Як інтерпретувати результати перевірки email адрес

Ви можете переглянути звіт зі статусами перевірених адрес у меню «Мої перевірки». У цьому розділі відображається історія всіх перевірок.

Розповімо докладніше про статуси адрес та книг після перевірки.

Статуси адрес після перевірки

Напроти назви перевіреного списку ви побачите кількість адрес у списку, результати та дату перевірки.

Статуси адрес, надані системою після перевірки, відображаються в колонці Результати:

Дійсна адреса (зелена) Адреса активна і може приймати листи. Пройшла перевірку написання адреси та налаштувань домену та була встановлена як існуюча.
Непідтверджена адреса (жовта) Адреса може приймати листи, але настройки домену не дозволяють перевірити, чи дійсна адреса.
Недійсна адреса (червона) Адреса не існує або на момент перевірки не активна.

Статуси адресних книг після перевірки

Після перевірки адрес статуси також надаються адресним книгам: Червоний, Жовтий та Зелений.

Червоний Надто великий відсоток невалідних адрес. Сервіс блокуватиме відправку розсилки за таким списком. Перегляньте спосіб збору адрес, щоб надалі збирати якісну базу адрес. Ви можете завантажити зі списку ту частину адрес, які отримали статус дійсних і здійснювати розсилку.
Жовтий Є невеликий відсоток невалідних адрес та багато непідтверджених адрес. Зверніть увагу на спосіб збору адрес. Бажано видалити зі списку непідтверджені адреси, щоб зменшити кількість помилок доставки.
Зелений Може містити невеликий відсоток невалідних і непідтверджених адрес, але в цілому такий список вважається «якісним», оскільки не принесе багато помилок після відправки розсилки. За списком можна запускати розсилку. Щоб підтримувати список в актуальному статусі, бажано поповнювати його перевіреними адресами або проводити регулярні перевірки.

Як фільтрувати книги за статусом

Перейдіть у розділ EmailАдресні книги, ви можете відфільтрувати адресні книги за статусом перевірки та продовжити з ними роботу.

Відправка результатів валідації на свою email адресу

Валідація списку може зайняти якийсь час — все залежить від розміру списку адрес. Ви можете не чекати на закінчення валідації та отримати результати на свою email адресу.

Читайте також: Як експортувати перевірені адреси.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як інтерпретувати результати перевірки email адрес"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як перевірити email адреси

  Далі

  Як зробити розсилку за перевіреною книгою

  Популярне в нашому блозі

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні