісяця

Щоб перевірити більше email адрес, переходьте на платний тариф. У сервісі діють гнучкі тарифні плани: ціна перевірки залежить від кількості адрес в адресній книзі. Чим більше адрес в списку для перевірки, тим менше оплата за валідацію однієї адреси.

FAQ

Це інструмент, який допомагає перевірити email на існування.

Невалідні та застарілі адреси, а також спам-пастки збільшують кількість м'яких та жорстких відмов, що негативно впливає на доставлюваність ваших розсилок та репутацію відправника. В результаті деякі поштові служби можуть заблокувати вашу адресу відправника. Для підтримки високої репутації та доставлюваності необхідно стежити за чистотою вашого списку розсилки.

За допомогою нашого валідатора можна перевірити окрему адресу, існуючий список розсилки або завантажити список адрес із файлу. Після перевірки ви побачите статус адрес. Вони можуть бути дійсними, недійсними та непідтвердженими. Щоб отримати докладнішу інформацію, дотримуйтесь цієї інструкції.

Якщо ви не видалили недійсні адреси після перевірки, розсилки не надсилатимуться на ці адреси. Перейдіть до адресних книг і виберіть перевірений список розсилки. Натисніть «Створити розсилку» у списку розсилки. Введіть інформацію про відправника, виберіть шаблон листа та перевірте налаштування. Ваша розсилка готова до відправки.

Наш інструмент дозволяє безкоштовно перевіряти до 100 адрес на місяць.

Ми пропонуємо щомісячну передплату та плату за перевірені адреси. Купуючи щомісячну передплату, ви сплачуєте за фіксовану кількість адрес, які ви хочете перевірити на місяць. Наприклад, перевірка 1000 адрес коштує 130 грн на місяць. Альтернативно, ви можете сплатити за певну кількість перевірок. Вони дійсні протягом року. Наприклад, перевірка 5000 адрес коштує 624 грн.

Перевірити email адреси і запустити розсилку